نهال پشن فروت

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال پشن فروت بنفش شیرین یا لیمو رونده

(0)
160,000تومان

نهال پشن فروت بنفش   این میوه تخم مرغی شکل در مناطق گرمسیری یافت می شود. دانه های آن عالی ترین منبع فیبر محسوب می شود. پشن فروت خاصیت خواب آور داشته و هنگامی که پیش از رفتن به رختخواب مصرف گردد در تمدد اعصاب و خواب راحت در طی شب تاثیر بسزایی خواهد داشت.     فواید کلیدی  •دارای خاصیت تب بری و خواب آوری •مفید..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

نهال پشن فروت طلایی یا لیمو رونده

(6)
200,000تومان

این واریته از پاسفلورا تحمل سرما شمال ایران را ندارد . نباید دما تا 5 درجه برسد .میوه دهی بهتر به زنبور بستگی دارد..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

نهال پاسیفلورا فوتیدا

(0)
43,000تومان

خصوصیات گیاهشناسی:   "پاسیفلورا فوتیداگ یا "لیمو آب وحشی" گونه ای از جنس و خانواده ی گل ساعتی ها است که بومی نواحی گرمسیر آمریکا مانند جنوب غربی ایالات متحده، مکزیک، جزایر کاریب، آمریکای مرکزی و اکثر نواحی آمریکای جنوبی می باشد. همچنین در سایر نواحی گرمسیر جهان مانند جنوب شرقی آسیا و هاوایی نیز گسترش دارد. این گیاه دارای ساقه..

نمایش سریع

نهال پشن فروت ایدولیس یا لیمو رونده

(2)
300,000تومان

نهال پشن فروت ایدولیس - passion fruit edulisپشن فروت یا شوالیه سیاه دارای میوه های بسیار درشت است . مناسب شمال ایران است . تحمل سرما تا -5 درجه را دارد.برای بهتر میوه دادن نیاز به گرده افشانی توسط حشرات است..

نمایش سریع

نهال پشن فروت زرد فلاویکارپا یا لیمو‌ رونده

(0)
200,000تومان

نهال پشن فروت زرد فلاویکارپا پشن فروت فلاوی کارپا مناسب مناطق گرمسیری میباشد . تحمل سرمای شمال ایران ندارد . میوه های بسیار زیبا و ترشی تولید می کند . میوه دهی بیشتر نیاز به زنبور برای گرده افشانی دارد..

نمایش سریع

نهال پشن فروت سرئولا سردسیر

(1)
100,000تومان

این رقم از پشن فروت تحمل سرما را به خوبی دارد . نهال ها در صورتی که دو پایه باشند بهتر میوه تولید می کنند . تحمل سرما را تا -5 درجه دارد..

نمایش سریع

نهال پشن فروت فوتیدا زرد

(0)
140,000تومان

Passiflora foetida گونه ای از گل ساعت از بین 550 گونه Passiflora است که بومی جنوب غربی ایالات متحده ، مکزیک ، کارائیب ، آمریکای مرکزی ، آفریقا و بسیاری از آمریکای جنوبی است. این گیاه در مناطق گرمسیری در سراسر جهان مانند جنوب شرقی آسیا ، آسیای جنوبی و هاوایی معرفی شده است..

نمایش سریع

نهال پشن فروت فوتیدا زودبازده شیرین گلدانی

(0)
140,000تومان

نهال پشن فروت فوتیدا زودبازده شیرین گلدانی برای اولین بار ده سال قبل توسط ردبازار از ویتنام وارد شد . این رقم به صورت گیاه خودرو در ویتنام رشد می کند و بومی برزیل و جنگل های آمازون میباشد . این رقم بسیار شیرین و زودبازده میباشد . به طوری که بعد از تنها رشد یک متری در گلدان توانایی تولید میوه دارد . درختان 2 ساله توانایی تحمل سرما مختصر را دارند . ا..

نمایش سریع

نهال پشن فروت قرمز یا لیمو رونده

(0)
100,000تومان

پشن فروت قرمز توانایی تحمل سرما و گرما را دارند . میوه های ترشی تولید می کند ...

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

نهال پشن فروت موزی برزیلی

(0)
250,000تومان

پشن فروت موزی برزیلی تحمل سرما و گرما را دارد و میوه های شیرینی تولید می کند . بهترین میوه را در شرایطی تحت تاثیر سرمای زمستان قرار بگیرید..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

نهال پشن فروت موزی کلمبیایی

(0)
250,000تومان

این رقم هم مانند برزیلی تحمل سرما و گرما را دارد . و تا -5 درجه را تحمل می کند..

نمایش سریع

نهال پشن فروت گراندیلا (پشن عسل)

(0)
200,000تومان

 بومی کوههای آند ، عمدتا پرو ، از جمله بولیوی ، اکوادور ، کلمبیا و ونزوئلا است. این کشور به اندازه جنوب آرژانتین شمالی و تا شمال مکزیک رشد می کند. در خارج از محدوده بومی آن ، در کوههای گرمسیری آفریقا و استرالیا رشد می کند (جایی که به آنها به عنوان شور و یا گرانادیلا شناخته می شود) ، و اکنون در بازارهای محلی پاپوا گینه نو ، جایی که به عنوان "می..

نمایش سریع

نهال پشن فروت ارغوانی یا لیمو رونده

(0)
150,000تومان

نهال پشن فروت ارغوانیاین رقم از پشن فروت میوه های ترشی تولید می کند و تحمل سرما شمال ایران را دارد . تاک های این نهال تا 10 متر رشد میکندبرای بهتر میوه دادن نیاز به حشرات دارد تا بهتر گرده افشانی کندتحمل سرما تا -5 درجه را دارد..

نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)