نهال تمر

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال تمر غول آسا ویتنامی

(0)
300,000تومان

نهال تمر غول اسا ویتنامی در ویتنام به صورت اصلاح شده کاشته میشود و اندازه این میوه ها تا 10 سانت هم میرسند و میوه های پرشماری تولید می کند و دارای دانه های ریز است .این درخت توانایی زیادی در مقابل با گرما دارد ولی درختان بالغ سرمای شمال ایران را تحمل میکنند و توان پرورش در بیشتر مناطق ایران بجر کوهستانی را دارند .فاصله کاشت این درخت باید 3 تا سه و ..

پیش سفارش
نمایش سریع

نهال تمر مانیلا ابلق بالغ

(1)
1,500,000تومان

این واریته از تمر دارای برگ های سفید و سبز است و بسیار خاص است و گرما را تا 40 درجه تحمل می کند .و ب سرمای هوا حساس میباشد در هوای سرد نهال فوق از بین میروداین درخت بالغ میباشد و بعد زا چند ماه به میوه دهی میرسدنهال ها بعد از 3 تا 5 هفته از ثبت خرید برای شما ارسال خواهد شد..

نمایش سریع

نهال تمر هندی - TAMARIND (ارتفاع تا 50 سانت)

(0)
200,000تومان

تمر هندي ، رومی تامار هندی ، "تاریخ هندی". چندین گیاه شناس و پزشک اولیه قرون وسطایی تامار ایندی را نوشتند ، مصرف لاتین قرون وسطایی tamarindus بود ، و مارکو پولو از tamarandi نوشت.در کلمبیا ، اکوادور ، کوبا ، جمهوری دومینیکن ، گواتمالا ، مکزیک ، پرو ، پورتوریکو ، ونزوئلا ، ایتالیا ، اسپانیا و در کل لوسوسفر به آن تاماریندو گفته می شود. در آن کشورها ا..

نمایش سریع

نهال تمر ویتنامی ترش Tamarind

(0)
200,000تومان

Tamarindus indica احتمالاً بومی آفریقای گرمسیری است ،اما مدتهاست که در شبه قاره هند کشت می شود که بعضاً در آنجا بومی گفته می شود.  در آفریقا در مناطقی مانند سودان ، کامرون ، نیجریه ، زامبیا و تانزانیا متنوع است. در عربستان ، در عمان بویژه ظفار که در دامنه های کوهستانی در کوه رشد می کند ، وحشی است. این احتمالاً از طریق حمل و نقل و کشت انسانی چن..

نمایش سریع

نهال تمر ویتنامی ترش پیوندی

(0)
4,500,000تومان

این نهال تمر هندی پیوندی میباشد و آمده باردهی است تمر مناسب مناطق گرمسیری و جنوب ایران استنهال های خریداری شده بعد از 3 تا 5 هفته ارسال خواهد شد..

نمایش سریع

نهال تمر ویتنامی شیرین

(2)
200,000تومان

تمبر درختی با رشد متوسط ​​و متوسط ​​است که حداکثر ارتفاع تاج آن 12 تا 18 متر (39 تا 59 فوت) است. تاج دارای نمای کلی و گلدان های نامنظم از شاخه های متراکم است. درخت در آفتاب کامل رشد می کند. این نوع خاک رس ، لومی ، شنی و اسیدی را با مقاومت بسیار خوبی در برابر خشکسالی و نمک آئروسل ترجیح می دهد (نمکی که ناشی از باد است در مناطق ساحلی یافت می شود)برگها..

نمایش سریع

نهال تمر ویتنامی شیرین پیوندی

(0)
4,500,000تومان

به عنوان یک گونه گرمسیری ، از نظر سرما حساس است. برگهای پرچم دار با جزوات مخالف ، جلدی در باد ایجاد می کنند. چوب تاماریند از چوب سخت ، تیره قلب قرمز و چوب نرم و زرد مایل به زرد تشکیل شده است.نهال های فوق پیوندی میباشند . ارسال بعد از  تا 5 هفته از ثبت خرید ارسال می شود..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)