نهال موز

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال موز ابلق داکا نایاب ردبازار

(0)
3,000,000تومان

نهال موز ابلق داکا نایاب موز داکا ابلق گونه ای جدید و نایاب که برای اولین بار توسط ردبازار تولید شده و در هیچ جای دنیا وجود ندارهبرگها به صورت دو رنگ سبز و زرد میباشد و زیبای ان بسیار منحصر میباشد . ساقه ها هم‌همچون موز داکا قرمز میباشد و میوه های قرمز و راه راه تولید میکند این درخت زیبا تا ۴ متر رشد میکند و مناسب برای زیبا سازی باغچه ها ..

نمایش سریع

نهال موز باسجو ژاپنی سردسیر

(0)
250,000تومان

نهال موز باسجو ژاپنی سردسیر، معروف به موز ژاپنی ،  موز الیاف ژاپنی یا موز مقاوم به سرمای اسیایی، گونه ای متعلق به تیره موز است. پیش از این تصور می شد که این منشا از جزایر ریوکیو در جنوب ژاپن است ، از آنجا که برای اولین بار در این منطقه کشت شد ، اما اکنون شناخته شده است که منشا آن در جنوب چین است ، جایی که همچنین به طور گسترده ای کشت می شود ،یک..

نمایش سریع

نهال موز خالدار اکوادور

(0)
300,000تومان

موز خالدار اکوادور بومی آمریکا جنوبی میباشد و دارای میوه های بزرگی است که در کشور ما به وفور یافت می شود . این درختان تا 3 متر رشد می کنند و میوه های بلندی تولید می کند . تحمل سرما را ندارد ولی به خوبی در مکان های گرم رشد می کند . نهال های فوق بعد از 8 تا 10 متر در شرایط مناسب به میوه میرسند..

نمایش سریع

نهال موز خون یا موز سوماترا اندونزی

(1)
800,000تومان

یکی از زیباترین موزها ، موز خون است که دارای شاخ و برگهای قرمز و سبز آتشین است. برگهای بزرگ موز آن بهمراه شاخ و برگهای زیبا جلوه ای برجسته به وجود می آورد. همچنین میوه های درشتی به اندازه موز قرمز تولید می کند که خوراکی هستند  و طعم فوق العاده ای دارند. تا دمای -9 درجه مقاوم است و در مناطق گرمسیری نیز به خوبی رشد می کند...

نمایش سریع

نهال موز درشت سردسیر آمریکایی

400,000تومان

نهال موز درشت سردسیر آمریکاییاین رقم موز دارای میوه های درشتی میباشد و توانایی فوق العاده ای در برابر سرما دارد . خواستگاه این موز میامی امریکا میباشد .این رقم از 25 کیلو میوه  تا ۵۰ کیلو میوه تولید میکند البته این بستگی به خاک و کود مناسب دارد همچنین موز پابلندی به حساب میآید که برای محوطه سازی و زیباسازی ویلا ها و فضا مناسب میباشد به این دلی..

نمایش سریع

نهال موز سبز درشت برزیل

(0)
800,000تومان

موز سبز بر خلاف موز های دیگر همیشه سبز باقی می ماند و مدت زمان بیشتری را می توان بدون نیاز به بخچال نگهداری کرد . موز سبز بسیار شیرین و بزرگتر از موز زرد می باشد به طوری که وزن هر خوشه آن به 40 کیلیو گرم میرسد و به طور کلی نزدیک به 100 کیلو بار در یک دوره یک ساله تولید می کند اندازه این نهال موز به 3 متر میرسد که نسبت به هم خانواده خود " موز نسب..

نمایش سریع

نهال موز سردسیر

400,000تومان

نهال موز سردسیر نوعی درخت پابلند به حساب میاید در مکان هایی که رطوبت خوبی دارد تا 4 متر رشد می کند . این درخت تا -15 درجه را می تواند تحمل کند و میوه هایی تا 15 کیلو میدهد . توانایی کاشت در مکان های آفتابی و سایه دارد. این درخت بومی هنگ کنگ میباشد..

