بذر گوجه فرنگی

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر گوجه (Honey Bee)

(0)
3,500تومان

بذر گوجه (Honey Bee)گوجه فرنگی گیلاس گوجه فرنگی F1. گوجه فرنگی گیلاس زرد روشن ، بسیار زودرس و پرکار. میوه های فوق العاده شیرین 2 سانتی متر بر روی خوشه های شاخه ای متعدد میروید. بوته های این گوجه به ارتفاع 2 متر میرسددر بهار 1/16 اینچ عمق کاشت. جوانه زنی حدود 6-14 روز در دمای 65-75F طول می کشد...

نمایش سریع

بذر گوجه بنفش نایاب گل نیلی

(0)
9,000تومان

"گل نیلی" اولین گوجه فرنگی بنفش است که توسعه یافته است. این کار از طریق برنامه ای در دانشگاه ایالتی اورگان انجام شد که سعی در تولید انواع گوجه فرنگی با مقادیر بالای آنتی اکسیدان داشت.به گفته یک استاد در بخش باغبانی ایالت اورگان ، گوجه فرنگی گل رز (Indigo Rose) اولین واریته بهبود یافته گوجه فرنگی در جهان است که دارای میوه آنتوسیانین (نوعی آنتی اکسید..

نمایش سریع

بذر گوجه توت فرنگی

(0)
6,000تومان

بذر گوجه توت فرنگی به عبارت ساده ، گوجه فرنگی توت فرنگی با رنگ بسیار قرمز .  آبدارترین و شیرین ترین طعم گوجه فرنگی را در طیف ارائه می دهد. به اندازه کافی کوچک برای میان وعده ، می توانید عطر و طعم تازه را به تنهایی یا در یک سالاد میل کنید...

نمایش سریع

بذر گوجه درختی (Tamarillo)

(0)
8,000تومان

 بذر گوجه درختی (Tamarillo) تاماریلو یک درخت یا درختچه کوچک در خانواده گیاهان گل Solanaceae است. این گیاه بیشتر به عنوان گونه هایی شناخته می شود که دارای گیاه تاماریلو ، میوه خوراکی تخم مرغی است.همچنین به عنوان گوجه فرنگی درختی در آمریکای جنوبی و terong Belanda (بادمجان هلندی) در اندونزی شناخته می شود. آنها در سطح جهان به ویژه در نیوزلند..

نمایش سریع

بذر گوجه دلمه ای (Tomato Striped Stuffer)

(0)
5,000تومان

گوجه دلمه ای (Tomato Striped Stuffer)   این گوجه شکل آن شبیه فلفل دلمه ای است. داخل آن خالی بوده و برای تهیه دلمه بسیار مناسب می باشد. بار دهی آن خوب  و مقاوم به بیماری می باشد. نیاز به نور: آفتاب کامل خاک مناسب:   خاک غنی با زهکش خوب زمان تا رسیدن محصول: 80 روزمیوه های دیواره ای ضخیم و محکم با..

نمایش سریع

بذر گوجه زرد آناناسی هاوایی

(0)
8,000تومان

گوجه زرد آناناسی هاوایی زرد زرق و برق دار قدیمی با نوارهای نارنجی کمرنگ ، میوه ای عظیم (حداکثر 2 پوند!) فوق العاده شیرین تولید می کند. این گیاه گوجه فرنگی آناناس نوعی وراثت زرد زرق و برق دار قدیمی است که دارای نوارهای  نارنجی است ، آناناس میوه ای عظیم (حداکثر 2 پوند!) ، فوق العاده شیرین تولید می کند. این واریته در هاوایی یافت می شود . ..

نمایش سریع

بذر گوجه زرد بیضی درشت امریکایی

(0)
5,000تومان

بذر گوجه زرد بیضی درشت امریکایی همانطور که از نام این محصول پیداست ، این رقم شبیه یک لیمو است.این  گیاه مرتب برگ 3 اینچی ، 4/5 اونسی ، تولید می کند،رنگ این گوجه فرنگی به رنگ لیمو ، گوشتی و زرد روشن دارد که غالباً با کمی رنگ صورتی در مرکز قرار دارد. بسیار خوش طعم یکی از بهترین گوجه فرنگی های گوجه فرنگی زرد...

