نهال کاکائو

حالت نمایش:
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

نهال کاکائو سودانی قلمه ای

(0)
1,200,000تومان

کاکائو سودانی یا  معروف به درخت موکامبو یا  درخت جگوار نامیده می شود . اگرچه این درخت بومی افریقا میباشد ولی در امریکای جنوب به وفور یافت می شود . این درخت 3 تا 8 متر رشد می کنند . اگرچه در جنگلهای آمازون می تواند تا 25 تا 30 متر رشد کند ولی این بسته به شرایط رشد آن تغییر می کند ولی معمولا 3 تا 8 متر رشد می کنند . در منطقه..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

نهال کاکائو ویتنامی قلمه ای

(0)
1,200,000تومان

درخت کاکائو ویتنامی در طول تاریخ توسط آزتک ها در کنار T. cacao برای تولید شکلات کشت می شد. دانه های آن را نیز می توانید سرخ شده یا در سوپ ها بخورید ، و غلاف بذرها را هنگام خالی شدن به عنوان گیاهان و ظروف استفاده می شود.  خمیری که دانه ها را احاطه کرده است می تواند تازه خورده شود و طعم ملایم و شیرینی داشته باشد.وقتی میوه رسیده است ، به طور..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

نهال کاکائوی میمون پیوندی

(2)
1,200,000تومان

کاکائو میمون  داراي غلافهاي زرد رنگ و پر از گوشت و سفيد است. که از آن برای تولید شکلات استفاده می شود . گل ها و میوه ها مستقیماً از تنه بیرون میایند و ظاهر بسیار جذابی دارند . این درخت در آب و هوای گرمسیری به خوبی  رشد میکند و دمای پایین را تحمل نمی کند . تقریبا تا 3 متر رشد می کنند . ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

نهال کاکائوی وحشی پیوندی

(0)
1,200,000تومان

کاکائو  وحشی که به آن درخت کاکائو نیز گفته می شود ، یک درخت همیشه سبز کوچک4-8 متر رشد می کند . گلها در خوشه ها به طور مستقیم روی تنه و شاخه های قدیمی تولید می شوند.گلها به قطر 1-2 سانتی متر  و دارای گل صورتی است. این گلها نیاز به پروانه و زنبور دارند تا بتوانند گرده افشانی کنند . گلهای کاکائو توسط مگس های ریز هم گرده افشانی می ش..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

نهال گل کاکائو

(0)
2,000,000تومان

گل کاکائو - رزیتا گل کاکائویی درختی بومی مکزیک و گواتمالا که درختی کند رشد بوده و دارای گل های کوچکی میباشد . این گل ها بسیار معطر و خوراکی میباشد .گل کاکائو دمای پایین را به مدت کوتاه تحمل می کند و کلا درختی گرمسیری میباشد و در سایه بهترین رشد را دارد . از آنجایی که گل ها این درخت طعم کاکائو و شکلات میدهد در انواع غذاها و دسر ها و..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)