بوته سیب زمینی

حالت نمایش:
نمایش سریع

بوته سیب زمینی بنفش ژاپنی

(1)
155,000تومان

سیب زمینی بنفش شیرین ژاپنی این واریته دارای گوشت بنفشی نیز میباشد و بسیار شیرین و خوش طعم میباشد این واریته ضد سرتان دارای آنتی اکسیدان فراوان و یکی از رازهای عمر طولانی و جوانی در مردم ژاپن استدوره کاشت آن 6 ماه است در ژاپن به صورت دیمی کاشته می شود..

نمایش سریع

بوته سیب زمینی شیرین ایپومیا باتاتاس هوستون

(0)
150,000تومان

سیب زمینی شیرین یک گیاه دوقلو است که متعلق به خانواده جگر شیرین یا شکوه صبحگاهی ، Convolvulaceae است. ریشه های بزرگ ، نشاسته ای ، خوشبو و شیرین آن ، گیاهی ریشه ای است. برگها و شاخه های جوان بعضی اوقات به عنوان سبزی خورده می شوند..

نمایش سریع

بوته سیب زمینی شیرین بنفش ویتنامی

(0)
150,000تومان

این بوته سیب زمینی بومی ویتنام است دارای پوستی به رنگ ارغوانی تا بنفش دارد و داخل میوه به رنگ نارنجی است طعم این سیب زمینی شیرین است که در بسیاری از کشور ها امروزه کاشت می شود البته که این سیب زمینی گرمسیری میباشد ولی در کشور ایران به راحتی قابل کاشت است این سیب زمینی دوره باردهی 6 ماهه دارد که در بهار ب راحتی قابل کاشت است ..

نمایش سریع

بوته سیب زمینی شیرین سفید برزیل

(0)
155,000تومان

این سیب زمینی در آمازون رشد میکند و امروز در تمامی مناطق امریکا به صورت بومی کاشته میشود . دوره کاشت تا برداشت 3 تا 5 ماه میباشد سیب زمینی ها به رنگ سفید شیرین میباشند . سرشار از آنتی اکسیدان و ضد سرطان هستند..

نمایش سریع

بوته سیب زمینی شیرین قرمز ویتنامی

(0)
150,000تومان

 دارای برگهای متناوب قلبی یا لمسی کاملاً قلبی و گلهای سمپتوی متوسط است. ریشه غده خوراکی طولانی و پر رنگ است و دارای پوستی صاف است که رنگ آن بین زرد ، نارنجی ، قرمز ، قهوه ای ، بنفش و بژ متغیر است. گوشت آن از بژ تا سفید ، قرمز ، صورتی ، بنفش ، زرد ، نارنجی و بنفش متغیر است. ارقام سیب زمینی شیرین با گوشت سفید یا زرد کم رنگ نسبت به نمونه هایی که ..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)