بذر کدو

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر خیار قرمز (cucurbitaceae)

(0)
5,000تومان

کوچینیا گرندیس( پیچک کدو) - cucurbitaceaeاین پیچک کدویی بومی ویتنام بوده و در استرالیا و افریقا نیز یافت می شوداین پیچک بسیار زیبا به تاک گرمسیری گفته می شود . میوه های این گیاه خاصیت درمانی دارد در هاوایی یک گیاه علف هرز شناخته می شود این گیاه در مناطق گرمسیری یک گیاه چند ساله بوده ولی در مناطق سردسیر به صورت فصلی رشد می کنداز خواص ..

نمایش سریع

بذر لوفا یا لیف طبیعی

(0)
5,000تومان

بذر لوفا یا لیف طبیعیلوفا از جنس انگورهای گرمسیری و نیمه گرمسیری در خانواده خیار است. در استفاده روزمره غیرتکنیک ، لوفا ، که به صورت لوفاف نیز گفته می شود ، معمولاً به میوه دو گونه Luffa ae Egyptiaca و Luffa acutangula اشاره دارد. میوه این گونه ها به عنوان یک سبزی کشت و خورده می شود..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر کدو آتلانتیک شمالی

(0)
15,000تومان

بذر کدو آتلانتیک شمالی بومی امریکاست و دارای میوه های درشتی میباشد و هر ساله از این نوع کدو در جشنواره های بزرگترین کدو استفاده می شود . این رقم دارای گوشت شیرینی میباشد و به عنوان پای و سوپ اروپایی از آن استفاده می شود . دوره کاشت 90 روز..

نمایش سریع

بذر کدو اسپاگتی اسکواش

(0)
12,000تومان

کدو حلوایی اسپاگتی یا اسپاگتی سبزیجات ، گروهی از ارقام Cucurbita pepo subsp است.در اشکال ، اندازه ها و رنگ های مختلفی از جمله عاج ، زرد و نارنجی به وجود بیایند که رنگ پرتقالی دارای بالاترین میزان کاروتن است . مرکز آن حاوی تعداد زیادی دانه بزرگ است .هنگام پخته شدن ، گوشت میوه در روبان یا رشته هایی اسپاگتی میماند . ..

نمایش سریع

بذر کدو انجیری

(0)
5,000تومان

وراثت لانگ آیلند.  صاف و متوسط ، نشانگر چرخ پنیر است. پوست صاف ، برنزه ، ساقه چوبی باریک. پرتقال عمیق ، گوشتی نسبتاً شیرین برای پای. ذخیره طولانی و بومی یونان میباشد خاک حاصلخیز و خوب زهکشی شده با pH 8/5/8 بهتر است...

نمایش سریع

بذر کدو برست فروت

(0)
25,000تومان

بذر کدو برست فروت این کدو بسیار شبیه به سینه انسان است و تا 1 متر اندازه میوه میرسدبه صورت پیچک است و دوره باردهی تا 60 روز میباشد . این پیچ زیبا بومی ویتنام است و در جای دیگر یافت نمی شود .این کدو خوراکی نیز میباشد ولی به صورت زینتی نیز کشت می شود. ..

نمایش سریع

بذر کدو تایگر استریپ

(0)
10,000تومان

کدو تنبل های Mini Tiger به ابعاد كوچك ، به قطر 7-12 سانتیمتر و به صورت گرد ، چمباتمه و كمی صاف هستند. پوست صاف دارای نوارهای برجسته و یک بافت کم عمق و برآمدگی است و از نوارهای عمودی می تواند از رنگ سبز ، گل سفید ، نارنجی تا نارنجی رنگی داشته باشد. گوشت ضخیم ، متراکم و جمع و جور است و یک حفره مرکزی کوچک را با خمیر رشته ای و بسیاری از دانه های مسطح و..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر کدو تخمه کاغذی

(0)
6,000تومان

کدو تنبل روغن استرالیایی نمونه ای پر زرق و برق برای پرورش گیاهان خوب است ، کشاورزان استریایی جنوبی از سال 1900 با دقت انتخاب و برداشت محصولات زراعی خود را برای ایجاد انواع امروزی انجام دادند. "پوست نرم" جایگزین دقیق تری است و به خوبی توضیح می دهد که چرا استخراج روغن کدو تنبل بسیار ارزشمند آن از دانه ها بسیار آسان است.اگرچه کدو تنبل قابل خوردن ..

