نهال موز

حالت نمایش:
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

نهال موز خالدار اکوادور

(0)
150,000تومان

موز خالدار اکوادور بومی آمریکا جنوبی میباشد و دارای میوه های بزرگی است که در کشور ما به وفور یافت می شود . این درختان تا 3 متر رشد می کنند و میوه های بلندی تولید می کند . تحمل سرما را ندارد ولی به خوبی در مکان های گرم رشد می کند . نهال های فوق بعد از 8 تا 10 متر در شرایط مناسب به میوه میرسند..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نهال موز خون یا موز سوماترا اندونزی

(0)
500,000تومان

یکی از زیباترین موزها ، موز خون است که دارای شاخ و برگهای قرمز و سبز آتشین است. برگهای بزرگ موز آن بهمراه شاخ و برگهای زیبا جلوه ای برجسته به وجود می آورد. همچنین میوه های درشتی به اندازه موز قرمز تولید می کند که خوراکی هستند  و طعم فوق العاده ای دارند. تا دمای -9 درجه مقاوم است و در مناطق گرمسیری نیز به خوبی رشد می کند...

نمایش سریع

نهال موز سبز درشت برزیل

(0)
250,000تومان

موز سبز بر خلاف موز های دیگر همیشه سبز باقی می ماند و مدت زمان بیشتری را می توان بدون نیاز به بخچال نگهداری کرد . موز سبز بسیار شیرین و بزرگتر از موز زرد می باشد به طوری که وزن هر خوشه آن به 40 کیلیو گرم میرسد و به طور کلی نزدیک به 100 کیلو بار در یک دوره یک ساله تولید می کند اندازه این نهال موز به 3 متر میرسد که نسبت به هم خانواده خود " موز نسب..

نمایش سریع

نهال موز سردسیر

150,000تومان

نهال موز سردسیر نوعی درخت پابلند به حساب میاید در مکان هایی که رطوبت خوبی دارد تا 4 متر رشد می کند . این درخت تا -15 درجه را می تواند تحمل کند و میوه هایی تا 15 کیلو میدهد . توانایی کاشت در مکان های آفتابی و سایه دارد. این درخت بومی هنگ کنگ میباشد..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

نهال موز صورتی

(2)
200,000تومان

 نهال موز صورتی نوعی موز زینتی با میوه های صورتی روشن است این گیاه به عنوان درختی جذاب برای باغ شما مناسب است . برگهای آن بسیار بزرگ است. این گونه به طور کلی کاملاً کوچک باقی مانده و می تواند در مدت زمان بیش از یک سال به میوه برسد . گزارش شده است که به سختی تا 32F یعنی 0 درجه را تحمل می کند ولی در دمای  زیر 3..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

نهال موز غول آسا

(0)
300,000تومان

این رقم موز بومی مناطق شمالی امریکاس و سرما را به خوبی تحمل می کند .میوه های واقع درشتی دارد به صورت یک عدد موز میتواند شما را سیر کند به جز خاک شور در همه نوع قابل کاشت است این درخت پا بلند میباشد و به عنوان گیاه زینتی نیز میتوانید در باغ کشت کنید و از ان لذت ببرید..

نمایش سریع

نهال موز قرمز داکا

(0)
300,000تومان

موز قرمز گروهی از انواع موز با پوست مایل به قرمز بنفش است. بعضی از آنها از موز کاوندیش معمولی کوچکتر و پرپشت تر هستند و برخی دیگر بسیار بزرگتر. هنگام رسیدن ، موزهای قرمز خام گوشتی دارند که به رنگ کرم تا صورتی روشن است.تحمل سرما را ندارد و تا 3 متر رشد می کند . توانایی تولید تا 500 عدد میوه را دارد . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

نهال موز نارنجی یا موز اسکارلت

(0)
200,000تومان

نهال موز زینتی ، به دلیل گلهای قرمز روشن که کمی شبیه به زنجبیل  ، کشت می شود. گونه کوتوله ای که معمولاً تا 1-2 متر (3-6 فوت) رشد می کند. میوه ها ریز ، نارنجی و رنگ خوراکی هستند. یکی از موزهای زینتی بهتر ، همچنین تحمل سرما معقول ، ماندگاری از یخ زدگی های سبک و زمستان های سرد را نشان می دهد..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

نهال موز هاوایی رویال یا موز ابلق

(0)

نهال موز هاوایی رویال یا موز ابلق نمونه منحصر به فرد XL - گیاهی باشکوه و دارای تنوع خیره کننده. این تنوع نادر هاوایی کاملاً با رنگ های سفید و خامه ای از جمله ساقه اصلی و پوست میوه تزیین شده است. با رشد یک سایبان بزرگ از 18 تا 20 پا با یک سایبان بزرگ برگهای عظیم برگ ، یک نوار باریک و زیبا به رنگ صورتی در قسمت میانی برگ مشاهده می کنید. طول میوه 6 تا ..

نمایش سریع

نهال موز پابلند

(0)
100,000تومان

موز پابلند بومی هند و ویتنام میباشد و تا ارتفاع 6 متر رشد می کند و تولید میوه خوبی دارد..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

نهال موز پاکوتاه رویال ویتنام

(0)
250,000تومان

این موز به صورت تجاری در ویتنام کاشته میشود و تا 50 کیلو باردهی دارد . ویتنام بزرگترین صادر کننده موز در دنیاست .این رقم موز مناسب گلخانه ها در ایران است . گرمسیریست و سرما را تحمل نمی کنددمای گلخانه باید بیشتر از 20 درجه باشد تا دمای 10 درجه را تحمل می کند ولی رشدش متوقف می شود ...

نمایش سریع

نهال موز کاوندیش پاکوتاه

(8)
188,000تومان

موزهای کاوندیش میوه یکی از تعدادی از ارقام موز متعلق به زیر گروه کاوندیش از گروه رقم موز AAA است. همین اصطلاح همچنین برای توصیف گیاهانی که موز روی آنها رشد می کند ، استفاده می شود.آنها شامل ارقام مهم تجاری مانند "کوتوله کاوندیش" (1888) و "گراند ناین" ("موز چیکیتا") هستند. از دهه 1950 ، این ارقام بیشترین موز مورد معامله در سطح بین المللی بوده اند.آن..

نمایش سریع

نهال موز کوتوله (پر بار) نیمه گرمسیری

(5)
150,000تومان

نهال موز کوتوله (پر بار) نیمه گرمسیری این نوع موز بیش از 100 کیلو میوه میدهد و دوره بار دهی آن 6 ماه است نهال ها وارداتی است و توانایی تحمل سرمای مختصر را نیز دارد میوه ها حداقل 20 سانت بوده و به صورت انبوه است این نوع موز قابلیت کاشت در گلدان نیز دارد و حتی گل آپارتمانی نیز می تواند باشد  ..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نهال موز یانان

(0)
250,000تومان

 نهال موز یانان -معمولاً با نام موز یوننان یا موز جنگل وحشی شناخته می شود ،گیاهی است که اخیراً در خانواده موز بومی یوننان در جنوب چین توصیف شده است. نمونه این نوع در سال 2005 در Xishuangbanna (بخشدار خودمختار هم مرز با هندوچین) کشف شد . اگرچه M. yunnanesis در جنگل گرمسیری مونتان رشد می کند ، اما هم از نظر سایه و هم در برابر سرما مقاوم اس..

نمایش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)