بذر خربزه

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر بیتر ملون سفید شیرین

(0)
10,000تومان

بذر بیتر ملون سفید شیرین یک تاک با شاخ و برگهای متمایز ، ظریف و میوه عجیب و غریب است. بومی جنوب شرقی آسیا ، در بخش های سختی گیاهان گیاه 10 و 11 در ایالات متحده بهترین رشد را دارد. در آب و هوای سردتر ، این گیاه با رشد سریع - که می تواند در یک فصل به 8 فوت برسد - اغلب به صورت سالانه رشد می کند. برخی از باغداران این گیاه را به دلیل میوه و تاک خور..

پیش سفارش
نمایش سریع

بذر بیتر ملون سفید ماکائو

(0)
10,000تومان

بذر بیتر ملون سفید ماکائوگوشت میوه به رنگ سبز کمرنگ به رنگ سفید است و حاوی لایه هایی از دانه های سفید صاف است که با بالغ شدن میوه قرمز می شوند. این رقم تلخ نمی باشند و بسیار خاص میباشد .فصل کاشت کارلا در بهار بعد از رفع سرما میباشد ...

نمایش سریع

بذر بیتر ملون غول آسا ابلق شیرین

(0)
10,000تومان

بذر بیتر ملون غول آسا ابلق شیرین   یک تاک گرمسیری یا نیمه گرمسیری است که انواع آن T. cucumerina var است. آنژینا به دلیل میوه بسیار چشمگیر و بلند خود ، در آسیا به عنوان سبزی مانند نارگیل تابستانی نابالغ خورده می شود ، و در آفریقا از گل مایل به قرمز میوه بالغ آن به عنوان یک جایگزین اقتصادی گوجه فرنگی استفاده می شود...

نمایش سریع

بذر بیتر ملون غول پیکر

(0)
10,000تومان

بذر بیتر ملون غول پیکرخربزه تلخ ، همچنین به عنوان کدو تلخ یا کارلا (در هند) شناخته می شود ، میوه ای گیاهی منحصر به فرد است که می تواند به عنوان غذا یا دارو مورد استفاده قرار گیرد. این ماده غذایی خوراکی گیاه Momordica Charantia است که تاک خانواده Cucurbitaceae است..

نمایش سریع

بذر بیتر ملون ویتنامی

(0)
5,000تومان

بذر بیتر ملون ویتنامیتاک رونده به مصرف دارویی و غذایی استفاده می شود . دارای میوه های تلخی میباشددمای کاشت: 25-30 درجه سانتی گراددرجه حرارت در حال رشد: 20-30 درجه سانتی گرادقد هنگام بزرگ شدن: پراکندهکاشت برای برداشت محصول: حدود 80 روزبهترین فصول کاشت: بهار ، تابستان ، پاییز..

نمایش سریع

بذر خربزه آناناسی Melon Ananas

(0)
1,000تومان

خربزه آناناس خربزه بزرگ ، بیضی شکل با رایحه بسیار ضعیف آناناس است.آنها دارای پوست زرد نارنجی و دارای توری هستند.بسته به نوع رقم ، آنها ممکن است گوشتی به رنگ سبز روشن ، نارنجی یا زرد داشته باشند.به طور متوسط 5 پوند (2.3 کیلوگرم)..

نمایش سریع

بذر خربزه ببری Tigger melon

(0)
4,000تومان

این میوه به رنگ زرد پررنگ و دارای نوارهای درخشان با رنگ قرمز ، زیگزاگ (چند مورد ممکن است به رنگ زرد جامد باشد) ، بسیار ساده است! همچنین با رایحه ای غنی ، شیرین  که یک اتاق را پر می کند ، معطر ترین خربزه هایی خربزه دنیا با طعم ملایم ، گوشت سفید در آب و هوای خشک شیرین تر می شود. از نظر اندازه کوچک ، میوه ها تا 1 پوند وزن دارند. گیاهان نیرومند حت..

