نهال سورسوپ

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال سورسوپ

(8)
300,000تومان

سورسوپ میوه ای بسیار بزرگ ، تا طول 1 پا ، با عطر و طعم معطر دلپذیر و بی نظیر. این soursop به عنوان عطر و طعم بستنی و نوشیدنی بسیار محبوب است. مناسب مناطق گرمسیری است و در دمای +42 درجه مشکلی ندارد این درخت تا 4 متر رشد می کند و اگر از طریقه بذر کاشته شود بعد از 4 سال به میوه دهی میرسد ...

نمایش سریع

نهال سورسوپ زرد نایاب

(0)
350,000تومان

سورسوپ زرد گونه ای هیبرید است که در ویتنام بوجود آمده است . میوه های شیرین و خامه ای مانند مثل بستنی و عطر و طعم فوق العاده ای دارد . درختان بذری بعد از 4 سال به میوه دهی میرسد . مناسب مناطق گرمسیری است و نیاز رطوبت بالایی دارد . در دمای زیر 0 درجه از بین خواهد رفت ..

نمایش سریع

نهال سورسوپ زرد پیوندی

(0)
4,000,000تومان

سورسوپ زرد پیوندی گونه هیبرید از ویتنام هست و فقط در ویتنام یافت می شود . این گونه بسیار خوشمزه میباشد . طعم بسیار شبیه واریته سبز رنگ میباشد . نهال های سورسوپ روی کاستارد اپل پیوند زده می شود و بعد از چند ماه به گلدهی میرسند..

نمایش سریع

نهال سورسوپ پیوندی

(2)
3,000,000تومان

درختان سورسوپ به گرما و رطوبت زیادی ، آب زیادی احتیاج دارند و با دمای زیر 32F / 0C از بین می روند. در مناطق گرمسیری ، سورس ها از سطح دریا به 1000 متر افزایش می یابد ، به ویژه در مناطق مرطوب که درخت بویژه در آن رشد می کند.و ریشه های آن کم عمق است ، بنابراین به یک پایه بسیار عمیق خاک نیاز ندارد.درختان پیوندی قابلیت کاشت در گلدان را نیز دارد..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)