بذر باک چوی

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر باک جوی پا بلند چینی

(0)
2,000تومان

بو چوی ، پاک چو ، یا پوکی چو نوعی کلم چینی است. بسیار شبیه به سبزی خردل است. گونه های Chinensis در جنوب چین و آسیای جنوب شرقی محبوب هستندبهترین رشد را در آب و هوای سرد دارد..

نمایش سریع

بذر باک چوی بنفش

(0)
8,000تومان

تنوع باور نکردنی از چین! این بهترین واریته موجود در باک چوی است به رنگ بنفش و طعم فوق العاده آناین گیاه حاوی مقادیر زیادی آنتی اکسیدان با خواص ضد پیری و همچنین طعمی شیرین و غنی است که برای سالادهای ووک ، گریل بسیار مناسب است . گیاهان کوچک و مرتب که بسیار برای آشپزی گونه مناسبی به نظر میرسدترد ، آبدار و طعم دار گه برای آشپزی بسیار عالی است..

نمایش سریع

بذر باک چوی سفید

(0)
4,000تومان

Bok choy (انگلیسی انگلیسی) ، pak choi (انگلیسی انگلیسی) یا pok choi (می تواند به هر دو زبان چینی مراجعه کند: 小白菜؛ pinyin: xiǎo bái cài؛ به معنای واقعی کلمه: "سبزی های کوچک سفید" یا چینی: 上海 青؛ pinyin: Shànghǎi qīng به معنای واقعی کلمه: "سبز شانگهای" ؛ Brassica rapa subsp. chinensis) نوعی کلم چینی است.در جنوب چین و آسیای جنوب شرقی محبوب هستند. در زم..

نمایش سریع

بذر پاک چوی تیره تابستان

(0)
2,000تومان

بذر پاک چوی تیره تابستان (F1)  نوعی کلم برگی میباشد که بومی مناطق گرمسیری و سردسیر شرق آسیا میباشد از ان به صورت پخته یا سرخ شده در غذاها استفاده می شود .دوره رشد و باردهی: 45 روز..

نمایش سریع

بذر کاهو باک چوی ژاپنی

(0)
3,000تومان

بو چوی حاوی گلوکوزینولاتها است. گزارش شده است که این ترکیبات برای جلوگیری از سرطان روده کوچک  بسیار موثر است . آنچه که بوک چوی نام دارد ممکن است به دو شکل ارائه شود: سنتی واقعی بوک چوی یا شانگهای بوک چوی. چوک معمولی  از بوک معمولاً گرانتر است . دارای برگهای تیره و رنگ ترد و قسمتهای ساقه آن به رنگ سفید و ترد است که برای پخت و پز ..

نمایش سریع

پاکت اوریجینال بذر باک چوی

(0)
300,000تومان

بو چوی ، پاک چو ، یا پوکی چو نوعی کلم چینی است. بسیار شبیه به سبزی خردل است. گونه های Chinensis در جنوب چین و آسیای جنوب شرقی محبوب هستندبهترین رشد را در آب و هوای سرد داردپاکت وارداتی از ویتنام..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)