نهال انبه

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال انبه (منگیفرا کوادریفیدا) مالزی

(0)
100,000تومان

انبه (منگیفرا کوادریفیدا) این درخت بومی شبه جزیره مالزی ، سوماترا و بورنئو استاین درخت بومی مناطق گرمسیری مالزی میباشد و به ارتفاع 30 متری میرسد البته بستگی به مکانی که رشد می کند دارد . میوه های این انبه بسیار خوشمزه میباشد و بسیار شیرین میباشد . نیاز آبی این درخت بالا میباشد و نیاز به خاک مرغوب دارد از میوه ها برای دسر و مربا استفاده می..

نمایش سریع

نهال انبه بنفش یا انبه تامی اتکینز پیوندی

(0)
1,500,000تومان

نهال انبه بنفش پیوندی انبه شیرین و آبدار  است. همچنین به عنوان "انبه طلایی" شناخته می شود. این انبه حاوی مقادیر زیادی ویتامین C است. میوه دارای شکل "S" است که بسیار جذاب است.انبه «تامی اتکینز» یک رقم انبه نامیده می شود. اگرچه به لحاظ کلی از نظر شیرینی و طعم بهترین نیستند ،  به دلیل ماندگاری بسیار طولانی آن  ارزش بسیار بالایی&nbs..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

نهال انبه بنفش یا انبه تامی اتکینز کمیاب

(0)
120,000تومان

درخت اصلی از بذر هادن که در سال 1922 در دارایی توماس H. اتکینز از استان برووارد ، فلوریدا کاشته شد ، رشد کرد. تجزیه و تحلیل شجره نامه بعد از والدین هادن حمایت کرد. توماس اتکینز این میوه را در طول دهه 50 چندین بار به کمیته انواع مجمع فلوریدا تحویل داد و مورد قبول قرار گرفت . تولید قوی و پایدار ، مقاومت نسبتاً مناسب قارچ و ویژگی های خوب در حمل و..

نمایش سریع

نهال انبه خوشه ای بالغ

(0)
1,000,000تومان

انبه خوشه ای آلو ژوئن شناخته می شود ، یک درخت استوایی یا گرمسیری است ، با میوه های خوراکی حاوی گودالی فیبری. این میوه با نامهای بسیاری دیگر در مناطق مختلف از جمله کندونگ در اندونزی و مالزی ، جبهه در مالزی ، شناخته شده است. سیب طلایی در ترینیداد و توباگو .دومینیکا ، گوادلوپ ، سورینام ، سنت لوسیا و مارتینیک ، ژوئن آلو در برمودا و جامائیکا ،..

نمایش سریع

نهال انبه سبز تایلندی غول

(0)
120,000تومان

انبه سبز تایلندی غول یک میوه تجاری از جنوب شرقی آسیا ، هرچند که در کشورهای جهان بسیار نادر است. میوه های 8 سانتی متر میباشند مانند انبه و به رنگ سبز رسیده می شوند. کل میوه و همچنین دانه در آن می خورند ، با این میوه میوه ای دارای طعم شیرین و ترش است. درختی با اندازه متوسط ، در حال رشد گرمسیری ، در برابر یخبندان دوام نخواهد آورد...

نمایش سریع

نهال انبه سبز تایلندی غول پیوندی

(0)
1,000,000تومان

درخت بزرگ استوایی تا 90 فوت. کلون ترش و شیرین هم وجود دارد. رسیدن میوه 6-9 ماه از گلدهی طول می کشد.تحمل سرما تا 30F میوه ها تازه خورده می شوند...

نمایش سریع

نهال انبه سردسیر واشنگتن

(2)
250,000تومان

انبه سردسیر واشنگتن بومی جنوب کشور ایالات متحده ، از تگزاس تا فلوریدا. این گونه خویشاوندی نزدیکی به انبه گرمسیری دارد .  دارای میوه های سبز و دارای گوشت نرم و شیرین است. به ندرت به قد بسیار بلندتر از 6-10 پا می رسد. به طور طبیعی در جنگلهای خشک فصلی رشد می کند.نسبت به دمای پایین مقاوم میباشد و درختی خزان کننده است در دما -15..

