نهال برمبل بری یا تمشک انگلیسی

نهال برمبل بری یا تمشک انگلیسی

0 نظر سفارش (2)
70,000تومان
کد محصول: منچستر
موجودی: در انبار
تعداد بازدید 1110 بازدید

"برمبل"  برای توصیف  بوته های خاردار  (گونه های رز) استفاده می شود. Bramble یا brambleberry گاهی به میوه توت سیاه یا محصولات میوه آن مانند ژله برمبل اشاره دارد.این تمشک دارای گلهای صورتی رنگ میباشد و این گل ها نوعی گل رز وحشی دارای میوه های خوراکی نیز به حساب میاید .  این رقم از تمشک در شهر منچستر یافت میشود دارای عطر و طعم فوق العاده است . البته این گونه در نیوزیلند هم یافت میشود.

در انگلیس ، bramble معمولاً به توت سیاه ، Rubus fruticosus اشاره دارد. R. fruticosus به وفور در تمام نقاط جزایر بریتانیا رشد می کند و برداشت میوه در اواخر تابستان و پاییز اغلب یک سرگرمی مورد علاقه محسوب می شود. 

آنها شاخه های بلند و قوس داردارند که به طور معمول تا سال دوم رشد گل و میوه می دهند.این رقم از تمشک برمبل مناسب مناطق سردسیر و معتدل است . تحمل سرما را تا -40 درج دارند . برمبل ها معمولاً دارای برگهای سه شاخه یا کاملاً مرکب هستند.

برمبل تا 4 متر نیز رشد می کند دارای خار میباشد و در کل بهار و تابستان تا اواخر پاییز میوه دارد . با گل های صورتی رنگ بزرگش نیز میتواند یک گیاه زینتی نیز برای باغ شما به حساب بیاید


هیچ نظری برای این محصول وجود ندارد.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!