نهال دوریان

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال دوریان (قهوه سودانی)

(0)
550,000تومان

در بعضی از مناطق به عنوان "پادشاه میوه ها" نامیده می شود ،  duri بخاطر اندازه بزرگ ، بو و محکم پوست و پوست پوشیده از خار از آن برجسته است. این میوه می تواند به اندازه 30 سانتی متر (12 اینچ) طول و 15 سانتی متر (6 اینچ) به قطر رشد کند و به طور معمول وزن آن یک تا سه کیلوگرم (2 تا 7 پوند) است. شکل آن از طویل تا دور ، رنگ پوسته آن به رنگ سبز تا قهو..

نمایش سریع

نهال دوریان بدون خار هوستون

(0)
550,000تومان

دوریا گرندی فلوروس خصوصیات گیاهشناسی:   گیاه "دوریا گرندی فلوروس" یا "قهوه سودانی مانجیت" درختی در اندازه متوسط و به طول بیش از 30 متر می باشد. این گیاه یکی از گونه های دارای میوه خوراکی بوده که میوه آن نیز جزو قهوه های سودانی محسوب می شود. این میوه ها دارای گوشتی زرد..

نمایش سریع

نهال دوریان قرمز (قهوه سودانی قرمز نایاب)

(2)
550,000تومان

دوریان قرمز نوعی میوه ای گرمسیری و استوایی میباشد . پادشاه میوه ها که در تایلند به این اسم شناخته می شود . رایج ترین گونه درختی در جنس Durio است که به عنوان dûrî شناخته می شود و دارای میوه خوراکی است که به عنوان durian نیز شناخته می شود.مانند سایر گونه های دوریان ، گوشت خوراکی حتی در هنگام دست نخوردن هم بومی بسیار قوی دارد به طوری که قابل حمل ..

نمایش سریع

نهال دوریان قرمز پیوندی

(0)
3,000,000تومان

درخت قهوه سودانی قرمز دانستنیهای علمی :  درخت قهوه سودانی به ایسلند و مالزی تعلق داشته و گونه های آن در جنگل های بارانی و نواحی شرقی Borneo  در مالزی یافت می گردد. گیاهی بسیار زیبا بوده و شکل جذابی دارد.  ..

نمایش سریع

نهال دوریان پیوندی

(1)
3,000,000تومان

درخت دوریان یا قهوه سودانی دانستنی های علمی:   درخت دوریان یا قهوه سودانی با نام علمی Durio zibethinus یکی از گونه های جنس Durio که میوه ای خوراکی تولید می کند. و بومی جنوب شرقی آسیا است. میوه های گونه های مختلف این جنس، حتی زمانی که پوستشان جدا نشده و دست نخ..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)