بذر هندوانه

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر هندوانه RS ایتالیا

(0)
5,000تومان

بذر هندوانه RS ایتالیاCitrullus lanatus گونه ای از گیاهان در خانواده Cucurbitaceae ، گیاه گلدار مانند (تاج و تریلر) است که منشأ آن در غرب آفریقا است. به دلیل میوه آن کشت می شود. تقسیم این گونه به دو گونه ، هندوانه (Citrullus lanatus (Thunb. var. lanatus)این واریته دارای خط های کشیده و میوه های درشت و بیضی شکل میباشد . بومی ایتالیا میباشد ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر هندوانه ابوجهل Citrullus Colocynthis

(0)
6,000تومان

 با نامهای رایج زیادی از جمله کلوسیت ، سیب تلخ ، خیار تلخ ، کدو بیابانی ، egusi ، انگور سدوم یا کدو وحشی ، گیاهی موذی کویری است که بومی حوضه مدیترانه و آسیا به ویژه ترکیه و نوبیا است.برای کاشت باید بعد از رفع سرما بهاری مستقیم به زمین اصلی منتقل کنید..

نمایش سریع

بذر هندوانه الماس سیاه (Black Diamond)

(0)
6,000تومان

بذر هندوانه الماس سیاه - Black Diamondهیرولوم Black Diamond یک هندوانه کلاسیک مورب است که یک پوست سیاه و سفید با رنگ قرمز روشن ، ترد و طعم دار دارد.میوه ها دارای دانه های خاکستری-سیاه هستند و می توانند میوه های درشتی تولید کند . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر هندوانه تخمه ژاپنی یا جابانی

(0)
6,000تومان

این هندوانه قابلیت خوردن را ندارد و صرفا برای استفاده از آجیل آن کاشته میشوند . هیچ ربطی به کشور ژاپن هم ندارد و معمولا در البرز بیشتر کاشته می شود . در خارج از کشور هم رایج نیست و جایی که از این هندوانه کاشته می شود اطلاعاتی در دسترس نیستبرای کاشت این بذر باید چند ساعتی بذر ها را خیس داده و مستقیم در زمین کاشته شود . دوره باردهی 60 روز است..

نمایش سریع

بذر هندوانه زرد روسی (Golden Russian melon)

(0)
7,000تومان

هندوانه زرد روسی - Golden Russian melonاین هندوانه در روسیه و اکراین کاشته می شود . پوست کلفت و و میوه بسیار ترد " شیرین و خوشمزه ای تولید می کند . پوست این هندوانه سبز مایل به سیاه میباشد و تقریبا تا 10 کیلو گرم هم وزن میگیرد . بهترین زمان کاشت اوخر فروردین ماه میباشد ...

نمایش سریع

بذر هندوانه زرد هندوراس

(0)
5,000تومان

بذر هندوانه زرد هندوراسهندوانه زرد هندوراس در امریکای جنوبی کاشته میشود . میوه های بر خلاف نوعی روسی دارای پوستی نازک تر و شیارهای سبز تیره که میوه های بسیار بزرگ و خوشمزه ای تولید می کند . میوه ها نیز وزن  8 تا 10 کیلو رشد می کنند . اگرچه این واریته به نظر زینتی میرسد ولی در خیلی از کشور ها به صورت تجاری کاشته می شود..

نمایش سریع

بذر هندوانه سیاه ژاپنی

(0)
7,000تومان

بذر هندوانه سیاه ژاپنییکی از گران ترین هندوانه هایی که تاکنون در این کشور فروخته می شود ،نوعی هندوانه سیاه که فقط در جزیره شمالی هوکایدو ژاپن رشد می کند ، به دلیل نادر بودن فوق العاده آنها معمولاً به عنوان هدیه داده می شود...

