بذر اسفناج

اسفناج را باید یک سبزی همه فن حریف نامید. خواص اسفناج برای اعضای داخلی بدن و سلامت و زیبایی پوست و لاغری در کنار درمان بیماری های مختلف بخشی از دنیای خاصیت اسفناج است. اسفناج عموماً به عنوان "سوپر خوراکی" در نظر گرفته می شود و عموماً به عنوان سالم ترین و راحت ترین غذا برای انسان ها مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به شکل عجیبی با روش های مختلف خورده شود. 

شما میتوانید با تهیه بذر اسفناج این سبزی پر خاصیت را کشت کنید.

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر اسفناج آبی (water spinach)

(0)
6,000تومان

بذر اسفناج آبی (water spinach)اسفناج آبی یک گیاه گرمسیری میباشد . برگ ها و ساقه ها ترد هستند و به طول 2 تا 3 متر رشد می کنند . یکی از محبوب ترین سبزی ها در ویتنام به شمار میآید . غنی از آهن و ویتامین A و C میباشد  نام علمی:  Ipomoea aquaticaاین گیاه قابلیت کاشت در آب را دارد به همین دلیل به اسم اسفناج آبی معروف است همچنین در خاک ه..

نمایش سریع

بذر اسفناج استوایی ویتنامی

(0)
4,000تومان

بذر اسفناج استوایی ویتنامی این رقم اسفناج در مناطق گرمسیری و معتدل به صورت چندساله میباشد ودر مناطق سردسیر به صورت فصلی قابل کاشت میباشد . بسیار طعم مطبوعی دارد و به صورت روزانه در ژاپن و کره جنوبی مصرف میشود . ..

نمایش سریع

بذر اسفناج بنفش نایاب

(0)
5,000تومان

این اسفناج زیبا بومی ژاپن است و برگ های بسیار زیبا و خوش طعمی تولید می کند در انواع سالا و حتی به صورت پخته شده نیز مصرف میگرددبهترین فصل برای کاشت در بهار است که به صورت متسقیم باید کاشته شود..

نمایش سریع

بذر اسفناج خارجی

(0)
6,000تومان

اسفناج فرانسوی که بومی ایتالیا میباشد و از نظر ظاهری بسیار مشابه به انواع اسفناج میباشد ولی برگ های بزرگی تولی می کند . بهترین زمان برای کاشت این گیاه در فصل پاییز میباشد . اسفناج فرانسوی در بسیاری از غذاهای سنتی ایتالیایی استفاده می شود و بسیار پرطرفدار است ..

نمایش سریع

بذر اسفناج رونده

(0)
4,600تومان

اسفناج رونده بومی مناطق گرمسیری و استوایی بوده . یک گیاه چنده ساله میباشد . این گیاه بسیار زیبا و خوشمزه در ویتنام رشد می کند و از برگ های آن در غذاهای ویتنامی بسیار مورد استفاده قرار میگرد و حتی به صورت صادرات به ژاپن هم ارسال می شود . در تمامی سال پر برگ است و میوه های بنفش رنگی تولید می کند که از آن برای تولید رنگ های طبیعی استفاده می شود .این ا..

نمایش سریع

بذر اسفناج رونده قرمز

(0)
4,000تومان

اسفناج رونده قرمز بومی مناطق گرمسیری و استوایی بوده . یک گیاه چنده ساله میباشد . این گیاه بسیار زیبا و خوشمزه در ویتنام رشد می کند و از برگ های آن در غذاهای ویتنامی بسیار مورد استفاده قرار میگرد و حتی به صورت صادرات به ژاپن هم ارسال می شود . در تمامی سال پر برگ است و میوه های بنفش رنگی تولید می کند که از آن برای تولید رنگ های طبیعی استفاده می شود ...

نمایش سریع

بذر اسفناج رونده مالابار (Malabar Spinach)

(0)
4,000تومان

اسفناج رونده مالابار بومی مناطق گرمسیری و استوایی بوده . یک گیاه چنده ساله میباشد . این گیاه بسیار زیبا و خوشمزه در ویتنام رشد می کند و از برگ های آن در غذاهای ویتنامی بسیار مورد استفاده قرار میگرد و حتی به صورت صادرات به ژاپن هم ارسال می شود . در تمامی سال پر برگ است و میوه های بنفش رنگی تولید می کند که از آن برای تولید رنگ های طبیعی استفاده می شو..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر اسفناج نیوزیلند ( New Zealand spinach )

(0)
7,000تومان

اسفناج نیوزیلنداین اسفناج بومی استرالیا " نیوزیلند و ژاپن است برگ های این اسنفاج سبز روشن است و گل های زرد رنگی تولید می کندفصل کاشت این اسفناج در فصل بهار میباشد و مناسب مناطق گرمسیری میباشد البته در مناطق سردسیر و معتدل می توان در فصل بهار به صورت مستقیم در باغچه کاشته شود..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر اسفناج ژاپنی قرمز

(0)
6,000تومان

این اسفناج زیبا بومی ژاپن است و برگ های بسیار زیبا و خوش طعمی تولید می کند در انواع سالا و حتی به صورت پخته شده نیز مصرف میگرددبهترین فصل برای کاشت در بهار است که به صورت متسقیم باید کاشته شود..

نمایش سریع

بذر بیبی اسفناج

(0)
3,000تومان

کشت مستقیم بذر بیبی در عمق ۱ سانتی متری از خاک؛ آبیاری تدریجی به طوری که خاک در طول جوانه زنی مرطوب باشد. در صورت نیاز تنک شود. کشت گلدانی بیبی اسفناج نیز ممکن است ولی در آبیاری آن باید کاملا دقت کرد و به خوبی انجام شود. جوانه ها طی ۱۴ تا ۲۱ روز ظاهر می شوند. برای برداشت متدوام هر دو تا ۳ هفته یکبار اقدام به کشت کنید. نکته بسیار مهم این است ک..

نمایش سریع

بذر بیبی اسفناج استاندارد هلندی

(0)
3,000تومان

بچه اسفناج یا بیبی اسفناج یکی از سبزی های پرطرفدار بوده که به تازگی وارد سبد سبزی های مصرفی در ایران شده و البته هنوز هم بسیار  ناشناخته می باشد، پس از کاشت بذر بیبی اسفناج شکل ظاهری  بوته شبیه اسفناج معمولی است اما تفاوت در گردی برگها و ترد بودن آنهاست.بیبی اسفناج  نسبت به اسفناج های معمولی برگ های لطیف تری داشته و طعم آن ملایم بوده..

نمایش سریع

بذر نیلوفر خوراکی (اسفناج آبی)

(0)
5,000تومان

بذر نیلوفر خوراکی (اسفناج آبی) یک گیاه نیمه گرمسیری و گرمسیری است که به عنوان یک سبزی برای شاخساره ها و برگ های آن رشد می کند. این گیاه در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری جهان یافت می شود ، اگرچه هنوز مشخص نیست از کجا منشا گرفته است. این گیاه در انگلیسی به عنوان اسفناج آب ، اسفناج رودخانه ، آب شکوه صبحگاهی ، آب حلزون آب یا نامهای بیشتر مبهم اسفناج چین..

نمایش سریع

پاکت اوریجینال بذر اسفناج قرمز

(0)
300,000تومان

این اسفناج زیبا بومی ژاپن است و برگ های بسیار زیبا و خوش طعمی تولید می کند در انواع سالا و حتی به صورت پخته شده نیز مصرف میگرددبهترین فصل برای کاشت در بهار است که به صورت متسقیم باید کاشته شودپاکت اوریجینال وارداتی ویتنام..

نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)