نهال پوملو

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال پوملو اندونزی

(0)
300,000تومان

نهال پوملو اندونزی در آب و هوای سردتری مانند دره سانتا کلارا عملکرد خوبی دارد. با این وجود ممکن است تاهیتی پوملو برای سال نو چینی به موقع رسیده نباشد - به خصوص در آب و هوای سرد. Tahitian Pummelo که در گلخانه در کالیفرنیا رشد کرده است می تواند به موقع برای سال نو چینی رسیده باشد...

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

نهال پوملو تایلندی

(0)
100,000تومان

نهال پوملو تایلندی از طعم و بافت خوبی برخوردار است و در تست طعم بین "خیلی خوب" و "عالی ، برجسته می باشد . گزارش شده است که تونگ دی به خوبی روی درخت می ایستد و در میانه ی بلوغ بالغ می شود.اما از آنجایی که گفته می شود درخت را به خوبی نگه می دارد ، ممکن است ارزش امتحان کردن را داشته باشد ، به خصوص برای کسی که دوست دارند یک پومائو تایلندی پرورش ده..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

نهال پوملو سبز توسرخ

(0)
200,000تومان

نهال پوملو سبز تو سرخ کاملاً شبیه تاهیتی پوملو است.ساراواک یکی از میوه هایی بود که طعم دهنده های سانفرانسیسکو توانستند میوه ای را که در ویتنام تولید می شود را تولید کنند . این رقم دارای میوه های بسیار بزرگی تولید می کند و بسیار خوشمزه میباشد مناسب شمال و جنوب ایران میباشد..

نمایش سریع

نهال پوملو غول آسا ویتنام

(0)
1,000,000تومان

نهال پوملو غول آسا ویتنام بسیار درشت و قابل کاشت به صورت بونسای را هم دارد . میوه ها تو سرخی تولید می کند بدون تلخی و شیرین . تحمل سرما تا -5 درجه را دارد . بومی ویتنام میباشد ولی البته در چین نیز یافت می شود و میوه دارای دانه های بسیار کمی میباشد و در بعضی از مواقع نیز بی دانه میباشد..

نمایش سریع

نهال پوملو فوک کین پیوندی

(0)
500,000تومان

نهال پوملو فوک کین پیوندی از پوملو دارای پوست صورتی میباشد و میوه های درشتی تولید می کند . در ویتنام به فوک کین شناخته می شود به این دلیل این فرد این رقم هیبرید را بوجود اورده است . گوشت این میوه به سفید میباشد و میوه های بزرگتر از سر انسان تولید می کند دارای طعم بسیار شیرینی میباشد . بدون تلخی و دارای انتی اکسیدان فراوان میباشد دمای خنک شمال ..

نمایش سریع

نهال پوملو قرمز نایاب پیوندی

(0)
1,500,000تومان

نهال پوملو قرمز نایاب پیوندی که دارای گوشت قرمزی میباشد . این رقم بسیار خاص می باشد . بومی ویتنام میباشد . البته فقط در ویتنام یافت می شود . میوه های درشت و بسیار زیبایی تولید می کند . طعم بسیار مطبوعی تولید می کند . انداره این درخت تا 8 متر میرسد . تحمل سرما شمال ایران را به خوبی دارد . ..

نمایش سریع

نهال پوملو وانگ ویتنامی پیوندی

(0)
1,300,000تومان

نهال پوملو وانگ ویتنامی پیوندی یک رقم هیبرید میباشد و فقط در ویتنام موجود میباشد . این درخت تا 5 متر رشد می کند . تحمل سرما شمال ایران را دارد . در 2 سالگی به میوه دهی میرسد .میوه ها دارای گوشت زرد به رنگ پرتقال میباشد و بسیار خاص میباشد میوه های شیرین و بسیار خوشمزه میباشند..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)