نمایش سریع

بذر هندوانه شوگر بی‌بی

(0)
6,000تومان

هندوانه های قندی چیست؟ ... هندوانه های Sugar Baby هندوانه های گرد «پیک نیک» یا «جعبه یخی» هستند که برای خانواده های کوچک مناسب هستند و همانطور که از نامشان پیداست، به اندازه کافی کوچک هستند تا در جعبه یخ قرار بگیرند. وزن آنها بین 8 تا 10 پوند (4-5 کیلوگرم) و 7 تا 8 اینچ (18-20 سانتی متر) است.ردبازار را دنبال کنیدشماره تماس : 09390174884آیدی تلگرام ..

نمایش سریع

بذر هندوانه فابر فاکس (Fairfax melon)

(0)
8,000تومان

بذر هندوانه فابر فاکس - Fairfax melonاین هندوانه بسیار کشیده دارای شکل و طرح بسیار زیبا و جالب است . البته میوه های بسیار خوشمزه ای تولید می کند . بیشتر در استرالیا  کاشته می شود و واریته بسیار محبوبی به حساب می آید..

نمایش سریع

بذر هندوانه ماه و ستاره

(0)
5,000تومان

وزن تا 40 پوند رشد می کندنوع / طعم گوشتیگوشت شیرین که در سطح جهان مورد علاقه استرنگفلش قرمز / پوست سبز تیره با لکه های زردبومی کشور ایتالیا..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر هندوانه موشی (Mouse Melon)

(0)
4,000تومان

بذر هندوانه موشی یا Mouse Melon'Melothria scabra ، که به عنوان خیار نیز معروف است ، تاک مخصوص میوه  آن خوراکی است. میوه ها به اندازه انگور هستند و مانند خیارهایی  ترش ، طعم می دهند. نامهای دیگره آن شامل خربزه ماوس ، گورکین ترش مکزیکی ، خیار ، هندوانه مینیاتوری مکزیکی ، خیار ترش مکزیکی و فلفل دلمه ای میباشد..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر هندوانه مینیاتوری مکزیکی

(0)
6,000تومان

این گیاه به راحتی از بذر رشد می کند و می توانند در شرایط مناسب تا ده پا رشد کنند. آنها نسبت به سایر خیارها مقاوم به خشکی و مقاوم در برابر آفات هستند.شبیه به خیار ، این گیاهان یکنواخت هستند و گلهای نر و ماده را نیز در یک گیاه تولید می کنند. این گیاهان می توانند خود را گرده افشانی کنند ،  گلها کوچک و زرد رنگ هستند و قطر آن در حدود چهار میلی متر ..

نمایش سریع

بذر هندوانه نارنجی

(0)
8,200تومان

 هندوانه نارنجی نایاب مه دارای گوشتی نارنجی میباشد و دوره باردهی آن 90 روز میباشد میوه های 12 کیلویی تولید می کند و بسیار شیرین " خوشمزه میباشد . بازار پسند میباشد..

نمایش سریع

بذر هندوانه پوست زرد

(0)
20,000تومان

هندوانه پوست زرد. خربزه تعجب آور سال 2005 برای ما تنوع بسیار خوبی از پوسته طلایی از آسیا به عنوان "Jubilee Yellow" (به فروش رسیده از شرکت تجارت ابعاد ، Scappoose ، OR) بود. ... بیشتر هندوانه های زرد پوست از سبز شروع می کنند و با رسیدن به رنگ طلایی خود تغییر می کنند...

نمایش سریع

بذر هندوانه چارلستون گری (Charleston Gray)

(0)
5,000تومان

هیرولوم چارلستون خاکستری کلاسیک بلند ، چارلستون خاکستری دارای گوشت قرمز ، بدون فیبر و یک پوسته خاکستری با ضخامت متوسط که  اغلب برای تهیه ترشی پوست هندوانه مورد استفاده قرار می گیرد. دانه ای که ما برای رشد گیاهان هندوانه خاکستری چارلستون ما در سال 1954 در آزمایشگاه پرورش دهندگان سبزیجات جنوبی USDA در Charleston ، کارولینای جنوبی سرچشمه گرف..

نمایش 1 تا 15 از 17 (2 صفحه)