بذر کاهو

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر سالاد کورن فرانسوی

(0)
5,000تومان

والریانلا لوکوستا یا سالاد کورن یک گیاه کوچک یک ساله و به عنوان یک سبزی برگ میل می شود. این گیاه دارای عطر و طعم خاص مغذی ، رنگ سبز تیره و بافت نرمی داردبرگ های این گیاه در سالاد های فرانسوی سرو می شود . به طور معمول در نیمرو به صورت خرد شده استفاده می شود و در بیکن گوشت گوزن هم از برگ های خورد شده این گیاه خوش عطر در سوییس و آلمان استفاده می ..

نمایش سریع

بذر مخلوط سالاد آلفرسکو

(0)
6,000تومان

مخلوط سالاد آلفرسکو (  Salad Alfresco Mix)  این محصول به صورت مولتی پلت می باشد که هر پلت حاوی چند بذر از واریته  های مختلف کاهوی سبز، قرمز و دیگر سبزی های مورد  استفاده در سالاد مدیترانه ای می باشد.  کافی  است در هرگلدان دو تا سه عدد پلت را بکارید تا ظرف مدت 5 تا 6 هفته  شروع به برداشت نمایید. پس ..

نمایش سریع

بذر میکس کاهو رنگی

(0)
10,000تومان

این مجموعه شامل چند رنگ از کاهو های پیچ قرمز . سبز و نوع آیسبرگ میباشد . برای کاشت این کاهو باید در فصل بهار و اتبدای پاییز اقدام کنید..

نمایش سریع

بذر کاهو Lettuce

(0)
5,000تومان

 یک گیاه سالانه از خانواده، Asteraceae است. بیشتر اوقات به عنوان یک سبزی برگ رشد می کند ، اما گاهی برای ساقه و دانه های آن نیز رشد می کند. کاهو اغلب برای سالادها استفاده می شود ، اگرچه در انواع دیگر مواد غذایی مانند سوپ ، ساندویچ و بسته بندی نیز مشاهده می شود. آن را نیز می توانید کبابی کنید...

نمایش سریع

بذر کاهو آسیا شرقی

(0)
3,000تومان

این واریته از خانواده کلم میباشد که باک چوی نیز گفته می شود اگرچه در جنوب شرق آسیا به کاهو هم معروف است . به صورت پخته در سوپ و غذا مورد استفاده قرار میگیرد..

نمایش سریع

بذر کاهو آمریکایی

(0)
4,000تومان

این کاهو شباهت زیادی به کاهو آیسبرگ دارد . این کاهو پیچ بسیار حساس میباشد باید به صورت منظم در فصل گرم آبیاری شود و از دسترس حشرات نیر در امان باشد..

نمایش سریع

بذر کاهو آیسبرگ

(0)
5,000تومان

کاهو یخ کوهی ، سبزیجات ترد و کم رنگ است که اغلب هنگام خوردن غذا به سالاد برگر فست فود یا غذا سالاد اضافه می کنید. این طعم و طعم خنک کننده و خنک کننده را خنثی می کند ، و آن را به محبوب ترین کودکانی تبدیل می کند..

نمایش سریع

بذر کاهو آیسبرگ قرمز

(0)
2,500تومان

برگ های قرمز تیره در ماه های گرم تابستان رنگ برگ خود را حفظ می کند. شبیه به کاهو پیچ میباشد . بومی امریکا میباشد و کاملا ارگانیک هستند..

نمایش سریع

بذر کاهو جوی چوی

(0)
3,000تومان

این کاهو دارای رنگ سفید و برگ های ضخیمی میباشد .البته به کلم نیز معروف میباشد و به صورت پخته شده استفاده می شود . به سرما مقاوم است..

نمایش سریع

بذر کاهو خالدار

(0)
4,000تومان

کاهو خالدار امریکایی در صورت نرسیدن طعم تلخی دارد  بهترین فصل کاشت در فصل پاییز میباشد . در ساندویچ ها بسیار لذیذ میباشند..

نمایش سریع

بذر کاهو خوش عطر کائو سان

(0)
4,000تومان

کاهو ویتنامی با طعمی بسیار شیرین . هیچ گونه تلخی در خود ندارد این کاهو برگهای کوتاهی دارد و بسیار خوشرنگ و شفاف است . ..

نمایش سریع

بذر کاهو رابیکون

(0)
4,000تومان

کاهو رابیکون یا کلم کاهوو که در کره بسیار معروف میباشد و در کره جنوبی از آن برای ترشی کیمچی استفاده می شود و در ایران هم در ساندویچ و ترشی مورد استفاده قرار میگیرد..

نمایش سریع

بذر کاهو سالاد بول قرمز

(0)
4,000تومان

این واریته تولید ایتالیا میباشد و دوره برداشت آن 45 روزه است . رنگ آن قرمز و بسیار در این کشور معروف است . این کاهو بسیار شیرین میباشد ولی در صورت برداشت زود تر میتواند کمی تلخی داشته باشد..

نمایش سریع

بذر کاهو سالادی آلمانی

(0)
3,500تومان

کاهو پیچ آلمانی که در این واریته کاهو ها پیچ های برگی زیادی دارند و مناسب برای ساندویچ های برگر میباشد دوره باردهی 40 روز میباشد بهترین زمان کاشت پاییز میباشد ..

نمایش سریع

بذر کاهو سالادی دریاچه بزرگ

(0)
4,000تومان

این کاهو مناسب مناطق معتدل و سردسیر میباشد و از خانواده کاهو آیسبرگ میباشد و دارای برگ های کلفتری میباشد . دوره باردهی 50 روز ..

نمایش 1 تا 15 از 27 (2 صفحه)