بذر پشن فروت

حالت نمایش:
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر واتر لمون (لیمو آب)

(0)
15,000تومان

بذر واتر لمون / لیمو آبPassiflora laurifolia ، که معمولاً با نام لیمو آب ، جلبک دریایی جامائیکا ، گل مایل به زرد طلایی ، pomme liane on Martinique & Guadeloupe و lilikoi نارنجی شناخته می شود ، گونه ای در خانواده Passifloraceae است. این کشور بومی آمریکای گرمسیری است..

نمایش سریع

بذر پاسیفلورا آلاتا

(0)
15,000تومان

بذر پاسیفلورا آلاتاPassiflora alata ، گل شور ساقه بالدار ، گونه ای از گیاه گلدار است. این نوع تاک همیشه سبز است که به 6 متر یا بیشتر می رسد ، که دارای نوع خوراکی میوه شیرین است. بومی آمازون است ، از پرو تا شرق برزیل...

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر پاسیفلورا فوتیدا

(0)
4,000تومان

بذر پاسیفلورا فوتیدا گونه ای از پشن فروت از بین 550 گونه Passiflora است که بومی جنوب غربی ایالات متحده ، مکزیک ، کارائیب ، آمریکای مرکزی ، آفریقا و بسیاری از آمریکای جنوبی است. این گیاه در مناطق گرمسیری در سراسر جهان مانند جنوب شرقی آسیا ، آسیای جنوبی و هاوایی معرفی شده است..

نمایش سریع

بذر پشن فروت آمبیگوآ

(0)
15,000تومان

گلها دارای گلبرگ و آبشارهای صورتی هستند ، رشته ها به رنگ سفید و قرمز و بنفش دیده می شوند. Passiflora ambigua یک Passiflora بسیار نادر است که خیلی سریع رشد می کند و بسیار بزرگ می شود. این  یک تاک گرمسیری است که به دمای بیش از 55 درجه فارنهاید نیاز دارد...

نمایش سریع

بذر پشن فروت ایدولیس (passion fruit edulis)

(0)
15,000تومان

بذر پشن فروت ایدولیس - passion fruit edulisPassiflora edulis گونه گونه ای از گل ساعتی است که از طریق پاراگوئه و شمال آرژانتین بومی جنوب برزیل است. به دلیل داشتن میوه شیرین و بذری که معمولاً به عنوان میوه شور خوانده می شود ، در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری به صورت تجاری کشت می شود. این میوه یک پپو ، یک نوع توت ، گرد تا بیضی شکل ، یا بنفش زرد یا تیره..

نمایش سریع

بذر پشن فروت بنفش (گل ساعت بنفش)

(2)
7,000تومان

پشن فروت بنفش با میوه های ترشی که تولید می کند مناسب شمال و جنوب ایران است . تحمل سرمای شمال ایران دارد حشرات گرده افشانی را انجام میدهند..

نمایش سریع

بذر پشن فروت زرد فلاویکارپا

(0)
5,000تومان

فلاویکارپا اگرچه هم خانواده پشن فروت  بنفش میباشد ،دارای میوه های کمی بزرگتر است ، با پوست زرد روشن و خمیر تار و بیشتر خصوصیات دیگر مانند تاک و میوه شبیه به میوه  بنفش دارد ولی تحمل سرما را نسبت رقم بنفش کمتری دارد . این واریته دارای گل های تیره تری میباشد و میوه های بسیار ترشی دارد . پشن فروت بیشتر در آب میوه های " میوه های دیگه به ..

نمایش سریع

بذر پشن فروت طلایی (گل ساعت طلایی)

(0)
7,000تومان

این واریته فلاویکارپا میباشد و دارای گل های بنفش تیره میباشد . مناسب مناطق گرمسیری میباشد . تحمل سرما زیر 5 درجه را ندارد . دارای تاک ها قدرتمند میباشد . بسیار پر بار و میوه های ترشی تولید می کند..

نمایش سریع

بذر پشن فروت موزی برزیلی

(2)
45,000تومان

پشن  موزی  با نام كوروبا (گروه كوروبا) نيز شناخته شده است. بیشتر گونه های این بخش در زیستگاه های جنگلی ابرهای بلند وجود دارند. گلها دارای هیپانتیوم استوانه ای هستند. مناسب مناطق معتدل میباشد . میوه های شیرین تولید می کند و با گلهای صورتی بسیار زیبا بسیار منحصر میباشد ..

نمایش سریع

بذر پشن فروت موزی کلمبیایی

(0)
40,000تومان

P. tarminiana و P. tripartita در آب و هوای نیوزلند رونق می گیرند. آنها گونه های تهاجمی هستند زیرا می توانند حاشیه های جنگلی و رشد دوباره جنگل ها را خنثی کنند. تاک های شور موز در حال حاضر بیش از 200 مایل مربع (520 کیلومتر مربع) جنگل بومی در جزایر هاوایی و کائوایی را در بر گرفته .  دانه ها توسط خوک های وحشی ، پرندگان و انسان ها پخش می ..

نمایش سریع

بذر پشن فروت گراندیلا (پشن عسل)

(1)
20,000تومان

Passiflora ligularis ، که معمولاً به عنوان گرانادیلا شیرین یا گرنادیا معروف است ، یک گونه گیاهی در جنس Passiflora است. این گیاه به عنوان گرانادلا در بولیوی ، کلمبیا ، کاستاریکا ، اکوادور ، مکزیک و پرو شناخته می شود. granadilla común در گواتمالا ,  ونزوئلا و گرانادیتا در جامائیکا بسیار یافت می شود...

نمایش سریع

بذر گرانادیلا

(8)
26,000تومان

گرانادیلا Passiflora ligularis ، که معمولاً به عنوان گرانادیلا شیرین یا گرنادیا معروف است ، یک گونه گیاهی در جنس Passiflora است. این گیاه به عنوان گرانادلا در بولیوی ، کلمبیا ، کاستاریکا ، اکوادور ، مکزیک و پرو شناخته می شود..

نمایش سریع

بذر گل ساعت آبی با میوه آبی

(1)
4,500تومان

این میوه تخم مرغی شکل در مناطق گرمسیری یافت می شود. دانه های آن عالی ترین منبع فیبر محسوب می شود. پشن فروت خاصیت خواب آور داشته و هنگامی که پیش از رفتن به رختخواب مصرف گردد در تمدد اعصاب و خواب راحت در طی شب تاثیر بسزایی خواهد داشت...

نمایش سریع

بذر گل ساعت سفید با میوه عنابی

(0)
3,000تومان

گل ساعت که با نام گلهای ساعت یا انگورهای پشن نیز شناخته می شود ، جنس حدود 550 گونه گیاهان گلدار است ، گونه ای از خانواده Passifloraceae. آنها اکثراً تاک های بلند دارند که برخی از آنها درختچه یا درخت هستند. آنها می توانند چوبی یا علفی باشند...

نمایش سریع

بذر گل ساعت قرمز با میوه زرد

(0)
4,500تومان

این میوه تخم مرغی شکل در مناطق گرمسیری یافت می شود. دانه های آن عالی ترین منبع فیبر محسوب می شود. پشن فروت خاصیت خواب آور داشته و هنگامی که پیش از رفتن به رختخواب مصرف گردد در تمدد اعصاب و خواب راحت در طی شب تاثیر بسزایی خواهد داشت. فواید کلیدی  •دارای خاصیت تب بری و خواب آوری •مفید برای تمدد اعصاب و خواب راحت در طی شب مواد مغذی..

نمایش 1 تا 15 از 19 (2 صفحه)