بذر کارلا

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر کارلا سفید شیرین

(0)
10,000تومان

گوشت میوه به رنگ سبز کمرنگ به رنگ سفید است و حاوی لایه هایی از دانه های سفید صاف است که با بالغ شدن میوه قرمز می شوند.  این واریته اصلا تلخ نیست و می توان به راحتی از آن به صورت دلمه استفاده نمود..

نمایش سریع

بذر کارلا غول آسا ابلق شیرین

(0)
10,000تومان

این واریته بسیار بلند و با رنگی بین سفید و سبز رشد می کند و طعم بسیار خوب و شیرینی دارد اطلا تلخنی ندارد پس می شود به راحتی استفاده نمودبسیار مناسب برای دیابت و دارای انتی اکسیدان می باشد..

نمایش سریع

بذر کارلا غول پیکر

(0)
10,000تومان

خربزه تلخ عموماً پخته شده و وقتی که سبز است مصرف می شود. شاخه های جوان و برگ های خربزه تلخ نیز می تواند به عنوان سبزی خورده شود.در غذاهای چینی ، خربزه تلخ (苦瓜 ، پینیین: kǔguā ، POJ: khó͘-koe) به دلیل طعم تلخ آن ، به طور معمول در سیب زمینی سرخ شده (اغلب با گوشت  و دوچا) ، سوپ ها ، مقدار کم و چای های گیاهی استفاده می شود . خربزه تلخ معمولاً..

نمایش سریع

بذر کارلا ویتنامی

(0)
5,000تومان

خربزه تلخ ، همچنین به عنوان کدو تلخ یا کارلا (در هند) شناخته می شود ، میوه ای گیاهی منحصر به فرد است که می تواند به عنوان غذا یا دارو مورد استفاده قرار گیرد. این ماده غذایی خوراکی گیاه Momordica Charantia است که تاک خانواده Cucurbitaceae استتلخی موجود در خربزه مربوط به تنها طعمی است که خربزه به شما می دهد. این تلخی تلخی یکنواخت نیست و می تواند از م..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)