هورتانسیا

حالت نمایش:
نمایش سریع

بوته هورتانسیا آبی

(1)
300,000تومان

بوته هورتانسیا آبی یک فضای مناسب برای باغ شماست. این Hydrangea با داشتن گل های آبی رنگ و گل های عظیم خود ، قطعاً رنگی به چشم انداز شما می بخشد.Hydrangeas را می توان به عنوان نمونه ، در گروه های 3 یا حتی پرچین کاشت کرد. این Hydrangea تا 5 فوت عرض 5 فوت ارتفاع خواهد رسید.خاک اسیدی را دوست دارد. اگر خاک بیشتر به اندازه خنثی باشد ، رنگ شکوفه ها صو..

نمایش سریع

بوته هورتانسیا ابلق

(0)
300,000تومان

بوته هورتانسیا ابلق گل لاکچری پهن از گلهای مهره ای شکل در مرکز تشکیل شده اند که باز نمی شوند اما هنوز رنگ نشان می دهند. اطراف این مرکز یک لایه بیرونی از گلهای سفید یا آبی کم رنگ است.البته در خاک اسیدی به رنگ سفید و آبی " در خاک قلیایی به رنگ صورتی تیره دیده می شود . برگ های این گل بسیار زیباست و رنگ سفید و سبز میباشد و میتواند باغ شما را زیبا سازد..

نمایش سریع

بوته هورتانسیا بنفش

(0)
300,000تومان

Hydrangeas را می توان به عنوان نمونه ، در گروه های 3 یا حتی پرچین کاشت کرد. این Hydrangea تا 5 فوت عرض 5 فوت ارتفاع خواهد رسید.خاک اسیدی را دوست دارد. اگر خاک بیشتر به اندازه خنثی باشد ، رنگ شکوفه ها صورتی رنگ تر خواهد بود. سولفات آلومینیوم را به خاک بیفزایید تا شکوفه های شما شفاف تر شود.قسمتهای آبی در قسمتهای سایه دار در آفتاب کامل رشد خواهند کرد...

نمایش سریع

بوته هورتانسیا سفید

(0)
720,000تومان

بوته هورتانسیا سفید " رنگ سفید یک رنگ مهم در باغ است. ... شما نمی توانید رنگ آبی های سفید را به صورتی یا آبی تغییر دهید ، اگرچه برخی از آنها با شکوفه های سفید شروع می شود ، و سپس سن به رنگ صورتی یا برنزه می رسد.این هورتانسیا بومی فرانسه میباشد و مناسب مناطق سردسیر و معتدل است..

نمایش سریع

بوته هورتانسیا صورتی

(0)
250,000تومان

بوته هورتانسیا صورتی یک فضای مناسب برای باغ شماست. این Hydrangea با داشتن گل های صورتی  و گل های عظیم خود ، قطعاً رنگی به چشم انداز شما می بخشد.Hydrangeas را می توان به عنوان نمونه ، در گروه های 3 یا حتی پرچین کاشت کرد. این Hydrangea تا 5 فوت عرض 5 فوت ارتفاع خواهد رسید.خاک اسیدی را دوست دارد. اگر خاک بیشتر به اندازه خنثی باشد ، رنگ شکوفه ها ص..

نمایش سریع

بوته هورتانسیا هفت رنگ

(0)
350,000تومان

بوته هورتانسیا یک فضای مناسب برای باغ شماست. این Hydrangea با داشتن گل های زیبا و گل های عظیم خود ، قطعاً رنگی به چشم انداز شما می بخشد.Hydrangeas را می توان به عنوان نمونه ، در گروه های 3 یا حتی پرچین کاشت کرد. این Hydrangea تا 5 فوت عرض 5 فوت ارتفاع خواهد رسید.خاک اسیدی را دوست دارد. اگر خاک بیشتر به اندازه خنثی باشد ، رنگ شکوفه ها صورتی رنگ تر خ..

نمایش سریع

نهال هورتانسیا آنابل نایاب

(0)
720,000تومان

نهال هورتانسیا آنابل نایاب مورد علاقه بسیاری از باغبانان - یک درختچه برجسته  است. در اوایل تابستان ، این درختچه برگریز ، خوشه های گل بزرگ و گرد تا 12 سانتی متر در طول (30 سانتی متر) را تولید می کند ، که نواحی سایه دار را درخشان می کند و زندگی را به باغ می رساند.مناسب مناطق با سرمای زیاد و معتدل میباشد .به آفتاب مستقیم حساس است و باید در ..

