بذر گواوا

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر کمیاب گواوا بنفش

(2)
10,000تومان

بذر کمیاب گواوا بنفشگواوا بنفش بومی ویتنام است . بهترین رشد را در مناطق گرمسیری دارد و تحمل دمای زیر 5 درجه را ندارد . طعم میوه مانند اکثر گواوا ها شیرین , خوش عطر و خوشمزه میباشد . این گونه هم بسیار خوشمزه میباشد و دارای گوشت بنفش است ...

نمایش سریع

بذر گوآوای معمولی - COMMON GUAVA

(0)
9,000تومان

بذر گوآوای معمولی  -  COMMON GUAVA . Psidium guajava ، گواوا رایج ، گواوا زرد یا گاو گوجه ای یک درختچه همیشه سبز یا درخت کوچک است که بومی کارائیب ، آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی است. به راحتی توسط حشرات گرده افشانی می شود.این گواوا مناسب مناطق گرمسیری و معتدل میباشد  به راحتی میوه میدهد...

نمایش سریع

بذر گواوا توت فرنگی guava strawberry

(0)
5,000تومان

بذر گواوا توت فرنگی guava strawberry . این گواوا بومی برزیل میباشد و درختچه های تقریبا 2 متر رشد می کند . توانایی رشد در مناطق گرمسیری و معتدل میباشد و سرما شمال را به راحتی تحمل می کند . ..

نمایش سریع

بذر گواوا توت فرنگی زرد (guava strawberry yellow)

(0)
6,000تومان

بذر گواوا توت فرنگی زرد guava strawberry yellow . این گواوا مانند رقم قرمز بومی برزیل است و تحمل سرما شمال ایران و گرما تا 40 درجه را دارد . طعم بسیار شیرین و خوش عطری دارند . ..

نمایش سریع

بذر گواوا زرد گلابی درشت

(0)
7,000تومان

بذر گواوا زرد گلابی درشت . گواوا گلابی بومی ویتنام , تایلند و جنوب چین میباشد . میوه های به شکل گلابی و بزرگی تولید می کند و بسیار خوشمزه و شیرین و عطر خوبی دارد . این درخت بومی مناطق گرمسیری میباشد و تحمل سرما مختصر را دارد ...

نمایش سریع

بذر گواوا سبز

(0)
6,000تومان

بذر گواوا سبز ' گواوا بومی ویتنام میباشد و به صورت وحشی در ویتنام میروید . دارای طعم بسیار قوی و شیرینی میباشد . شیرین ترین نوع گواوا این واریته میباشد . طول این گواوا تا 2 متر رشد می کند و تحمل شمال ایران و جنوب ایران را دارد..

نمایش سریع

بذر گواوا سبز داخل سرخ بومی ویتنام

(2)
6,500تومان

بذر گواوا سبز داخل سرخ بومی ویتنام میوه بومی کشور های شرق اسیایی با قامت کوتاه و بر خلاف گواوا های موجود در ایران وزن آن به نیم کیلو تا یک کیلو میرسد قابلیت گلدانی هم دارند ,  در ویتنام از گواوا به عنوان درخچه برای بونسای نیز استفاده می شود در چند رنگ موجود است  سبز تو سرخ . سبز تو سفید . بنفش..

نمایش سریع

بذر گواوا سبز داخل سفید بومی ویتنام

(1)
7,000تومان

بذر گواوا سبز داخل سفید بومی ویتنام میوه بومی کشور های شرق اسیایی با قامت کوتاه و بر خلاف گواوا های موجود در ایران وزن آن به نیم کیلو تا یک کیلو میرسد در ویتنام از گواوا به عنوان درخچه برای بونسای نیز استفاده می شود..

نمایش سریع

بذر گواوا صورتی

(2)
5,000تومان

بذر گواوا صورتی . این گواوا بومی هند میباشد . اندازه متوسط دارد طعم مطبوعی دارد . این گونه تا 5 متر رشد می کند و درخت پر باری میباشد . بومی مناطق گرمسیری میباشند ...

نمایش سریع

بذر گواوا قرمز

(0)
6,500تومان

بذر گواوا قرمز..

نمایش سریع

بذر گووا بنفش

(0)
5,000تومان

این میوه بسیار شیرین است و مزه شبیه به گلابی دارد و با گووا برزیلی متفاوت است  درخت به صورت کوتاه به بار می نشیند . در مناطق گرمسیری و معتدل قابل پرورش می باشد . تحمل سرما زیر  5 درجه را ندارد ..

نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)