نهال توت فرنگی

حالت نمایش:
نمایش سریع

بوته توت فرنگی هندی

(0)
55,000تومان

Potentilla indica که معمولاً به توت فرنگی جنوب اسیایی، توت فرنگی هندی معروف است ، یک گیاه گلدار از خانواده Rosaceae است. بوته  میوه دار که شبیه میوه توت فرنگی واقعی است. گلهای آن زرد است ، برخلاف گلهای سفید یا کمی صورتی توت فرنگی های استبوته ال همراه با رانر بروی زمین میخزد و تکثیر میشود...

نمایش سریع

نهال آربوتوس (درخت توت فرنگی ایرلندی)

(7)
1,200,000تومان

درخت توت فرنگی Arbutus گونه ای از 12 گونه گیاهان پذیرفته شده گل در خانواده Ericaceae است که بومی مناطق معتدل گرم مدیترانه ، اروپای غربی ، جزایر قناری و آمریکای شمالی است. نام اربوتوس از زبان لاتین گرفته شده است و در آنجا به Arbutus unedo اشاره شده استتوت فرنگی درختی توانایی خوبی در برابر سرما دارد و مناسب مناطق سردسیر و معتدل ایران میباشد.درخت..

نمایش سریع

نهال انگور پورسلین بری

(0)
250,000تومان

Ampelopsis glandulosa var. brevipedunculata ، با نام های معمولی خزنده ، توت چینی ، انگور آمور و انگور وحشی ، گیاهی زینتی است ، بومی مناطق معتدل آسیا است. عموماً شبیه به گونه های انگور (جنس Vitis) و سایر گونه های آمپلوپسیس است.یک تاک  رونده ، چوبی ، چند ساله با گل ها و  برگهای کاملاً لوب است. برگهای زیرین سفید و روی برگ ها شفاف است .. انوا..

نمایش سریع

نهال توت فرنگی درختی (یانگ می چینی)

(2)
5,200,000تومان

نهال توت فرنگی درختی یا یانگ می چینی تا -10 درجه سرما را تحمل می کند به خاک های جنگی و هوموسی و پیتماس سازگاری بیشتری داردMyrica rubra که به آن yangmei، yamamomo، bayberry چینی، bayberry ژاپنی، bayberry قرمز، yumberry، waxberry یا توت فرنگی چینی نیز می گویند درختی نیمه گرمسیری است که به دلیل میوه های شیرین ، زرشکی تا تیره بنفش-قرمز میوه ای رشد ک..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

نهال توت فرنگی زینتی

(0)
10,000تومان

نهال توت فرنگی زینتی این رقم فقط گل دارد و به عنوان گونه ای زینتی میباشد ...

نمایش سریع

نهال توت فرنگی سفید (پاین بری)

(2)
150,000تومان

پاین بری Pine Berry گونه ای از توت فرنگی با میوه های سفید و طعم شبیه آناناس است. شمال ژاپن و بخش های از آمریکای شمالی این گونه از توت فرنگی کاشت میشه مقاوم به سرما میباشد..

نمایش سریع

نهال توت فرنگی سفید روح آلپ

(2)
250,000تومان

نهال توت فرنگی سفید روح آلپ یومی آلپاین میباشد و دارای میوه های کوچک و سفید رنگ میباشد . میوه های شیرین و بسیار محبوب میباشد مقاوم به سرما میباشد..

نمایش سریع

نهال توت فرنگی سلوا

(2)
100,000تومان

 ميوه بزرگ ،رنگ براق و رنگ گوشت كم رنگ است..

نمایش سریع

نهال توت فرنگی چهار فصل

(4)
100,000تومان

نهال توت فرنگی چهار فصل در گلخانه و مناطق گرمسیر ه 4 فصل به میوه دهی می پردازد..

نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)