نهال کارنت

حالت نمایش:
نمایش سریع

نهال کارنت سفید نروژی

(0)
450,000تومان

کارنت انگور نروژی سفید درختچه ای تا حداکثر 3 متر رشد و استوار است . میوه ها به صورت خوشه ای و پر بار میباشدبوته های کارنت سفید به طور جزئی تا تابش کامل از نور خورشید رشد می کند و می تواند بین ماه های نوامبر و مارس در خاک های اسیدی به خوبی زهکشی و کمی خنثی کاشته شود.گیاهان با آب و هوای خنک و میوه بهتری  تولید می کنند . آنها همچنین درگلدان ..

نمایش سریع

نهال کارنت سیاه نروژی

(2)
500,000تومان

کارنت سیاه ، یک درختچه متوسط ​​است که به 1.5 در 1.5 متر رشد می کند (4.9 در 4.9 فوت). برگها به صورت متناوب ، ساده ، 3 تا 5 سانتی متر (2/1 تا 2،0 اینچ) پهن و طولانی با پنج لوب کام و حاشیه دنده دار هستند. تمام قسمت های گیاه به شدت معطر است. گلها در نژادهای معروف به "نوارهای" به طول 8 سانتی متر (3 اینچ) به طول ده تا بیست گل تولید می شوند که هر کدام قطر..

نمایش سریع

نهال کارنت طلایی کانادایی شیرین

(0)
550,000تومان

انگور فرنگی شامل نزدیک به 150 گونه از درختچه های کم ارتفاع و چوبی است که در نیمکره شمالی و رشته کوه های آند آمریکای جنوبی یافت می شوند. گونه‌های ریبس با ساقه‌های خاردار معمولاً انگور فرنگی نامیده می‌شوند و اغلب در جنس خود، Grossularia، که ریشه نام خانوادگی Grossulariaceae نیز می‌باشد، قرار می‌گیرند. True Ribes یا کارنت طلاقی فاقد خار یا موهای ساقه ..

نمایش سریع

نهال کارنت قرمز هلندی

(0)
160,000تومان

درختچه کارنت قرمز نروژی نوعی انگور نروژی میباشد که تا 3 متر رشد می کند و میوه های خوشه ای قرمز رنگ ملسی تولید می کندچندین گونه مشابه دیگر بومی در اروپا ، آسیا و آمریکای شمالی وجود دارد که دارای میوه های خوراکی نیز هستند. این موارد شامل Ribes spicatum (شمال اروپا و آسیای شمالی) ، Ribes alpinum (شمال اروپا) ، R. schlechtendalii (شمال شرقی اروپا) ، R...

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)