بذر درخت پالونیا

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر درخت پالونیا (Empress tree)

(0)
5,500تومان

Paulownia tomentosa (نام های رایج درخت شاهزاده خانم ، درخت سکه ها ، یا درخت روباه ، یک درخت برگریز در خانواده Paulowniaceae ، بومی مرکزی و غربی چین است. این درخت بسیار سریع رشد می کند و تهاجمی " مقاوم عجیب و غریب در آمریکای شمالی استنام عمومی پائولونیا افتخار آنا پاولووا از روسیه است . درختی مقاوم به گرما و سرما با گلهای بسیار زیبای آن که بسیار در ..

نمایش سریع

بذر درخت پالونیا الوگاتا

(0)
7,000تومان

Paulownia elongata گونه ای از درخت در خانواده Paulowniaceae ، بومی آسیا است.برگهای این گیاه بسیار بزرگ و پرکار هستند ('فازی — مویی). این گونه می تواند طیف بسیار گسترده ای از شرایط محیطی را تحمل کند. با این حال در ارتفاعات بالاتر رشد نمی کند.Paulownia elongata به عنوان یک درخت زینتی برای استفاده در باغ ها و پارک ها کشت می شود. این گل برای گلهای بنفش..

نمایش سریع

بذر درخت پالونیا کاتالاپیفولیا

(0)
6,000تومان

Paulownia kawakamii ، که معمولاً با عنوان درخت اژدها یاقوت کبود شناخته می شود ،یک گونه درخت در خانواده Paulowniaceae استاین درخت بومی تایوان ، شرق چین و ژاپن است. گل ها قبل از ظاهر شدن برگ بوجود میاندPaulownia kawakamii یک لیست قرمز IUCN است که از لحاظ حیاتی در معرض خطر انقراض قرار دارد ، که با از بین رفتن زیستگاه در اثر تخریب زیستگاه در دامنه بومی..

نمایش سریع

بذر پالونیا فورتونی

(0)
6,000تومان

Paulownia fortunei که معمولاً به آن درخت سنجاقک ، درخت اژدها یا درخت امپراتور Fortune گفته می شود ، یک درخت برگریز در خانواده Paulowniaceae ، بومی جنوب شرقی چین (از جمله تایوان) ، لائوس و ویتنام است. این درخت بسیار سریع رشد می کند و برای برداشت چوب کاشته می شود.گذشته از کاربرد آن به عنوان یک چوب الوار ارزان قیمت ، آن را برای استفاده در گیاهان داروی..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)