بذر پاپایا

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر خربزه درختی زرد (پاپایا زرد)

(1)
12,000تومان

نهال پاپایا  زرد - papayaاولین پاپایای تراریخته جهان سان آپ بود که با مقاومت به  واسطه پروتئین پالتو در برابر بیماری ویروس پاپایا حلزون مقاوم شد. رنگین کمان اولین تنوع تجاری تراریخته است که در هاوایی از تلاقی بین SunUp و رقم معمولی Kapoho ساخته شده است. انواع تراریخته Kamiya نیز با معرفی ترانس ژن پروتئین کت از رنگین کمان از طریق هی..

نمایش سریع

بذر پاپایا جیانت

(0)
15,000تومان

بذر پاپایا جیانتاین پاپایا میوه های درشتی تولید می کند و بومی مناطق جنوب شرق آسیا و هاوایی میباشداندازه نهال بلند و میوه های درشتی تولید می کندرنگ میوه به سبزی میزند و لی در صورت چیده نشدن به رنگ زرد کمرنگ تغییر رنگ می دهدبذر های نسبتا درشتی دارد و طعمی شبیه به انبه مصری دارد و البته میوه های این واریته به صورت تجاری کار نمی شود بدلیل اینکه میوه ها..

نمایش سریع

بذر پاپایا دراز لائوس

(1)
12,000تومان

پاپایا تایلندی یا لائوسی دارای اندازه کشیده و سبز رنگ میباشند . نهال ها کمی بلند هستند و دوره باردهی آن 9 ماهه و تا 30 سال نیز عمره تجاری دارند . پاپایا مناسب جنوب ایران هستند ولی این واریته تا 0 درجه را تحمل می کنندبه تمامی خاک ها آدابته هستند ولی بهترین رشد را در خاک های باغچه با مخلوط خاک برگ را دارنداین وارته دارای بذر های زیادی دارند و بسیار ش..

نمایش سریع

بذر پاپایا پاکوتاه رد لیدی

(8)
12,000تومان

نیمه گرمسیری و گرمسیریپاپایا "بانوی سرخ" با میوه های بزرگی  3 تا 4 پوند (Carica papaya "بانوی سرخ") یک محصول ویتنامی پرباز است که می تواند 50 تا 120 میوه در هر فصل تولید کند. یک نوع نیمه کوتوله ، از 20 تا 30 پا قد رشد می کند . پاپایاها در خاک ملایم و خوش آب و هوا که در هوای گرم مرطوب رشد می کند و در دمای خنک تر از 1 درجه خشک می شوند و رشد..

نمایش سریع

بذر پاپایا پاکوتاه نارنجی

(0)
12,000تومان

پاپایا طلوع آفتاب پاپایا طلوع آفتاب  با نام مستعار خود ، "توت فرنگی" پاپایا ، Sunriseدارای پوستی مایل به سبز مایل به سبز است که با رسیدن میوه زرد می شود. در داخل ، با این حال ، گوشت آن یک رنگ قرمز و نارنجی شاداب است. پاپایا طلوع آفتاب  یک پاپایای ژنتیکی است که در برابر بیماری ویروس  مقاوم استاین پاپایا بومی هاوایی است ولی ا..

نمایش سریع

بذر پاپایا پاکوتاه ویتنامی

(0)
12,000تومان

این واریته داری اندازه بسیار کوتاهی است و قابلیت کاشت در گلدان را دارد . اندازه ان تا یک متر و نیم میرسد و توانایی تولید 100 عدد میوه را دارد . این واریته بیشتر از همه در ویتنام به صورت تجاری تولید می شود و می توان از آن برای سرمایه گذاری در ایران استفاده کرد قابل کاشت در گلخانه و همچنین در مناطق جنوبی ایران به صورت مزرعه پرداختدمای مناسب برای..

نمایش سریع

بذر پاپایا کوهی

(0)
15,000تومان

پاپایا کوهی به طور گسترده در مناطق استوایی کشت می شود . کامبورو یا به سادگی "پاپایا" شناخته می شود گونه ای از جنس Vasconcellea است ، بومی  شمال غربی آمریکای جنوبی از کلمبیا  تا مرکز شیلی  است، که معمولاً در ارتفاعات  1،500-3،000 متر (4،900-9،800 فوت) متر رشد می کندیک درختچه همیشه سبز pachycaul یا درخت کوچک است که به 1..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)