نهال بلوبری

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال بلوبری duk

(0)
350,000تومان

این واریته از بلوبری در جنگل های لتونی و رومانی رشد می کند . خاک این جنگل هوموسی میباشد و به همین دلیل رشد فوق العاده ای دارند ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع
نمایش سریع

نهال بلوبری اسپانیا

(2)
355,000تومان

این واریته از خانواده بلوبری مراکشی میباشد که مناسب مناطق گرمسیری و معتدله میباشد .البته شرایط ایده آل اسپانیا بسیار به رشد بهتره بلوبری کمک می کند . خاک این واریته نیز مانند بلوبری های دیگر باید اسیدی باشد..

نمایش سریع

نهال بلوبری اونیل (O'Neal Blueberry)

(5)
350,000تومان

یکی از انواع مرغوب ما. از خوبی های شیرین بلوبری از گیاهان خود لذت ببرید -  در روزهای  تابستان. در سال 1987کشف شد و تحمل گرما را در تابستان دارد و خود گرده افشانی می کند..

نمایش سریع

نهال بلوبری بلوکراپ (Bluecrop Blueberry)

350,000تومان

بلوبری طعم دار شمالی ، گونه ای از بلوبری امریکای شمالی است که به یک محصول غذایی با اهمیت اقتصادی مهم تبدیل شده است. این بومی در شرق کانادا و شرق و جنوب ایالات متحده ، از شرق انتاریو تا نوا اسکوشیا و از جنوب تا فلوریدا و شرق تگزاس است...

نمایش سریع

نهال بلوبری جنوبی میکس

(0)
350,000تومان

این واریته از بلوبری مناسب مناطق معتدل ایران میباشد و نیاز سرمایی کمی دارد بومی تگزاس و فلوریدا میباشد..

نمایش سریع

نهال بلوبری جواهر یا جول

(0)
350,000تومان

نهال بلوبری جواهر یا جول آنها نسبت به  تحمل گرما و زمستانهای معتدل مقاومت دارند و در مناطق گرم و خشک نیز عملکرد خوبی دارند. در کل نیاز سرمایی بالایی ندارند پس در شمال ایران به راحتی قابل کاشت هستن . خاک بلوبری باید ترکیبی از خاک سبک و با پی اچ 5.5 باشد . میتوانید خاک مخصوص بلوبری را هم در ردبازار سرچ کنید و خرید کنید . بلوبری در هر خاکی قابل ک..

نمایش سریع

نهال بلوبری دارو (Darrow Blueberry)

(0)
350,000تومان

Vaccinium darrowii ، با نام های رایج زغال اخته بلوبری Darrow است ، بلوبری همیشه سبز گونه ای از واکسینیوم در گروه زغال اخته است..

نمایش سریع

نهال بلوبری سان شاین بلو

(4)
350,000تومان

این رقم از بلوبری مناسب مناطق گرمسیری " معتدل میباشد و توانایی تحمل گرما و سرما را دارند..

نمایش سریع

نهال بلوبری سفید کمیاب

(0)
350,000تومان

زغال اخته بوته بلند خصوصیات گیاهشناسی:   این گیاه چندساله و چوبی بوده و اندازه آن بسیار متغیر است. این گیاه قادر است تلاقی ازادانه با ارقام زغال اخته بوته کوتاه (V. angustifolium) داشته باشد. ارتفاع این گیاه معمولاً بین 1 تا 4 متر است. گل ها در این گیاه هرمافرودیت هست..

نمایش سریع

نهال بلوبری شارپ بلو (Sharpblue Blueberry)

(0)
350,000تومان

Sharpblue تقریباً در تمام طول سال شکوفه و میوه خواهد داشت و شاخ و برگهای آن تقریباً همیشه سبز است. شارپلو در مناطقی با زمستانهای معتدل که یخبندان ها نادر است توصیه می شود. به صورت ایستاده ، بوته گسترش یافته و به شاخه های 5'-6 'با شاخ و برگهای سبز در پاییز رسیده است. انواع توت ها با طعم متوسط و محکم. ..

نمایش سریع

نهال بلوبری شمالگان

(0)
350,000تومان

 می تواند جذاب باشد. 'Northland' یک رقم بلوبری نیمه بلند است که به دلیل سرسختی عالی در زمستان ذکر شده است. ایده آل برای باغ ها یا ظروف کوچک. اگرچه زغال اخته خود بارور است ، اما گرده افشانی متقابل بهترین محصول میوه (توت های بزرگتر و بازده بزرگتر) را ایجاد می کند...

نمایش سریع

نهال بلوبری صورتی کمیاب

(4)
1,000,000تومان

این توت بی نظیر به رنگ صورتی روشن بالغ می شود و یک چاشنی معطر را ارائه می دهد. این گیاه در فصل بهار گل های صورتی برجسته و شاخه های طلایی و پرتقالی تولید می کند. اواسط تا اواخر فصل. اهلی شده در سال 1996. سردسیری. در اواخر ژوئیه تا اوایل آگوست آماده چیدن می شود ..

نمایش سریع

نهال بلوبری پا بلند امریکایی

(6)
350,000تومان

این گونه بومی  شرق کانادا و شرق و جنوب ایالات متحده ، از شرق انتاریو تا نوا اسکوشیا و از جنوب تا فلوریدا و شرق تگزاس کاشته می شود . بسیار شیرین و درشت میباشند..

نمایش سریع

نهال بلوبری پاکوتاه گلدانی

(4)
350,000تومان

این بلوبری بومی کانادا و شمال امریکا میباشد . دارای نیاز سرمایی بالا میباشد . قابل کاشت در گلدان است نیاز به خاک اسیدی دارد و هر سال باید اسیدیته آن تمدید شود..

نمایش 1 تا 15 از 21 (2 صفحه)