بذر ذرت

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر ذرت Maize

(0)
2,000تومان

 به عنوان ذرت معروف است ، دانه غلات است که حدود 10،000 سال پیش توسط اهالی بومی در جنوب مکزیک اهلی شده است. ذرت در بسیاری از مناطق جهان به عنوان غذای اصلی تبدیل شده است ، به طور کلی تولید ذرت بیش از تولید گندم یا برنج است. با این حال ، مقدار کمی از این ذرت به طور مستقیم توسط انسان مصرف می شود: بیشتر آنها برای اتانول ذرت ، خوراک دام و سایر ..

نمایش سریع

بذر ذرت آبی

(0)
10,000تومان

ذرت آبی (همچنین به ذرت هاپی ، Yoeme Blue ، Tarahumara Maiz Azul ، و Rio Grande Blue معروف است) این گونه از مکزیک ، جنوب غربی ایالات متحده و جنوب شرقی ایالات متحده پرورش یافته است. این یکی از اصلی ترین انواع ذرت است که برای غذاهای سنتی مکزیکی جنوبی و مرکزی معروف به tlacoyo استفاده می شود.در ابتدا توسط هاپی ، سرخپوستان Pueblo ریو گراند در نیومکز..

نمایش سریع

بذر ذرت اکسترا تندر

(0)
4,000تومان

white cornذرت سفید نوعی ذرت شیرین است . هر ذرت دارای 400 دانه به رنگ خامه ای سفید و بسیار شیرین و محبوب می باشد .  هسته ها درصد بسیار زیادی از قند و آب را در ترکیب خود دارند. هنگام رسیدن به بلوغ اولیه (مرحله شیردوشی) هسته ها شیرین تر می شوند هرچه  بالغ می شود میزان آب کاهش می یابد ، قند به نشاسته تبدیل می شوداین ذرت بومی امریکا می با..

نمایش سریع

بذر ذرت برفی

(0)
5,000تومان

ذرت برفی بومی ویتنام و چین است . این ذرت دارای دانه های درشت و قطر 6 سانتی متر است . بسیار شیرین است و درختچه های تا 5 متر رشد می کنند . در ویتنام از میوه های جوان به عنوا سبزی و یا ترشی می گذارند . از ذرت های رسیده به صورت بخار پز استفاده می شودبهترین زمان کاشت بعد از رفع اولین سرما کاشته شود..

نمایش سریع

بذر ذرت توت فرنگی نایاب

(0)
8,000تومان

ذرت توت فرنگی در امریکا یک ستاره پاپ کرن است از آن به عنوان گیاه تزینی و به صورت پاپ کرن زیبانیز استفاده می شود درختچه های مینیاتوری با ذرت های بسیار زیبا تولید می شودباید در مکانی آفتابی کاشته شود و از حشرات برای گرده افشانی بهره ببرد..

نمایش سریع

بذر ذرت رنگی نیوزیلند

(0)
10,000تومان

بذر ذرت رنگی نیوزیلنداین ذرت بومی نیوزیلند میباشد . و کاملا ارگانیک میباشد . این گیاه برای رشد بهتر نیاز به گرده افشانی دارد پس باید چندین بذر در کنار هم کاشته شود و گرده افشانی توسط حشرات صورت بپذیرداین ذرت دارای رنگ های منحصر به فرد است و می تواند به صورت تزئینی نیز کاشته شود..

نمایش سریع

بذر ذرت رنگی هالووین

(0)
10,000تومان

ذرت هالووین به دلیل این که رنگ های بسیار زیبایی دارد به ذرت هاووین مشهور شده . بومی امریکا است . ذرت ای بزرگی تولید می کند و در هالووین به صورت پخته و کبابی در جشن ها استفاده می شود این ذرت بومی فلوریدا است بهترین رشد را در مناطق معتدل و گرمسیری دارنددر مناطق سردسیر بهتر است در فصل بهار بعد از رفع سرما کاشته شوداین ذرت تا 3 متر ارتفاع میگ..

نمایش سریع

بذر ذرت رنگی هندی

(0)
10,000تومان

ذرت سنگ چخماق (Zea mays var. indurata؛ به عنوان ذرت هند یا بعضا ذرت کالیکو نیز شناخته می شود) نوعی ذرت است ، با رنگ های بسیار زیبا و خاصاین ذرت نشاسته کمتری دارد و در امریکا برای اولین بار بومی سازی شد . هم اکنون در نیو انگلند  هم کاشته می شود..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر ذرت سیاه نایاب

(0)
8,000تومان

ذرت سیاه بسیار خاص است و دارای رنگ بسیار ملایمی میباشد . ذرت سیاه روی ساقه هایی که تا 3 متر ارتفاع می رسند رشد می کند. ذرت سیاه میوه های  بلند و باریک به طول 20 سانتی متر تولید می کند . یک نوع متوسط محسوب می شود. بسته به نوع آن ، هسته ها ممکن است در جوانی سفید باشند و فقط با بلوغ رنگ تیره خود را نشان می دهند. پوسته های ذرت می تو..

نمایش سریع

بذر ذرت شیرین دو رنگ

(0)
6,000تومان

بذر ذرت شیرین دو رنگ بومی امریکا دارای رنگ خاص و بسیار شیرین میباشد . این رقم از ذرت زودرس میباشد و اندازه متوسطی داره این رقم مقاوم شده میباشد و به آفات عکس العملی خوبی دارد . ..

نمایش سریع

بذر ذرت شیشه ای رنگی نایاب

(0)
10,000تومان

این ذرت رنگارنگ که بومی اوکلاهاماست که کاشف این ذرت در سال 2016 فوت کرد . او اسم این ذرت را ذرت شیشه ای نامیداین ذرت بسیار شفاف و با رنگ های متنوع بسیار مورد توجه قرار گرفته است و بسیار خاص است ذرت کوچک و دانه ای شیشه ای رنگی تولید می کند و تا 2 متر رشد می کند..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر ذرت قرمز درشت جیمی رد کرن F1

(0)
15,000تومان

بذر ذرت قرمز درشت جیمی رد کرن F1 | بازار قرمز این ذرت قرمز رنگ بومی امریکا میباشد ولی امروزه در تمام دنیا کاشته میشود . بومیان تگزاس این رقم از ذرت را که به صورت وحشی رشد می کرد بومی کردن و امروزه در تمام نقاط امریکا یافت میشود . این ذرت شیرین دارای دانه های درشت و قرمز رنگ میباشد که بسیار خاص و چشم نواز است .در تمام نقاط ایران قابل کاشت است...

نمایش سریع

بذر ذرت مکزیکی

(1)
3,000تومان

ذرت مکزیکی این ذرت بومی مکزیک است و بسیار شیرین است این ذرت به نام ذرت مکزیکو شیرین معروف است , این ذرت در غذاهایی ایتالیا بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و در اسپاگتی و سالاد های معروف ایتالیایی استفاده می شود..

نمایش سریع

بذر ذرت پاپ کرن

(0)
6,000تومان

Plomyk یک نوع ذرت است که می تواند برای تهیه پاپ کورن خانگی بسیار خوشمزه از آن استفاده شود. ذرت ها تا حدود 15 سانتی متر اندازه دارند و پر از مغزهای براق و زرد تیره هستند. این ذرت را می توان بعد از حدود 90 روز پس از کاشت برداشت کرد. قسمت بیرونی پوشته باید کاملاً زرد و خشک باشد. ارتفاع: 140 - 160 سانتی مترکاشت در فصل بهار..

نمایش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)