بذر فیسالیس

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر توماتیلو توماورد

(2)
5,000تومان

بذر توماتیلو توماورد که با نام گوجه فرنگی مکزیک نیز شناخته می شود ، گیاهی از خانواده شبدر است که دارای میوه های کوچک ، کروی و سبز یا سبز بنفش به همین نام است. Tomatillos منشاء مکزیک است و در دوره قبل از کلمبیا کشت می شود..

نمایش سریع

بذر فیسالیس بنفش (purpel physalis tomatillos)

(0)
5,000تومان

از خانواده Solanaceae (تزیین شبانه) و نزدیک به گوجه فرنگیبومی مکزیکاست و میوه های بنفش رنگی تولید می کند که با یک کاغذ مر مری بسیار بزرگ احاطه شدهمیوه های بنفش خرس را به اندازه یک سنگ مرمر بسیار بزرگ احاطه شده توسط پوسته نازک مانند کاغذ احاطه کرده ، تشکیل می دهد. در صورت عدم برداشت گیاه قادر است تا زمان سرما میوه ها را حفظ کند . ..

نمایش سریع

بذر فیسالیس زرد آمریکایی

(0)
3,500تومان

فیساللیس زرد امریکایی از جنس گیاهان گلدار در خانواده شبستان (Solanaceae) است که در معتدل و گرمسیر رشد می کنند. . بسیاری از گونه ها بومی آمریکا هستندیکی از ویژگی های قابل توجه شکل گیری یک پوسته بزرگ پاپیونی است که از کالبرتولید می شود ، که میوه را تا حدودی یا کاملاً محصور می کند.  این میوه کوچک و زرد استاز نظر اندازه ، شکل و ساختار آن به یک گوج..

نمایش سریع

بذر فیسالیس نارنجی

(0)
5,000تومان

اگر منطقه شما به دلیل سرما در زمستان مشهور است ، بهتراست گیاه در فصل بهار کاشته شودفیسالیس نارنجی عاشق رشد در آفتاب کامل است اما اگر آفتاب شما بسیار داغ است نیاز به منطقه نیمه سایه داردمی توانید فیسالیس را در گلدان هم پرورش دهید ..

نمایش سریع

بذر فیسالیس هندی (Physalis peruviana)

(0)
5,000تومان

این گیاه و میوه های آن معمولاً در میان نام های منطقه ای بومی شده .  انگور فرنگی ، طلایی ، گیلاس زمینی و بسیاری از اسم های دیگراین گیاه از اواخر قرن 18 میلادی در انگلستان و در آفریقای جنوبی در کیپ تاون  از آغاز قرن نوزدهم کشت می شدو اکنون در تمام نقاط جهان کاشته می شود..

نمایش سریع

بذر گُلدن بِری (Golden Berries)

(0)
4,000تومان

بذر گُلدن بِری  -  GOLDEN BERRY در کلمبیا و کاستاریکا ، توت طلایی به اوچوا نیز معروف است. نامهای دیگر این توت طلایی عبارتند از: فیزیکالیس ، کیپ انگور فرنگی ، پیچوبری (نامش در ماچو پیچچو در پرو) ، توت های طلایی اینکان ، توت آزتک ، گیلاس زمینی و پوها..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)