نهال چری مویا

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال آنونا چریمولا

(4)
250,000تومان

آنونا چریمولا  ، که همچنین به زبان chirimoya خوانده می شود و توسط افراد اینکاها از آن به نام chirimuya استفاده می شود ، گونه ای میوه بارور میوه ای از جنس آنونا از خانواده Annonaceae است. به طور کلی تصور می شود که بومی کلمبیا ، اکوادور ، پرو ، بولیوی و شیلی بوده و از طریق کشت به آند و آمریکای مرکزی گسترش می یابد.این درخت بومی مناطق گرمسیر و معت..

نمایش سریع

نهال چری مویا

(5)
300,000تومان

چری مویا درختی میوه دار از خانواده آنونا میباشد و بومی کلمبیا , اکوادور , پرو و شیلی میباشد . اکنون از کوهها ی آند تا آمریکای مرکزی گسترش پیدا کرده است . این درخت بومی مناطق گرمسیری میباشد و از نظر طعم و عطر بسیار شبیه به سورسوپ میباشد . پوستی سبز و تقریبا سفت تر از شوگر اپل دارد و گوشت خامه ای دارد تحمل سرما را تا 0 درجه دارد ولی در آب و هوای..

نمایش سریع

نهال چری مویا قرمز نایاب

(0)
400,000تومان

چری مویا قرمز هم مانند رنگ سبز درختی گرمسیری و نیمه گرمسیری میباشد و در ویتنام یافت می شود . این درختچه زیبا دارای میوه های درشتی میباشد که طعمی بسیار شیرین و خوشمزه مثل سورسوپ رسیده را دارد . این درخت در مناطقی که سرما زیر صفر درجه دارد دوام نمی آورد . پس بهتر است در مناطق معتدل و گرمسیری کاشته شود ...

نمایش سریع

نهال چری مویا قرمز نایاب پیوندی

(0)
3,000,000تومان

چری مویا قرمز پیوندی وارداتی میباشد در صورت عدم موجودی 3 تا 5 هفته بعد از ثبت سفارش شما  ارسال خواهد شد . نهال های پیوندی آماده باروری هستند و بسیار پاکوتاه میباشند . این درختان تا 2 متر رشد می کنند و بسیار پر بار هستند .پوست میوه قرمز است و گوشت خامه ای سفید داردتحمل سرما زیر 0 درجه را ندارد ولی گرما را تا 45 درجه را تحمل می کند..

نمایش سریع

نهال چری مویا پیوندی

(0)
3,000,000تومان

چری مویا سبز پیوندی وارداتی ویتنام میباشد . این درخت بومی مناطق گرمسیری و معتدل میباشد . طعم این میوه بسیار شبیه سورسوپ میباشد و تحمل سرما زیر 0 را ندارد . این درخت وارداتی در صورت عدم موجودی بعد از 3 تا 5 هفته بدستتون میرسه..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)