نمایش سریع

بذر گوجه زرد ژاپنی کیلر

(0)
8,000تومان

گوجه زرد ژاپنی کیلر این گوجه از شرکت ژاپنی کیلر میباشد و میوه های بسیار کوچک و شیرینی تولید می کند . درختچه های 2 متری که بسیار پر بار میباشد...

نمایش سریع

بذر گوجه سبز گورخری

(0)
8,500تومان

گوجه سبز گورخری یک رقم گوجه فرنگی است که دارای نوارهای سبز تیره و زرد مشخص است. تغییرات جدید به هنگام زرد شدن ، به جای رنگ زرد مایل به قرمز مایل به قرمز است. نسبت به گوجه فرنگی معمولی ، ترش است و یک رقم زودرس است. در مقایسه با سایر گونه های گوجه فرنگی ، بسته به شرایط در حال رشد می تواند میوه هایی تا حدودی آبدار تولید کند...

نمایش سریع

بذر گوجه سیاه امریکایی

(0)
10,000تومان

گوجه سیاه امریکایی تاریک ترین گوجه فرنگی جهان - تاریک ترین گوجه فرنگی که ما از آن می شناسیم! یک گوجه فرنگی تیره ، گوشتی و بسیار غنی با بیان آنتوسیانین شدید (همان آنتی اکسیدان موجود در زغال اخته و توت سیاه). آنقدر تاریک است که برخی از گوجه فرنگی ها برای زیبایی از آن استفاده می کنند .  گوشت قرمز عمیق جز بهترین طعم دهنده های گوجه فرنگی است. ..

نمایش سریع

بذر گوجه سیاه ویتنامی

(0)
10,000تومان

گوجه سیاه ویتنامی از جمله گوجه های بسیار سیاه در جهان است و بسیار درشت شیرین میباشد . در ختچه هایی بزرگی تولید می شود . و بسیار پر بار است ..

نمایش سریع

بذر گوجه شکلاتی بلک چری

(0)
6,000تومان

گوجه شکلاتی بلک چری استاندارد طلا برای عطر و طعم غنی گوجه فرنگی گیلاس ، گیلاس سیاه میوه های آبدار با طعم فوق العاده و طعم دار است. دارای عطر و طعم گوجه فرنگی گیلاس ، شیرین ، همراه با پوست سیاه و قرمز و گوشت رنگی تیره آن..

نمایش سریع

بذر گوجه فرنگی امریکایی بیف استیک

(0)
4,000تومان

بذر گوجه فرنگی امریکایی بیف استیک گوجه فرنگی گوشت گاو یکی از بزرگترین انواع گوجه فرنگی کشت شده است که برخی از آنها دارای وزن 450 گرم یا بیشتر هستند. بیشتر آنها به رنگ صورتی یا قرمز هستند که دارای تعداد زیادی محفظه بذر کوچک هستند که در سراسر میوه توزیع می شوند و گاهی اوقات نوارهای تلفظ شده مشابه ارقام باستانی گوجه فرنگی قبل از کلمبیا را نشان می..

نمایش سریع

بذر گوجه فرنگی خوشه ای داترینو

(0)
4,000تومان

گوجه فرنگی خوشه ای داترینو انواع مختلفی از شکل کوچک و دراز است ، هر دسته از گوجه فرنگی گوجه فرنگی شکلی شبیه به خرما دارد از نظر شیرینی بیشتر از انواع دیگر دارای گوشت قرمز و پوست نازک است .گوجه فرنگی گیلاس سرشار از مواد معدنی ، ویتامین A و ویتامین C برای ترمیم و احیاء عملکرد در تمام سلول های بدن است...

نمایش سریع

بذر گوجه فرنگی خوشه ای فلوریدا

(0)
4,000تومان

بذر گوجه فرنگی خوشه ای فلوریدااین گوجه فرنگی ها چند روز پس از برداشت محصول به جذب رطوبت و مواد مغذی ادامه می دهند که باعث بهبود طراوت و طعم فوق العاده ای می شود. گوجه فرنگی خوشه ای 6-8 میوه در هر نوع انگور تولید می کند..

نمایش 1 تا 15 از 35 (3 صفحه)