بذر چغندر

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر برگ سالاد سوئیسی

(0)
5,000تومان

یکی از زیباترین سبزیجات برگی برای سالاد می باشد که شما می توانید در باغچه   یا گلدان بالکنی خود داشته باشید. ساقه برگ های آن رنگین کمانی از رنگ های طلایی ، صورتی، نارنجی ، بنفش ، قرمز و سفید هستند. برگ های جوان برای سالاد عالی هستند و برگ های بزرگتر را هم می توانید مانند اسفناج بپزید و مصرف نمایید. در طول تابستان بارها می توانید برگ ..

نمایش سریع

بذر برگ چغندر یاقوت سرخ ریواس

(0)
6,000تومان

 حدود 60 گیاه چند ساله  در خانواده Polygonaceae است.  [2] جنس حدود 60 گیاه چند ساله گیاهخوار در خانواده Polygonaceae است. گونه ها بومی شرق اروپا ، جنوب و شرق آسیای معتدل هستند که تعداد کمی از آنها  در شمال گرمسیری هستند که در روم در اروپا و آمریکای شمالی کشت می شد .  این گونه دارای برگهای بزرگی تا حدودی مثلثی با گ..

نمایش سریع

بذر بیبی سوئیس چارد هیبرید

(0)
3,000تومان

دوره رشد بیبی: ۳۲ روزه برداشت بالغ: ۴۰ روز مناسب کشت هیدروپونیک برگ های یک شکل, با دمبرگ و رگبرگ های قرمز عملکرد مناسب..

نمایش سریع

بذر سالاد رنگی سیلور بیت

(0)
4,000تومان

بذر سالاد رنگی سیلور بیت نامهای متفاوتی دارد ، مانند چغندر نقره ، اسفناج همیشگی ، اسفناج چغندر ، چغندر seakale یا چغندر برگ استفاده می شود البته این همان چغندر ایران است ولی دارای اشکال و رنگ های مختلف و بسیار خوش طعم است..

نمایش سریع
نمایش سریع
نمایش سریع
نمایش سریع
نمایش سریع
نمایش سریع
نمایش سریع
نمایش سریع

بذر سویس چارد چراغ روشن

(0)
5,000تومان

بذر سویس چارد چراغ روشن قرن هاست که در آشپزی مورد استفاده قرار می گیرد ، اما به دلیل شباهت آن به چغندر و سبزیجات مانند کارتون ، ممکن است نامهای رایجی که آشپزها و فرهنگ ها برای آن استفاده کرده اند ، گیج کننده باشد. نامهای متفاوتی دارد ، مانند چغندر نقره ، اسفناج همیشگی ، اسفناج چغندر ، چغندر seakale یا چغندر برگ...

نمایش سریع

بذر شلغم (Brassica rapa rapa)

(0)
3,000تومان

بذر شلغم  -  BRASSICA RAPA RAPA گیاهی است که از گونه های مختلفی از جمله شلغم کشت می شود. این نوع شلغم دارای پوستی به رنگ ارغوانی و شیرین است . از آن برای استفاده برای دام و انسان استفاده می شود . ..

نمایش سریع

بذر شلغم گریفاتون فرانسه

(0)
3,000تومان

 بذر شلغم گریفاتون فرانسه یا شلغم سفید گیاهی ریشه ای است که معمولاً در کلیه مناطق آب و هوای معتدل به   در سراسر جهان رشد می کند..

نمایش سریع
نمایش 1 تا 15 از 21 (2 صفحه)