بذر کلم و گل کلم

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر بروکلی جادویی سبز تیره

(0)
4,000تومان

این رقم امریکایی میباشد و بسیار خوشمزه و کلم های بسیار درشتی تولید می کند..

نمایش سریع

بذر بروکلی چینی

(0)
6,000تومان

بذر بروکلی چینیکای لان نام کانتونی است و جی لان نام ماندارین برای سبزی است که به آن کلم بروکلی یا کاله چینی نیز معروف استاین گیاه دارای برگ هایی با برگهای ضخیم ، مسطح ، براق و آبی با سبز و ساقه های ضخیم است و شبیه به گل کلم و بسیار کوچکتر از کلم بروکلی ، یکی دیگر از ارقام Brassica oleracea است ، اما gai lan در گروه آلبوگلرا (از لاتین albus "سفید" ا..

نمایش سریع

بذر برگ خردل تاتسوی

(0)
4,000تومان

بذر برگ خردل تاتسویمعمولاً خردل قهوه ای ، خردل چینی ، خردل هندی ، خردل برگ ، خردل شرقی و خردل سبزیجات ، گونه ای از گیاه خردل است. یکی از فرآورده های بزرگ خردل پیچیده شده غول پیکر جنوبی است که شباهت زیادی به کلم بدون سر مانند کلم دارد ، اما با طعم و مزه مشخصی از ترب کوهی یا خردل..

نمایش سریع

بذر شیکوره شوگرلوف

(0)
3,000تومان

Cichorium intybus دوره رشد: ۸۵ روزه واریته خود بلانچینگ (عدم نیاز به سفید کردن) کشت در بهار و پاییز کشت مستقیم بذر شبیه به کاهوی رومین..

نمایش سریع

بذر شیکوره ویتیلوف

(0)
4,500تومان

بذر شیکوره ویتیلوف کاسنی معمولاً به عنوان یک برگ سالاد به صورت خام خورده می شود ، اما می توان آنرا طبخ کرد ، به آبگوشت ها اضافه یا پر و پخته شد. کل گیاه در زیر زمین کشت می شود تا مطمئن شوید برگها درخشان و سفید باقی می مانند و مزه شگفت انگیز آن از بین نمی رود...

نمایش سریع

بذر چیکوری خالدار

(0)
5,000تومان

بذر چیکوری خالدار نوعی کاسنی است که در شمال غربی اقیانوس آرام محبوب بسیار مشهور می باشند .یک کاسنی بزرگ با بسیاری از رنگ های روشن است ، عمدتا به رنگ سبز با نقاط قرمز است.  در ماه ژوئیه یا اوایل اوت کاشته شود ، برای زمستان برداشت می شود . اگر دیر کاشته شود ، باز هم می توان آن را به عنوان یک سر سست برداشت کرد. ..

نمایش سریع

بذر چیکوری قرمز (Red Chicory)

(0)
3,500تومان

چیکوری قرمز Red Chicory معمولاً دارای برگهای مختلف قرمز یا قرمز و سبز است. برخی  دارای برگهای سفید میباشند همچنین به عنوان کاسنی سرخدار و قرمز معروف است . این رقم دارای طعمی کمی تلخ میباشد .  که هنگام کباب شدن یا برشته شدن این طعم تلخ از بین خواهد رفت و بسیار لذیذ می شود .همچنین می توان از آن برای اضافه کردن رنگ و لعاب به سالاده..

نمایش سریع

بذر کلم استوانه ای

(0)
4,000تومان

کلم زودرس جرسی ویکفیلد. هیرولوم این کلم آمریکایی مورد علاقه برای برداشت زودرس و تشکیل یک سر مخروطی ، اشاره ای ، سبز تیره با عطر و طعم نرم و شیرین است. کاشت در فصل پاییز دوره باردهی بعد از 60 روز..

نمایش سریع

بذر کلم بروکسل

(0)
5,000تومان

بروکسل عضو گروه کلمهای Gemmifera است که به دلیل جوانه های خوراکی آن پرورش یافته است. کلم بروکسل به طور معمول به قطر 1.5-4.0 سانتی متر و شبیه کلمهای مینیاتوری هستند. جوانه بروکسل از دیرباز در بروکسل ، بلژیک رواج داشته است و احتمالاً نام خود را در آنجا به دست آورده استفصل کاشت پاییز دوره برداشت 60 روز..

نمایش سریع

بذر کلم بروکسل بنفش

(0)
8,500تومان

 ساقه جوانه زده به سمت بالا رشد می کنند. دو گونه اصلی جوانه بروکسل بنفش Purple موجود در بازار عبارتند از سرخ و فلستاف. جوانه های بنفش بنفش انواع متنوعی است و به آسانی نمی توان آن را پیدا کرددوره باردهی 60 روز میباشدبومی بلژیکفصل کاشت بهار و پاییز..

نمایش سریع

بذر کلم بروکلی

(0)
2,000تومان

 مناسب برای برش تاج. تحمل به پاکسازی در هوای سرد . انتخاب عالی برای محصولات پاییزی تبدیل می کند.کاشت در پاییز و دوره باردهی بعد از 50 روز میباشد..

نمایش سریع

بذر کلم بروکلی ایمپریال

(0)
8,000تومان

بهترین تحمل گرما.سرها به رنگ سبز تیره با مهره های کوچک و جذاب هستند. مناسب ترین برای برداشت در تابستان و اوایل پاییز در مناطقی با روزهای طولانی و گرمای متوسط است. با این حال ، همچنین برای برداشت اواخر پاییز در کالیفرنیا و آریزونا پرورش می یابد. امپریال در هوای سرد به آرامی رشد می کند..

نمایش سریع

بذر کلم بروکلی سه رنگ میکس

(0)
3,000تومان

   این نوع کلم بروکلی، یک نوع واریته انگلیسی با ویژگی مقاومت بسیار زیاد به سرما و یخبندان و طعمی بسیار خوب می باشد.زمان کشت آن پاییز می باشد در طول زمستان به کندی رشد می کند و در اوایل بهار محصول می دهد.  این واریته طبیعی و غیر هیبریدی می باشد. نیاز به نور: آفتاب کامل نیاز به آب: متوسط خاک مناسب: خاک معمولی و غنی از موا..

نمایش سریع

بذر کلم رومانسکو

(0)
8,000تومان

Romanesco Natalino گل کلم از ایتالیا سرچشمه گرفته است. رومانسکو به دلیل ظاهر آن به عنوان گل کلم برج سبز نیز شناخته می شود.رنگ لیمویی بسیار جذاب ، غیرمعمول آن بسیار خاص است سرهای پیچیده ، هندسی  واقعاً باعث تحسین آن می شود. رومنسکو عضو خانواده کلم است..

نمایش سریع

بذر کلم زینتی

(0)
2,000تومان

کلم های زینتی و کلم بسیار شبیه به بستگان نزدیک آنها از کلم های خوراکی و کلم است. اگرچه می توانید آنها را بخورید ، اما به نظر می رسد که به نظر می رسد نه عطر و طعم لازم را ندارد برگهای آنها برای نشان دادن رنگهای سفید بنفش ، گلگون و خامه ای ترکیبی شده است و باعث می شود آنها بیشتر از گلهای بزرگ به نظر برسند.گیاهانی که حاشیه برگهای صاف دارند ، کلم ..

نمایش 1 تا 15 از 34 (3 صفحه)