نهال جک فروت

حالت نمایش:
نمایش سریع

5000000

(2)
5,000,000تومان

جک فروت پرتقالی یا نارنجی بزرگترین میوه حاصل از درخت در جهان ، jackfruit می تواند تا 80 پوند وزن داشته باشد! درخت گرمسیری است این میوه در جنوب شرقی آسیا بسیار محبوب است و کاربردهای بسیاری دارد. بذرها تازه هستند ، قابل نگهداری نیستند و باید به سرعت کاشته شود . بذر های این جک فروت هم خوراکی است بعد از پخته شدن قابل خوردن هستند . درختان دمای زیر ..

نمایش سریع

نهال جک فروت غول آسا

(0)
400,000تومان

جک فروت غول آسا که به درخت جک نیز معروف است ، گونه ای از درختان در خانواده انجیر ، توت و خانواده نان است. دامنه بومی آن ناشناخته است ، اما بیشتر منابع مرکز مبداء آن را در منطقه بین قات غربی جنوب هند تا جنگلهای بارانی بورنئو قرار می دهند. این درختان بومی مناطق گرمسیری میباشند و دمای پایین را تحمل نمی کنند . میوه های ان شیرین و خوشمزه میباشد ...

نمایش سریع

نهال جک فروت غول آسا پیوندی

(2)
5,000,000تومان

جک فروت درختی گرمسیری بومی ویتنام و هند است . درختان خودرو تا 15 متر رشد می کنند . نهال های پیوندی ارتفاع تا 4 متر خواهد داشت و بسیار پر بار است . میوه تا 50 پوند رشد می کنند و طعم و مزه فوق العاده ای دارند . درختان چک فروت مناسب مناطق گرمسیری میباشند . در مناطق سردسیر و معتدل از بین خواهد رفت..

نمایش سریع

نهال جک فروت قرمز جزیره فیجی

(6)
800,000تومان

نهال جک فروت قرمز جزیره فیجی بومی جزایر فیجی میباشد . این رقم از جک فروت تا 50 کیلو وزن میگیرد و تا 5 متر نیز رشد می کندمیوه های بسیار شیرین و خوشمزه ای تولید می کند و عطری طعمی شبیه به آناناس و موز تا حدی زردالو دارداین درختان سرما را تا 10 درجه و گرما را تا 55 درجه تحمل می کنند و مناسب مناطق شمالی ایران استتیم ردبازار این رقم جک فروت را برای اولی..

نمایش سریع

نهال جک فروت ویتنامی

(4)
400,000تومان

میوه ها اغلب در بخش هایی از جنوب شرقی آسیا به صورت خلال خرد شده و به صورت خام فروخته می شوند. بذرها را می توان آب پز یا بو داده و گفته می شود که مانند شاه بلوط طعم دار می شوند.محدوده بومیبومی جنگلهای بارانی هند و جنوب شرقی آسیا.دمای مورد نیاز 10 تا 50 درجه..

نمایش سریع

نهال جک فروت ویتنامی پیوندی

(0)
5,000,000تومان

بزرگترین میوه حاصل از درخت در جهان ، jackfruits گاهی اوقات می تواند بیش از 75 پوند وزن داشته باشد. میوه های متوسط به اندازه 1-2 متر طول و 9-12 اینچ عرض دارند. پوست آن به رنگ سبز مایل به زرد است . گوشتی با طعم موز مانند به رنگ زرد کاستارد رنگ می رود. جک فروت ها در سراسر جنوب شرقی آسیا بسیار محبوب هستند. یک درخت بسیار بزرگ که در شرایط ایده ..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)