نمایش سریع

نهال هورتانسیا دایمند رجی نایاب

(0)
720,000تومان

نهال هورتانسیا دایمند رجی نایاب دارای گلهای بسیار طولانی و ماندگار در ساقه های قوی است که از سفید شروع می شوند و به رنگ صورتی ، تمشک قرمز و سرانجام قرمز شراب پیش می روند. گلها از ژوئیه شکوفه می گیرند و در اوایل فصل رنگ قرمز نسبت به سایر وحشت های صورتی رنگ می شوند.درختی که باید در سایه کاشته شود و به سرما بسیار مقاوم میباشد..

نمایش سریع

نهال هورتانسیا درختی

(0)
250,000تومان

در اوایل تابستان ، این درختچه برگریز ، خوشه های گل بزرگ و گرد تا 12 سانتی متر در طول (30 سانتی متر) را تولید می کند ، که نواحی سایه دار را درخشان می کند و زندگی را به باغ می رساند.مناسب مناطق با سرمای زیاد و معتدل میباشد .به آفتاب مستقیم حساس است و باید در سایه کاشته شود..

نمایش سریع

نهال هورتانسیا رونده نایاب

(0)
550,000تومان

 نهال هورتانسیا رونده نایاب یک گونه آسیایی از گیاهان گلدار در خانواده هورتانسیا است که با نام های متفاوتی از جمله تاک پشم گوسفند چینی  و انگور توری نقره ای شناخته می شود.به عنوان یک گیاه زینتی برای تاک های گلدار خود پرورش داده می شود ، و یک گیاه با رشد سریع است که به عنوان پوشش مخصوص نرده های میباشد . این ظرفیت دارد که با گسترش..

نمایش سریع

نهال هورتانسیا سودایی فرانسیس نایاب

(0)
720,000تومان

 نهال هورتانسیا سودایی فرانسیس نایاب همانطور که از نام آن خوشمزه است ، این واریته از تابستان تا پاییز در مخروط های گل صورتی گل شده پوشیده شده است. با سفید شدن رنگ ، با پیشرفت فصل ، رنگ گل عمیق تر می شود.این درختچه بومی مناطق سردسیر و معتدل میباشد..

نمایش سریع

نهال هورتانسیا لایم لایت نایاب

(0)
720,000تومان

نهال هورتانسیا لایم لایت نایاب این بوته دارای گلهای بسیار بزرگی است که توسط ساقه های محکم نگه داشته می شود. گلهای Limelight Hydrangea رنگ سبز آهکی میشوند که پوشش مناسب برای گرمی تابستان است. با افزایش سن شکوفه ها ، آنها به رنگ های خامه ای ، صورتی ، قرمز و زرد روشن می روند.بومی مناطق سردسیر و معتدل میباشد..

نمایش سریع

نهال هورتانسیا وانیلا فرانسی نایاب

(0)
720,000تومان

نهال هورتانسیا وانیلا فرانسی نایاب Vanille fraise یک رقم پر گل است که از اواسط تابستان تا اواسط پاییز انجام می شود. خوشه های گل کرکی ، گشاد و هرمی شکل به رنگ سفید خامه ای هستند و سایه های صورتی به خود می گیرند ، همانطور که سن می گیرند ، قبل از اینکه سرانجام رنگ های غنی صورتی ببافند..

نمایش سریع

نهال هورتانسیا پولار نایاب

(0)
720,000تومان

نهال هورتانسیا پولار نایاب گلهای عظیم ظاهری زیبا و کاملاً زیبا به که به باغ شما زیبایی خاصی می بخشد. گلدان های بزرگ با گل های سفید خالص   که به رنگ صورتی نرم ظاهر می شود. گلهای بسیار بزرگ و بسیار زیاد توسط ساقه های محکم نگه داشته می شوند ، بنابراین این گیاه در باغ ها یا گلدان های بزرگ بسیار نمایان است. بومی مناطق سردسیر میباشد . این..

نمایش سریع

نهال هورتانسیا پینکی وینکی نایاب

(0)
720,000تومان

نهال هورتانسیا پینکی وینکی نایاب  در همه جا این گیاه را دوست دارند به دلیل داشتن گل های بزرگ صورتی و سفید که طول آنها تا 16 اینچ می رسد! ... این درختچه می تواند تا 8 فوت قد رشد کند ، که از اوایل تابستان تا اواخر پاییز در گل ها پوشیده شده است! در مناطق معتدله و سردسیر رشد می کنند..

نمایش 1 تا 15 از 16 (2 صفحه)