بذر گوجی بری

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر گوجی بری سیاه

(0)
15,000تومان

گوجی بری سیاه از خانواده توت گرگ بومی چین است . تا 4 متر رشد می کنند و میوه های سیاه سرشار از آنتی اکسیدان را تولید می کنند .برای تکثیر می توانید با کاشت بذر شروع کنید ، تا 3 سال برای میوه دهی طول خواهد کشید . میوه های این واریته به شیرینی نوع قرمز نیست ولی دارای آنتی اکسیدان بالا و سیستم ایمنی بدن را افزایش میدهد..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر گوجی بری امریکایی

(0)
7,500تومان

گوجی ، توت گوجی  یا گوجی بری (چینی: 枸杞؛ pinyin: góuqǐ) ، میوه ای از Lycium barbarum یا Lycium chinense است ،و از دیرباز در غذاهای سنتی آسیا مورد استفاده قرار می گرفت.این میوه همچنین حداقل از قرن 3 قبل از میلاد در داروهای سنتی چینی ، کره ای ، ویتنامی و ژاپنی جزء عناصر غذایی بوده است.این درختچه مناسب مناطق گرمسیری و سردسیر معتدله میباشد . درخت ه..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر گوجی بری زرد

(0)
15,000تومان

گوجی بری طلایی دارای ظاهر خوب ، رنگ روشن و طعم خوب است.گوجی زرد گونه های کمیاب که از سال 2013 به صورت هیبرید پرورش داده شده و  بسیار خاص می باشند . این گونه بومی چین است و تا 4 متر میتواند رشد کند . درختچه ها خزان می کنند و در بهار به گلدهی میرسند...

نمایش سریع

بذر گوجی بری قرمز

(0)

گوجی ّری ، که به عنوانتوت گرگ نیز شناخته می شوند ، گیاهانی نرم و شیرین هستند که تحمل خشکی دارند .  به عنوان یک غذای فوق العاده در نظر گرفته می شوند.زیرا گفته می شود سیستم ایمنی و فعالیت مغز را تقویت می کند ، در برابر بیماری های قلبی و سرطان محافظت می کند و امید به زندگی را بهبود می بخشد. آنها با آنتی اکسیدان ها پر شده و غلظت بالایی از ویت..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)