نهال استار فروت

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال استار فروت ابلق نایاب

(0)
5,000,000تومان

این واریته دارای برگ های سفید تا زرد رنگ میباشد و بسیار خاص است و پیوندی می باشد اعتقاد بر این است که محدوده اصلی Averrhoa carambola از سریلانکا یا اندونزی است ، اما صدها سال در شبه قاره هند و آسیای جنوب شرقی پرورش یافته است. آنها در آن مناطق به عنوان محلی محبوب شناخته می شوند اما اخیراً در مناطقی از شرق آسیا و کوئینزلند ، استرالیا نیز محبوبیت..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

نهال استار فروت خوشه ای

(3)
400,000تومان

استار فروت میوه ای گرمسیری و نیمه گرمسیری میباشد که در جنوب شرق آسیا به وفور کاشته میشود . این میوه در دو رقم شیرین و ملس نزدیک ب ترش وجود داره و از نظر واریته بسیار گسترده میباشد . این رقم از استار فروت دارای میوه های خوشه ای میباشد . بومی ویتنامی میباشد و طعم شیرین و مطبوعی دارد . از ان در غذاها و آب میوه ها و سالاد ها استفاده می شود . تحمل سرما ..

نمایش سریع

نهال استار فروت شیرین تایلندی پیوندی

(4)
6,000,000تومان

این واریته از استار فروت دارای برگ های فر فری می باشد و بومی تایلند است نهال های فوق پیوندی می باشد و آماده باردهی میباشدنهال ها سرما زیر 10 درجه را تحمل نمی کند ولی گرما را تا 40 درجه را به راحتی تحمل می کند..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

نهال استار فروت شیرین ویتنامی

400,000تومان

طول این میوه حدود 5 تا 15 سانتی متر (2 تا 6 اینچ) طول دارد و به شکل بیضی شکل است. معمولاً دارای پنج ضلع  است ، اما در موارد نادر می تواند به اندازه چهار یا هشت ضلع باشد. در صورت قطع به شکل ستاره تبدیل می شود . گرمسیری میباشد و تحمل سرما را نداردپوست نازک ، صاف و مومی است و هنگام رسیدن ، به رنگ زرد تیره تبدیل می شود . هر میوه می تواند 3 تا..

نمایش سریع

نهال استار فروت شیرین ویتنامی پیوندی

(3)
6,000,000تومان

مانند بیلیمبی بسیار نزدیک ، دو نوع اصلی کارامبول وجود دارد: نوع کوچک ترش (یا ترش) و نوع شیرین بزرگترانواع ترش از اسید اگزالیک اسید بالاتری نسبت به نوع شیرین برخوردار است. در سالهای اخیر تعدادی از ارقام توسعه یافته است. رایج ترین ارقامی که به صورت تجاری رشد می کنند شامل انواع شیرین "Arkin" (فلوریدا) ، "Dah Pon" (تایوان) ، "Ma fueng" (تایلند) ، "Maha..

نمایش سریع

نهال استار فروت ملس

(0)
400,000تومان

نهال استار فروت ملس بومی ویتنام  مقاوم تا دمای 0 درجه و 2 بار هم میوه داده این نهال درختچه می باشد و ارتفاع آن به 1 متر و 6 سانت می رسد و قابل پرورش در گلداننهال استار فروت ملس توانایی زیادی در برابر گرما داردبهتر است از سرما محافظت شود نیاز به آبیاری مکرر در مناطق بسیار گرم و خشک دارد..

نمایش سریع

نهال استار فروت ملس پیوندی

(0)
6,000,000تومان

نهال استار فروت ملس نهال های پیوندی آماده باردهی هستند ارسال بعد از 3 تا 5 هفته میباشدوارداتی ویتنام..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)