بذر خیار

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر خیار

(0)
6,000تومان

خیار از خانواده کدو میباشد . این گیاه خزنده بوده و بومی امریکای شمالی میباشد . البته در جنوب اسیای هم واریته های وحشی هم وجود داشت اما هم اکنون در تمامی قاره ها انواع خیار وجود دارند. طریقه کاشت . برای کاشت خیار نیاز است که بذر ها از روز قبل خیس داده شود . از روش های بسیار مرسوم این است که بذر ها را در یک دستمال خیس قرار میدهند و هر روز آنرا خ..

نمایش سریع

بذر خیار رویال

(0)
6,000تومان

خیار رویال امریکای این خیار بوته های پر باری تولید می کند و مناسب گلخانه های صنعتی میباشدبذور ها را می توانید به صورت مستقیم در خاک یا با خیس کردن و داخل پارچه نمناک قرار دهید . هر روز خیس کنید تا بذر جوانه بزند . بعد از جوانه زنی بذر های در خاک بکاریدبهترین زمان کاشت خیار برای باغچه در فصل بهار میباشد..

نمایش سریع

بذر خیار قلمی

(0)
7,000تومان

خیار قلمی  - cucumberخیار قلمی اصلاح شده است و مناسب باغ های که اختصاصی به این کار روی میاورند این بذور قابلیت کاشت در گلخانه را هم دارندخیار های قلمی بوته ای هستند و فاصله کاشت برای این نوع خیار 20 سانت می باشد..

نمایش سریع

بذر خیار آفریقایی

(0)
7,000تومان

خیار افریقایی - Cucumis metuliferusاین خیار بومی آفریقا و صحرای کالاهاری میباشد . بر عکس بعضی منابع که این خیار دارای گونه سمی است ولی این موضوع صحت ندارد . بدلیل نبود آب کافی در صحرای کالاهاری از این میوه باری داشتن آب بسیار زیاد استفاده می شود البته بسیاری از جانواران بومی نیز علاقه زیادی به این میوه دارندبدلیل ماندگاری بالای بذور این میوه ..

نمایش سریع

بذر خیار امریکایی

(0)
7,000تومان

بذر خیار امریکایی تا ارتفاع 2 متر رشد میکند و بعد از 70 روز اماده برداشت میباشند برای گرده افشانی بهتر چند بوته خیار را در کنار هم بکارید این گرده افشانی توسط حشرات صورت میگیرداین رقم بسیار شیرین و قلمی میباشد..

نمایش سریع

بذر خیار خار دار شیرین

(0)
8,000تومان

بذر خیار خار دار شیرین  - Parisian Gherkinخیار خیار شور یا خیار گرچین که بسیار مناسب برای خیار شور شناخته می شود . خیار تر و بسیار شیرین است این خیار قابلیت کاشت در گلدان را هم داردمقاومت بالایی در برابر بیماری دارند .بذر های موجود در ردبازار F1 یا درجه یک میباشند این خیار بومی ایتالیا بوده و بسیار در سالاد های ایتالیایی و خیار شور ا..

نمایش سریع

بذر خیار خز دار

(0)
8,000تومان

محصول دهی سریع، در حدود 60 روز، خیار پشمالو بسیار پربار هستند و به نظر می رسد هر چه بیشتر آنها چیده شوند، گیانه خیار بیشتری تولید می کنند. مهمتر از همه آنها کاملاً خوشمزه هستند و حتی در گرمای شدید خشک تلخ نمی شوند. آنها در اوایل ژوئن شروع به کشت میشوند، بدون آنها. در موز خز انها در واقع پوست صافی دارند، خز آن فقط ساییده می شود...

نمایش سریع

بذر خیار درختی

(0)
6,000تومان

بذر خیار درختی - Green Burplessاین خیار در سال 1935 برنده طلای بهترین نوع خیار را شده است و یکی از واریته های مورد علاقه در امریکا میباشداین خیار به صورت درختی رشد می کند و میوه های 8 اینچی تولید می کند . عطر و طعم و میوه های با رنگ سبز عمیق فوق العاده است از حصار برای کاشت این نوع خیار استفاده کنید بسیار مقاومت بالایی در مقابل بیماری دار..

نمایش سریع

بذر خیار سفید خاردار

(0)
6,000تومان

White Cucumbersاز خیار سبز خسته شدید پس حتما این خیار را امتحان کنید . این خیار بسیار شیرین بوده و قابلبت نگهداری در یخچال را بیشتر نسبت به خیار های دیگر دارد . باردهی اینواریته بعد از 65 روز است این خیار در سال 1893 در امریکا کشف شده و تا امروز بسیار پر طرفدار می باشدالبته این نوع خیار در ایران بسیار ناشناخته می باشد خیار سفید در سالادها..

نمایش سریع

بذر خیار سیب (green apple cucumber)

(0)
5,000تومان

خیار سیب  green apple cucumber گیاهی است یک ساله و بالارونده که طول آن تا ۳ متر می رسد.  خیار سیب به صورت طبیعی یک پایه می باشد. ولی بذرهای اصلاح شده و گلخانه ای پارتنوکارپیک هستند در واریته های قدیمی تحت شرایط روز بلند و دمای بالا گل های نر بیشتری نسبت به گل های ماده تولید می کند و در شرایط روز کوتاه نسبت گل های ماده به گل های نر افزایش ..

نمایش سریع

بذر خیار شمالی

(0)
7,000تومان

..

نمایش سریع

بذر خیار لیمویی

(0)
6,000تومان

خیار لیموئی (lemon Cucumber) نام لاتین: Lemon cucumbersنام علمی: Cucumis sativusشکل، اندازه و رنگ این نوع خیار کاملا شبیه لیمو است. ولی طعم آن شیرین می باشد. این خیار مناسب برای تازه خوری و سالاد و خیارشوراست.این خیار شیرین و بسیار خوش طعم است و موادی که در سایر خیارها باعث تلخی خیار می‌شود را ندارد و دارای شکلی جالب و بسیار جذاب می‌باشد. خیار ل..

نمایش سریع

بذر خیار ماری رشت

(0)
5,000تومان

بذر خیار ماری رشت   -  Suyo Longاین خیار بومی چین و جنوب شرق آسیا میباشد . که در بیشتر از 6 دهه در شمال ایران کاشته می شود . خیارهای نازک ، خوشمزه ، دلپذیر ، ترد ،بدون تلخی ، با گوشت تقریباً بدون بذر تولید می کند.عالی برای سالاد و ترشی نان و کره. از حلقه ای آن برای ساندویچ کوک  می شود استفاده کردمدت زمان برای میوه دهی..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع
نمایش سریع

بذر خیار چنبر (خیار ارمنی)

(0)
4,000تومان

خیار رمنی یا خیار چنبر - Armenianاین خیار بومی ارمنستان میباشد و کاشت این نوع خیار به قرن 15 میلادی شروع شد . این نوع خیار بیشتر در ایران در غذاها استفاده می شود . به صورت خام خورده نمیشود و باید فرآوری شود . بسیار مناسب برای هضم بهتر غذا و سوخت ساز بدن استمدت باردهی این خیار بعد از کاشت 50 تا 75 روز است..

نمایش 1 تا 15 از 17 (2 صفحه)