نهال گیاهان آبزی

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر پنیوورت (سبزی خوراکی آبزی)

(2)
5,000تومان

پنیوورت نوعی سبزی آبزی است که به عنوای سبزی تازه در آسیای شرقی استفاده می شود  در سوپ های معروف چینی و ویتنامی " ژاپنی و کره ای نیز بسیار استفاده می شود پنیوورت یک گیاه خزنده است در باتلاق ها " حوضچه ها و تالاب ها رشد می کند . ساقه ها 5 تا 10 سانتی متر با گل های صورتی کم رنگ تولید می کند . برگ و ریشه این گیاه خوراکی است . قبل از مصرف برگ ها..

نمایش سریع

بوته سنبل آبی

(1)
240,000تومان

..

نمایش سریع

نهال قدح مریم برزیلی (گل آبزی)

(0)
100,000تومان

قدح مریم برزیلی قدح مریم برزیلی گونه ای گیاه چندساله آبزی یا نیمه آبزی از جنس Hydrocotyle در خانواده Araliaceae و بومی جنوب مکزیک تا شمال آرژانتین می باشد. این گیاه دارای ساقه خزنده است که اغلب شکل تشک متراکم به خود میگیرد و اغلب ..

نمایش سریع

گیاه آبزی سرخس آزولا

(2)
10,000تومان

شرایط نگهداری از گیاه آبزی آزولا   گیاهان آزولا جزو گیاهان بسیار کوچک و خزه مانند هستند که بومی آمریکای جنوبی، آفریقا، آسیا  و استرالیا هستند. البته بیشتر گونه ها ساکن آمریکای جنوبی می باشند.   در صورتی که در معرض نور خورشید و یا نور شدید آکواریوم قرار بگیرند رنگ سبز آنها به رنگ قرمز تبدیل می شود.   گیاهان این ..

نمایش سریع

گیاه آبزی عدسک

(0)
10,000تومان

گياهان مردابی اين تيره کوچک، آبزي، غوطه‌ور يا شناور در آب، ريسه‌مانند و يا بدون ريشه‌هاى حقيقى هستند. ساقهٔ آنها تحليل يافته و شامل يک ساقهٔ برگ‌دار، به‌صورت صفحهٔ سبز رنگ واقع بر روى محور رشد نيافته است.ساقهٔ برگ‌دار به شکل کروى کوچک يا مستطيلى شکل و ممکن است به‌صورت مسطح يا ندرتاً به شکل محدّب باشد. اين گياه معمولاً بدون برگ و يا داراى برگ‌هاى فل..

نمایش سریع

گیاه آکواریمی دم گربه ای

(0)
50,000تومان

دم گربه ای جلبک دریایی پر آب یا جلبک دریایی برزیل ، گونه ای از گیاه بومی Egeria برای گرم کردن معتدل آمریکای جنوبی در جنوب شرقی برزیل ، آرژانتین و اروگوئه است. به دلیل استفاده در آکواریوم های خانگی و رها شدن بعدی آن در زیستگاه های غیر بومی ، یک گونه تهاجمی مشکل ساز محسوب می شود...

نمایش سریع

گیاه سالوينيا مینیما - WATER SPANGLES

(0)
10,000تومان

گیاه سالوينيا مینیما  -  WATER SPANGLESSalvinia minima گونه ای از سرخس آب شناور و شناور است که در سطح آبراه های ساکن رشد می کند. معمولاً به آن معمولاً سالینویا یا آبشارهای آب گفته می شود. Salvinia minima بومی آمریکای جنوبی ، Mesoamerica و West Indies است و در دهه های 1920 تا 1930 به ایالات متحده معرفی شد...

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)