نمایش سریع

بذر کدو ترکی

(0)
10,000تومان

کدو حلوایی که به "عمامه ترک" یا "عمامه فرانسوی" نیز معروف است ، نوعی کدو حلوایی است که بیشتر به عنوان کدو زمستانی استفاده می شود.به طور معمول هنگام بالغ شدن 6 پوند است.اوت هستند ، اما غالباً با سایه های نارنجی ، سبز و سفید مخلوط می شوند.  کدو به عنوان سبزیجات و همچنین به عنوان یک گیاه زینتی استفاده می شود.  طعم شبیه به سایر ارقام C. maxim..

نمایش سریع

بذر کدو تنبل خرس قطبی

(0)
12,000تومان

تخم کدو تنبل - ترکیبی خرس قطبی F1این واریته کدو تنبل های بزرگی سفید تولید می کنند که ماندگاری بسیار بالایی دارند و اندازه بسیار خوبی دارند و وزن آنها 20-25 کیلو گرم (44-55 کیلو گرم) با گوشت نارنجی زرد است. با بوته های بسیار بزرگ  با خاک بسیار غنی ، لومی پرورش میابد..

نمایش سریع

بذر کدو تنبل عروسک سفالی

(0)
28,000تومان

بذر کدو تنبل عروسک سفالیاین کدو تنبل دارای روبان عمیق با ظاهری تقریباً مربع و نمای بیرونی صورتی عجیب و غریب است. به دلیل گوشت پرتقال و نارنجی ، گوشت شیرین چینی ، می توان از آن برای شیرینی ، سوپ و غذاهای لذیذ آشپزی استفاده کرد. ..

نمایش سریع

بذر کدو تنبل لنا دی ناپولز

(0)
10,000تومان

این کدو دارای پوست سخت است و بسیار دراز است . بومی ایتالیا میباشد . دارای گوشت نارنجی و در بعضی مواقع زرد است . برای پای و سوپ بسیار مورد توجه است ..

نمایش سریع

بذر کدو تنبل مارینا

(0)
10,000تومان

Marina di Chioggia ، که از نظر گیاه شناسی به عنوان Cucurbita maxima طبقه بندی می شود ، یک نوع ایتالیایی وارث است که عضو خانواده Cucurbitaceae به همراه کدو تنبل و کدو می باشد. مارینا دی Chioggia همچنین به عنوان کدو تنبل دریای Chioggia شناخته می شود ، از روستای ساحلی ایتالیا به همین نام ، Chioggia می آید.دو تنبل مارینا دی Chioggia به اندازه متوسط و ب..

نمایش سریع

بذر کدو تنبل پای جدید انگلیسی

(0)
8,000تومان

Cucurbita pepo گیاهی است از جنس Cucurbita. این گیاه انواع کدو تنبل زمستانی و کدو تنبل را به شما می دهد ، اما گسترده ترین گونه ها متعلق به زیر گونه های Cucurbita pepo subsp است. پپو ، کدو تابستانی نامیده می شود. هزاران سال است که در دنیای جدید اهلی شده است...

نمایش سریع

بذر کدو تنبل پرووانس

(1)
25,000تومان

این کدو تنبل های زیبا ، بزرگ و مسطح مانند چرخ های بزرگی از پنیر سوئیسی شکل گرفته و به شدت لوب و نواری دارند. پوست هنگام رسیدن ، رنگ قهوه ای زیبا و غنی است.دوره باردهی 120 روز میباشد..

نمایش 1 تا 15 از 42 (3 صفحه)