نهال تمشک

حالت نمایش:
نمایش سریع
نمایش سریع

نهال تمشک خوشه ای فرانسوی

(0)
45,000تومان

تمشک گیاهی سرما دوست بوده و نهایتا تا 40 درجه بالای صفر را تحمل می کند و دمای بیشتر باعث سوختگی میوه میشود (در مناطق شمال کشور . شمال غرب . غرب و جنوب غرب حتی شمال خوزستان قابل کاشت هست . مخصوصا مناطقی با تابستانی زیر 40 درجه)..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

نهال تمشک شمالی

(0)
200,000تومان

درختچه Rubus Chamaemorus، یک گیاه وحشی دیگر است که میوه‌ای بسیار مشهور به نام کلاودبری (Cloudberry) یا همان تمشک شمالی دارد.‌‌ ‌‌‌‌ این گیاه بومی قطب شمال و مناطق قطبی بوده و بسیار به خانواده‌ی تمشک و توت فرنگی نزدیک است. این تمشک‌های زرد طلایی و کهربایی‌رنگ، نرم و آبدار هستند. تمشک شمالی منبعی غنی از ویتامین سی است اندازه‎ی این میوه برابر با تم..

نمایش سریع

نهال تمشک وحشی

(0)
120,000تومان

  تمشک وحشی Red raspberry ( تمشک وحشی) درختچه ای برگریز و یا همیشه سبز از خانواده  Rosaceae ( گلسرخیان) بوده که بومی اروپا و شمال آسیا میباشد. این درختچه امروزه در شمال آمریکا به وفور کاشته میشود.   ..

نمایش سریع

نهال رازبری انگلیس

(0)
160,000تومان

  Red raspberry ( تمشک وحشی) درختچه ای برگریز و یا همیشه سبز از خانواده  Rosaceae ( گلسرخیان) بوده که بومی اروپا و شمال آسیا میباشد. این درختچه امروزه در شمال آمریکا به وفور کاشته میشود.   تمشك وحشی در جنگل‌ها، ..

نمایش سریع
نمایش سریع

نهال واین بری تمشک قطبی

(0)
250,000تومان

این نوع تمشک دز اسکاندیناوی میروید و میوه های کشیده تر  تیره تر نسبت به رازبری و بلکبری دارید . طعمی خاص و عطری شبیه به وانیل این نوع تمشک را بسیار خاص تر از واریته های دیگر میسازد..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)