نمایش سریع

نهال انبه سفید

(0)
100,000تومان

 انبه سفید به بارندگی نیاز دارد. در جنگل ها نادر و در مکان های باتلاقی بسیار دیده می شود. با تاج متراکم از برگهای گرد به طول 30 متر (98 فوت) رشد می کند. گلها به رنگ بنفش یا صورتی به طول 0.7 سانتی متر با پنج آبشار است. این میوه یک درپ بزرگ بیضوی ، خوراکی ، بیضوی 10-10 سانتی متر (4 تا 4 اینچ) طول و 6-8 سانتی متر (5/3 اینچ) پهن است. پوست ناز..

نمایش سریع

نهال انبه قرمز

(0)
100,000تومان

 انبه دارای پوستی غیر خوراکی مانند چرم است که بسته به نوع آن قرمز  باشد. شکل میوه می تواند از دور تا طولانی یا بیضی نیز متفاوت باشد. گوشت انبه آبدار است و رنگ  قرمزتا نارنجی دارد. انبه میوه ای سنگی است و در وسط آن یک سنگ غیرقابل خوردنی طولانی است.بومی مناطق گرمسیری میباشد و به آبیاری مناسب نیاز دارد..

نمایش سریع

نهال انبه قرمز ژاپنی میازاکی

(0)
150,000تومان

نهال انبه قرمز ژاپنی میازاکی میازاکی پوستی قرمز و پر جنب و جوش دارد که لکه های زرد رنگ آن روی میوه است. گوشت آن به رنگ نارنجی است و پر از عطر انبه قوی است. کشاورزان میازاکی زیر هر انبه توری قرار می دهند. در حالی که انبه ها به طور طبیعی پاره می شوند ،این انبه در گلخانه میازاکی پرورش داده می شود و در ایران مناسب مناطق گرمسیری و معتدله میباشد .&n..

نمایش سریع
نمایش سریع

نهال انبه مصری

(0)
100,000تومان

انبه مصر یک میوه گرمسیری بی نظیر است. این کشور از سری لانکا به مصر معرفی شد و به جای یک درخت میوه "زینتی" تلقی می شد. انبه در مناطقی با رطوبت زیاد مانند مناطقی ساحلی مانند دلتای نیل رشد می کند. می توانید منطقه اصلی رشد انبه در منطقه گرمسیری ایران نیز کاشته شود ..

نمایش سریع

نهال انبه معطر کوئینی کمیاب

(0)
100,000تومان

 انبه معطر کوئینی گونه ای از گیاهان در خانواده Anacardiaceae است. بومی گوام ، فیلیپین ، تایلند و ویتنام است و در اندونزی ، مالزی و سنگاپور کشت می شود. Kwini یا Mangifera odorata گونه انبه ای است که بومی آسیای گرمسیری است...

نمایش سریع

نهال انبه گاندریا (انبه ماریان)

(0)
100,000تومان

 نهال انبه گاندریا (انبه ماریان) انبه آلو به انگلیسی شناخته می شود ، گونه ای از گیاهان گلدار بومی جنوب شرقی آسیا است. این درخت متعلق به خانواده Anacardiaceae است. مناسب مناطق گرمسیر و معتدل است . بسیار شیرین و معطر میباشد..

نمایش سریع

نهال انبه گاندریا (انبه ماریان) پیوندی

(0)
1,000,000تومان

درخت همیشه سبز تا ارتفاعات 25 متر رشد می کند. برگهای آن به شکل باریک تا بیضوی (به شکل: برگ) است و از 13 تا 45 سانتی متر (5 تا 17 اینچ) طول و از 5 تا 7 سانتی متر (2 تا 3 اینچ) عرض دارد.میوه (شبیه انبه) به رنگ سبز و بالغ تا نارنجی / زرد بالغ است و دانه آن صورتی رنگ است. آنها به قطر تقریباً 2 تا 5 سانتی متر (0.7 تا 1.9 اینچ) رشد می کنند. کل میوه از جم..

نمایش 1 تا 15 از 16 (2 صفحه)