نهال لونگان

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال لونگان بنفش پیوندی

(0)
6,000,000تومان

لونگان بنفش پیوندی که یک رقم هیبرید میباشد و در ویتنام برای اولین بار تولید شد . ترن ون هوی ، صاحب باغ Ke Sach در باغ Phong Nam از ویتنام که بیش از 5 سال نهال های خود را نفروخت و از میوه های آن به سود خوبی رسید . این درخت بومی مناطق گرمسیری میباشد و در شرایط سرد به مدت کوتاه تحمل می کند . درختان پیوندی آماده باردهی هستند .تحمل سرما را کمتر 5 د..

نمایش سریع

نهال لونگان بنفش کمیاب

(0)
600,000تومان

این رقم هیبرید میباشد و بومی ویتنام میباشد . مناسب  مناطق گرمسیری میباشد . ارتفاع این درختان تا 8 متر نیز میرسند و بسیار پربار میباشند . درختان جوان باید از اشعه مستقیم جنوب ایران محافظت شود . باید در خاک مرغوب و آبیاری منظمی داشته باشند...

نمایش سریع

نهال لونگان زرد

(2)
350,000تومان

 لونگان زرد این لانگ که اغلب به عنوان پسر عموی فقیر لیچی مصور در نظر گرفته می شود ، بسیار محبوب است. میوه ها از نظر اندازه متفاوت هستند ، اما معمولاً تقریباً به اندازه یک انگور بسیار بزرگ هستند. پوست نازک قهوه ای زرد قهوه ای سفید شفاف را احاطه کرده است که اطراف آن یک بذر تیره قرار دارد ، از این رو نام "چشم اژدها" است.درختان جوان مناسب مناطق گر..

نمایش سریع

نهال لونگان زرد پیوندی

(0)
5,500,000تومان

لونگان زرد پیوندی .Dimocarpus longan ، که معمولاً با نام Longan شناخته می شود ، یک گونه درخت گرمسیری است که میوه خوراکی تولید می کند. این یکی از اعضای گرمسیری شناخته شده اند . این درختان نباید دمای زیر زیر 5 درجه را تحمل کنند ولی در شرایط دمای بالا به خوبی رشد و میوه می دهند . ..

نمایش سریع

نهال لونگان سفید پیوندی

(0)
5,500,000تومان

لونگان سفیدپیوندی .Dimocarpus longan ، که معمولاً با نام Longan شناخته می شود ، یک گونه درخت گرمسیری است که میوه خوراکی تولید می کند. این یکی از اعضای گرمسیری شناخته شده اند . این درختان نباید دمای زیر زیر 5 درجه را تحمل کنند ولی در شرایط دمای بالا به خوبی رشد و میوه می دهند . ..

نمایش سریع

نهال لونگان غول آسا

(2)
500,000تومان

لونگان غول آسا این رقم در سنگاپور وجود دارد و میوه های به اندازه یک رامبوتان رشد می کند و بسیار پر بار هستند . درختان لونگان جوان باید از سرما محافظت شوند . ای درختان لونگان فقط در مناطق گرمسیری جهان رشد می کنند . نیاز به خاک مرغوب و آب دهی منظم دارند ...

نمایش سریع

نهال لونگان غول آسا پیوندی

(0)
5,500,000تومان

لونگان غول آسا پیوندی میوه های بسیار شیرین و شبیه به انگور تا حدی . این درختان بومی مناطق گرمسیری میباشد و درختان پیوندی تا 3 متر رشد می کنند . برای گرده افشانی نیاز به حشرات دارند . بومی مناطق گرمسیری میباشد و به سرما حساس هستند . ..

نمایش سریع

نهال لونگان پیوندی میازاکی بی دانه

(0)
6,000,000تومان

شرکت میازاکی ژاپنی در حال تغییر ژن میوه های گرمسیری و تبدیل آن به نوع های بی دانه و توانایی رشد در مناطق سردسیر  لونگان لونگان از میوه های مناطق گرمسیری بخصوص مالزی، تایلند و چین می باشد که دارای میوه های خوراکی است. در تایلند به چشم اژدها و در مالزی به چشم گربه معروف است زیرا میوه پوست کند..

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)