نهال گوجی بری

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال گوجی بری زرد

(2)
125,000تومان

گوجی بری زرد  ریشه شیر عمیق دارند پس اگر می خواهید آن را در گلدان بکارید باید گلدان بزرگی را انتخاب کنید . برای کاشت گوجی بری باید از خاک اسیدی استفاده نکنید . سعی کنید از خاک کاملا خنثی استفاده کنید . این درختچه نیاز دارد به چیزی تکیه دهد پس از جدار در کنار این درختچه زیبای استفاده کنید تا بتواند استوار و ایستاده بماند .میوه دهی در فصل بهار و..

نمایش سریع

نهال گوجی بری سیاه یا ولف بری

(0)
100,000تومان

گوجی بری سیاه بومی مناطق جنوبی چین . تحمل سرما  را دارد . باید در مناطقی که آفتاب کامل دارد کاشته شود . میوه ها به صورت تازه خوری و کشمش استفاده می شود..

نمایش سریع

نهال گوجی بری قرمز یا ولف بری

(2)
100,000تومان

این درختچه میتواند تا 4 متر رشد کند و میوه های تخم مرغی شکل تولید می کند .گرده افشانی توسط حشرات صورت می گیرد . این درختچه ها مناسب مناطق سردسیر " معتدل و گرمسیری میباشند و میوه های بسیار شیرین و خوشمزه ای تولید می کند . میوه ها به صورت خشک شده نیز بسیار پر طرفدار استدرختچه های گوجی بری خزان کننده هستند و در فصل پاییز تمامی برگ های خود را از دست می..

نمایش سریع

نهال گوجی بری چین

(0)
120,000تومان

این درختچه زیبا تا 3 متر رشد می کند و استوار نیست حتما نیاز به جدار برای ایستادن دارد . میوه ها به صورت کشیده شبیه به زغال اخته میباشدتحمل سرما و گرما را دارد و مناسب تقریبا تمامی مناطق ایران میباشد. نهال ها نیاز به خاک خوب و غنی است .گلها در فصل بهار بوجود میایند و تا پاییز به گلدهی ادامه میدهد..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)