نمایش سریع

بذر خربزه تلخ

(0)
2,000تومان

خربزه تلخ ؛ سیب تلخ ؛ کدو تلخ ؛ کدوی تلخ و نام های دیگر که بسته به مکان تغییر می کند . یک تاک گرمسیری و نیمه گرمسیری از خانواده Cucurbitaceae است که به طور گسترده در آسیا ، آفریقا پرورش می یابد و کارائیب دیده می شود .  به دلیل میوه خوراکی آن بسیار مورد توجه قرار میگیرد طعم آن تلخ است ولی بسیار در طب سنتی استفاده می شود و منبع فوق الع..

نمایش سریع

بذر خربزه تیل آتشین

(0)
6,000تومان

 در سال 1920 در فرانسه پرورش یافت. اکنون در شمال آفریقا در مقیاس وسیعی تولید می شود. Charentais Melon نیز در آمریکا تولید می شود ، اگرچه محدود است...

نمایش سریع

بذر خربزه خاتونی (مشهدی)

(0)
2,000تومان

خربزه (مشهدی یا خاتونی) ازبک و روسی به رنگ زرد تا سبز با نوارهای افقی ضعیف و توری بژ خشن است. گوشت آن دارای یک رنگ  زرد رنگ با حفره  بیضی است. هنگامی که رسیده ، گوشت آن به طرز خارق العاده ای شیرین  و آبدار با رایحه ای از گل و عسل و ادویه است.از نظر اندازه و وزن بسیار متفاوت است ، خربزه های ازبک و روسی می توانند در هر جایی از پنج تا ب..

نمایش سریع

بذر خربزه سانتا کلوس Santa Claus Melon

(0)
6,000تومان

دارای پوسته بیرونی ضخیم و به رنگ سبز است. این معمولاً برای صبحانه ، ناهار و شام میل می شود. طعم آن به همان اندازه طالبی شیرین است. این تنوع مطمئناً برای شام کریسمس شما مناسب است...

نمایش سریع

بذر خربزه سفید ساحل عاج

(0)
5,000تومان

بذر خربزه سفید ساحل عاجدر نزدیکی لانژو ، پایتخت استان گانسو پرورش یافته است. هندوانه خربزه در چین بسیار محبوب است. از نظر ظاهری شباهت زیادی با خربزه وایت ملون  دارد...

نمایش سریع

بذر خربزه سفید چینی white melon

(0)
4,000تومان

این  خربزه با کیفیت برتر طبقه بندی می شود. ویژگی خربزه هانی گلوب گرد ، رنگ پوست آن به رنگ سفید  و سطح پوست نسبتا نرم است. وایت ملون  می تواند تا 4 کیلوگرم وزن داشته باشد. گوشت غلیظ ، آبکی است و به دلیل 17٪ -19٪ مقدار قند طبیعی ، طعم آن شیرین است.بافت این گوشت خربزه حساس و قابل جویدن است. یکی دیگر از مزایای این خربزه زود بازده است .&n..

نمایش سریع

بذر خربزه شاخدار (Horned melon)

(0)
6,000تومان

خربزه کیوانو میوه ای عجیب و غریب  از مناطق مرکزی و جنوبی آفریقا است. هنگام رسیدن ، پوست بیرونی ضخیم خربزه کانیو به رنگ نارنجی روشن است و دارای تیغ های کوتاه می باشد که زیاد سخت نیست . گوشت داخلی از یک ماده ژله ایبه رنگ زرد تشکیل شده است که تعداد زیادی دانه خوراکی را در خود جای می دهد.اگرچه خربزه کیوانو میوه ای نیست ولی در یک سبد میوه..

نمایش سریع

بذر خربزه عسلی (Honeydew)

(0)
3,500تومان

خربزه زنبور عسل ، میوه ای است که متعلق به گونه های خربزه cucumis melo (muskmelon) است. گوشت شیرین عسل مانند معمولاً به رنگ سبز روشن است ، در حالی که پوست آن دارای رنگ سفید و زرد است. اندازه و شکل آن شبیه به طالبی است...

نمایش 1 تا 15 از 23 (2 صفحه)