نهال تمشک

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال بلکبری اصیل آمریکایی

(0)
100,000تومان

 نهال بلکبری میوه درشت معمولاً بوته ای پر از میوه که از جنس Rubus خانواده گل سرخ (Rosaceae) است ، که به دلیل میوه های خوراکی تیره معروف است. ... تمشک منبع نسبتاً خوبی از آهن ، ویتامین C و آنتی اکسیدان ها است و به طور کلی تازه ، در مواد نگهدارنده یا در کالاهای پخته شده مانند کبرل و پای مورد استفاده قرار می گیرد...

نمایش سریع

نهال تای بری (Tayberry)

(0)
150,000تومان

نهال تای بری یا تمشک بریتانیایی که در بریتانیا به خصوص ولز و اسکاتلند به وفور یافته می شود. میوه ها به اندازه شاه توت میباشد. عطر  طعم فوق العاده ای دارد و بسیار شبیه به رازبری است . در مارمالاد و مربا و به صورت خام بسیار در انگلستان استفاده میشود ...

نمایش سریع
نمایش سریع

نهال تمشک خوشه ای فرانسوی

(0)
45,000تومان

تمشک گیاهی سرما دوست بوده و نهایتا تا 40 درجه بالای صفر را تحمل می کند و دمای بیشتر باعث سوختگی میوه میشود (در مناطق شمال کشور . شمال غرب . غرب و جنوب غرب حتی شمال خوزستان قابل کاشت هست . مخصوصا مناطقی با تابستانی زیر 40 درجه)..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

نهال تمشک شمالی

(0)
200,000تومان

درختچه Rubus Chamaemorus، یک گیاه وحشی دیگر است که میوه‌ای بسیار مشهور به نام کلاودبری (Cloudberry) یا همان تمشک شمالی دارد.‌‌ ‌‌‌‌ این گیاه بومی قطب شمال و مناطق قطبی بوده و بسیار به خانواده‌ی تمشک و توت فرنگی نزدیک است. این تمشک‌های زرد طلایی و کهربایی‌رنگ، نرم و آبدار هستند. تمشک شمالی منبعی غنی از ویتامین سی است اندازه‎ی این میوه برابر با تم..

نمایش سریع

نهال تمشک وحشی

(0)
120,000تومان

  تمشک وحشی Red raspberry ( تمشک وحشی) درختچه ای برگریز و یا همیشه سبز از خانواده  Rosaceae ( گلسرخیان) بوده که بومی اروپا و شمال آسیا میباشد. این درختچه امروزه در شمال آمریکا به وفور کاشته میشود.   ..

نمایش سریع

نهال رازبری انگلیس

(0)
160,000تومان

  Red raspberry ( تمشک وحشی) درختچه ای برگریز و یا همیشه سبز از خانواده  Rosaceae ( گلسرخیان) بوده که بومی اروپا و شمال آسیا میباشد. این درختچه امروزه در شمال آمریکا به وفور کاشته میشود.   تمشك وحشی در جنگل‌ها، ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع
نمایش سریع

نهال لوگان بری (loganberry)

(0)
145,000تومان

لوگان بری (گیاه دو رگه ای به نام Rubus loganobaccus از خانواده ی rose که میوه ای مانند توت فرنگی می دهد)..

نمایش سریع

نهال واین بری تمشک قطبی

(0)
250,000تومان

این نوع تمشک دز اسکاندیناوی میروید و میوه های کشیده تر  تیره تر نسبت به رازبری و بلکبری دارید . طعمی خاص و عطری شبیه به وانیل این نوع تمشک را بسیار خاص تر از واریته های دیگر میسازد..

نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)