نهال لیچی

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال لیچی

(7)
350,000تومان

لیچی - میوه ای بسیار محبوب با طعم شیرین عجیب و گوشتی شفاف و سفید. پوست قرمز و کمی خاردار است. درختان از یخ زدگی تا دمای 28-32F زنده می مانند. لیچی در آب و هوای نیمه گرمسیری به خوبی رشد می کنند.درختان پیوندی به سرعت به میوه دهی میرسند ولی نهال های بذری باید تا 8 سال منتظر بمانند...

نمایش سریع

نهال لیچی استرالیایی

(6)
350,000تومان

لیچی استرالیایی  روی درختان گرمسیری همیشه سبز تولید می شود. ... استرالیا طولانی ترین فصل تولید لیچی  در جهان را دارد که از اواخر اکتبر تا اواخر ماه مارس میوه تولید می کند. مناطق در حال رشد لیچی در استرالیا شامل مناطق گرمسیری در شمال کوئینزلند ، مرکزی کوئینزلند ، کوئینزلند جنوب شرقی و شمال غربیدرختان بالغ و پیوندی تحمل سرما تا -10 درجه را ..

نمایش سریع

نهال لیچی استرالیایی پیوندی

(3)
5,500,000تومان

 (Litchi chinensis) یک میوه نیمه گرمسیری است. به شکل گرد و به اندازه گردو بیضی شکل است. پوست نازک و برآمدگی قرمز آن به راحتی لکه دار می شود تا یک توپ سفید ، آبدار و شفاف از گوشت ژله ای محکم که یک دانه قهوه ای براق را احاطه کرده است ، آشکار شود.گوشت آن با بافتی شبیه به انگور شیرین و لطیف است.Lychees انواع توت ها است و بر روی درختان گرمسیری همیش..

نمایش سریع

نهال لیچی امریکایی

(3)
350,000تومان

گرچه بومی جنوب چین است ، جایی که برای آنها 2000 سال کشت شده است ، لیچ در ایالات متحده و همچنین در سراسر آسیا ، آفریقا ، استرالیا ، بخش هایی از آمریکای جنوبی و آمریکای مرکزی پرورش می یابد. این درخت در کالیفرنیا که دارای هوای خنک تری است کشت می شود.تحمل سرما را درختان بالغ تا -5 درجه را دارد ..

نمایش سریع

نهال لیچی ایسلند

(0)
500,000تومان

لیچی ایسلند- درختی گرمسیری گسترده در بسیاری از جنوب شرقی آسیا و بخش هایی از اقیانوس آرام. میوه های بنفش را تحمل می کند که دارای عطر و طعم شبیه لیچی هستند. گفته می شود دانه ها هنگام کباب یا جوش خوراکی نیز خوراکی هستند . درختان تا 15 متر رشد می کنند ...

نمایش سریع

نهال لیچی غول آسا پیوندی

(0)
5,500,000تومان

لیچی این گیاه بومی جنوب چین بوده و در اواخر قرن هفدهم به هند وارد شده. چین و هند رتبه های اول و دوم تولید لیچی را داشته و تایوان و آمریکا در رتبه بعدی قرار دارند. لیچی در ابتدا یک میوه جنگلی بود اما کم کم مردم جنوب چین و کشورهای حوزه شبه قاره هند شروع به کشت آن کردند و باغ های لیچی به وجود آمد که ه..

نمایش سریع

نهال لیچی میازاکی بی دانه پیوندی

(5)
6,000,000تومان

نهال لیچی میازاکی بی دانه پیوندی تحمل سرما را تا -5 درحه را دارد و بومی ژاپن است . درختان پاکوتاه هستند . این درختان مناسب مناطق نیمه گرمسیری میباشند قابل کاشت در مناطق با سرمای -15 درجه..

نمایش سریع

نهال لیچی پیوندی

(2)
5,500,000تومان

لیچی پیوندی واراتی از ویتنامی میباشند و تحمل سرما شمال ایران را دارند و مناسب شهر های معتدل می باشند . این درختان پیوندی بعد از بهار به گلدهی میرسند و آمادگی باردهی را دارند ...

نمایش سریع

نهال لیچی گلدن

(0)
300,000تومان

نهال لیچی گلدنمیوه های زرد رنگ با پوست شکننده و شکننده ، در حدود 1 تا 5/1 سانتی متر و به شکل بیضی شکل. در زیر پوست نازک آن ، خمیر سفیدی شفاف و دارای طعم منحصر به فرد شیرین آشکار می شود. ، و انواع مختلفی با طعم های مختلف وجود دارد . گلهای Lychee بر روی گل آذین های بلند متولد شده اند و یا نر هستند ، از جنس هرمافروودیت (دارای بهترین گرده) و یا ما..

نمایش سریع

نهال لیچی گلدن پیوندی

(0)
5,500,000تومان

لیچی گلدن پیوندی درختان بالغ در برابر یخ زدگی های نور مقاومت می کنند ، اما درجه حرارت زیر 32F برای مدت طولانی ممکن است شروع به آسیب دیدن یا از بین رفتن درخت کند.lychee در یک آب و هوای جزئی نیمه گرمسیری رشد می کند ، جایی که دمای آن سرد است (32-45F) و در طی زمستان برای چند ماه خشک می شود.در آب و هوای فوق گرمسیری ، لیچی ممکن است به هیچ وجه میوه ای ندا..

نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)