نمایش سریع

نهال موز سردسیر آکومیناتا

(0)
400,000تومان

Musa acuminata یک گونه موز بومی جنوب آسیا است که دامنه آن شبه قاره هند و آسیای جنوب شرقی را شامل می شود. بسیاری از موزهای دسر خوراکی مدرن از این گونه هستند، اگرچه برخی از آنها هیبریدی با Musa balbisiana هستند.اولین بار توسط انسان در حدود 10 کیا (8000 سال قبل از میلاد) کشت شد،  این یکی از نمونه های اولیه گیاهان اهلی استاین رقم از موز ۳ تا ۴ متر..

نمایش سریع

نهال موز سوپر پاکوتاه

(2)
350,000تومان

نهال موز سوپر پاکوتاه که نهایت ۴۰ سانت رشد در شرایط نوری مناسب خواهد داشتدوره باردهی این میوه فقط ۴ ماه میباشد در گلدان داخل آپارتمان قابل پرورش و نگهداری میباشد و براحتی هم گل و میوه میدهد.به سرمای شمال تا حدودی مقاوم است .این رقم از خارج از ایران توسط ردبازار وارد شده است...

نمایش سریع

نهال موز سوپر کاوندیش درشت پاکوتاه

(0)
300,000تومان

این رقم موز همان کاوندیش یا کوندیش است با تفاوت با اینکه میوه های بسیار درشت و کلفت تری تولید میکند و تعداد میوه بیشتر و تجاری تر میباشدتحمل سرما زیر ۵ درجه را ندارد ولی گرما را بخوبی تحمل میکند..

نمایش سریع

نهال موز صورتی

(2)
500,000تومان

 نهال موز صورتی نوعی موز زینتی با میوه های صورتی روشن است این گیاه به عنوان درختی جذاب برای باغ شما مناسب است . برگهای آن بسیار بزرگ است. این گونه به طور کلی کاملاً کوچک باقی مانده و می تواند در مدت زمان بیش از یک سال به میوه برسد . گزارش شده است که به سختی تا 32F یعنی 0 درجه را تحمل می کند ولی در دمای  زیر 3..

نمایش سریع

نهال موز غول آسا

(4)
600,000تومان

این رقم موز بومی مناطق شمالی امریکاس و سرما را به خوبی تحمل می کند .میوه های واقع درشتی دارد به صورت یک عدد موز میتواند شما را سیر کند به جز خاک شور در همه نوع قابل کاشت است این درخت پا بلند میباشد و به عنوان گیاه زینتی نیز میتوانید در باغ کشت کنید و از ان لذت ببرید..

نمایش سریع

نهال موز قرمز داکا

(0)
400,000تومان

موز قرمز گروهی از انواع موز با پوست مایل به قرمز بنفش است. بعضی از آنها از موز کاوندیش معمولی کوچکتر و پرپشت تر هستند و برخی دیگر بسیار بزرگتر. هنگام رسیدن ، موزهای قرمز خام گوشتی دارند که به رنگ کرم تا صورتی روشن است.تحمل سرما را ندارد و تا 3 متر رشد می کند . توانایی تولید تا 500 عدد میوه را دارد . ..

نمایش سریع

نهال موز نارنجی یا موز اسکارلت

(0)
350,000تومان

نهال موز زینتی ، به دلیل گلهای قرمز روشن که کمی شبیه به زنجبیل  ، کشت می شود. گونه کوتوله ای که معمولاً تا 1-2 متر (3-6 فوت) رشد می کند. میوه ها ریز ، نارنجی و رنگ خوراکی هستند. یکی از موزهای زینتی بهتر ، همچنین تحمل سرما معقول ، ماندگاری از یخ زدگی های سبک و زمستان های سرد را نشان می دهد..

نمایش سریع

نهال موز هاوایی رویال یا موز ابلق

(0)
80,000,000تومان

نهال موز هاوایی رویال یا موز ابلق نمونه منحصر به فرد XL - گیاهی باشکوه و دارای تنوع خیره کننده. این تنوع نادر هاوایی کاملاً با رنگ های سفید و خامه ای از جمله ساقه اصلی و پوست میوه تزیین شده است. با رشد یک سایبان بزرگ از 18 تا 20 پا با یک سایبان بزرگ برگهای عظیم برگ ، یک نوار باریک و زیبا به رنگ صورتی در قسمت میانی برگ مشاهده می کنید. طول میوه 6 تا ..

نمایش 1 تا 15 از 22 (2 صفحه)