نهال رامبوتان

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال رامبوتان

(6)
500,000تومان

نهال رامبوتان درخت فوق گرمسیری که میوه های به اندازه توپ گلف تولید می کنند و بسیار شیرین و خوشمزه هستند این درختان میوه های با موهای بلند بیرون زده از سطح آن است تولید می کنند و داخل میوه مانند لیچی میباشند ، رامبوتان یکی از بهترین میوه های طعم دار دنیا است . درخت درجه حرارت زیر 45F یا 6 درجه سانتی گراد را تحمل نخواهد کرد. بذور قابل نگهداری نیست و ..

نمایش سریع

نهال رامبوتان زرد پیوندی

(0)
4,500,000تومان

رامبوتان زرد پیوندی وارداتی میباشند . دارای میوه های گرد با پوست پر مو که این میوه را احاطه کرده . میوه ها بسیار شیرین و خوش طعم هستند .زیر 6 درجه سانتی گراد را تحمل نمی کند برای کاشت این نهال باید از خاک خوب و مقوی استفاده کنید . درختان پیوندی بسیار کوتاه تر از نهال معمولی میباشند و قابل کاشت در گلدان های بزرگ را نیز دارند . ..

نمایش سریع

نهال رامبوتان زرد کمیاب

(0)
600,000تومان

رامبوتان زرد درخت فوق العاده گرمسیری میوه های زرد به اندازه توپ گلف تولید می کند که موهای بلند از سطح آن بیرون زده است. میوه مانند لیچی است ، اما به اندازه شیرین نیست. خوشمزه - لذیذ. درخت متوسط. می تواند میوه های فراوانی تولید کند. درخت درجه حرارت زیر 45F را تحمل نخواهد کرد...

نمایش سریع

نهال رامبوتان پیوندی

(4)
4,500,000تومان

نهال رامبوتان پیوندی درختی که به سرما و یخ زدگی حساس است و دمای زیر 6 درجه سانتی گراد را تحمل نخواهد کرد.رامبوتان کاملاً گرمسیری است و در آب و هوای گرم ، مرطوب و گرمسیری با بارندگی در طول سال بهترین رشد را دارد.میوه های رامبوتان باید تازه خورده شود و بسیار لذیذ می باشد .مالزی و ویتنام و فلوریدا بهترین تولید کننده رامبوتان دنیا هستند . ..

نمایش سریع

نهال رامبوتان گلدن نایاب

(0)
600,000تومان

 رامبوتان گلدن یک میوه هیبرید میباشد و بومی ویتنام است . این رقم تجاری کاشته نشده و سال 2017 بوجود آمده است . بومی مناطق گرمسیری و مرطوب میباشد. درختان این میوه تا 8 متر رشد می کند و توانایی سرما یخزدگی را ندارد و در دمای زیر 6 درجه سانتی گراد آسیب خواهد دید . ..

نمایش سریع

نهال رامبوتان گلدن پیوندی

(0)
4,500,000تومان

نهال رامبوتان گلدن پیوندی بومی ویتنام است و کاملا هیبرید است . این رقم فقط در ویتنام وجود دارد . این درخت زیبا بومی مناطق گرمسیری و مرطوب میباشد . رامبوتان پیوندی کاملا کوتاه قامت است و تا 3 متر رشد می کند . تحمل گرما تا 42 درجه را بخوبی دارد . میوه ها کاملا شیرین و خوش مزه هستند . نزدیکی بین انگور و لیچی دارد ...

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)