بذر کارنت

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر کارنت سفید نروژی

(1)
9,000تومان

توت سفید یا گیاه سفید ، گروهی از ارقام توت قرمز (Ribes rubrum) ، گونه ای از گیاه گلدار در خانواده Grossulariaceae ، بومی اروپا است. این درختچه برگریز است که به طول 1 متر (3 فوت) بلند و پهن است و دارای برگهای نخل و توده های میوه ای کروی ، خوراکی (انواع توت ها) در تابستان است. توت سفید فقط از نظر رنگ و طعم این میوه ها ، که یک شفاف سفید و شیرین تر است..

نمایش سریع

بذر کارنت سیاه نروژی

(1)
9,000تومان

توت سیاه (Ribes nigrum) درختچه ای چوبی در خانواده Grossulariaceae است . بومی مناطق معتدل اروپای مرکزی و شمالی و آسیای شمالی است ، جایی که خاکهای حاصلخیز مرطوب را ترجیح می دهد و از نظر تجاری و داخلی نیز به طور گسترده کشت می شود. زمستاني است اما هواي سرما در زمان گل دهي در طول بهار باعث كاهش اندازه محصول مي شود.دسته هایی از میوه های کوچک و براق ..

نمایش سریع

بذر کارنت قرمز نروژی

(1)
9,000تومان

سرخچه یا موی قرمز (Ribes rubrum) عضو جنس Ribes در خانواده انگور فرنگی است. در سراسر اروپا بومی است.  این گونه به طور گسترده کشت می شود و در بسیاری از مناطق به وحشی گریخته است. Ribes rubrum یک درختچه برگریز است که به طور معمول به 1 تا 5/5 متر (3/5 فوت) قد بلند ، گاهی اوقات 2 متر (7 فوت)ه دارای برگهای پنج لبه ای است که به صورت مارپیچ روی سا..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

پکیج بذر کارنت ۳ رنگ

(0)
10,000تومان

بذر کارنت سفید . قرمز و سیاه 3 رنگ  از هر کدام یک عدد..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)