بذر درخت افرا

حالت نمایش:
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر درخت افرا قندی

(0)
18,000تومان

چگونگی کاشت بذر درخت افرا قندی 1 – قبل از کاشت، بذرها را به مدت 48 ساعت در آب قرار دهید و آن ها را در دمای اتاق نگهدارید. این کار باعث می‌شود پوشش بذر نرم شود و آب را راحت تر جذب کند، در نتیجه جوانه زنی سریع تر صورت می‌گیرد. 2 – از یک خاک استارتر برای کاشت بذر افرای قندی استفاده کنید. هر بذر را در یک گلدان کوچک بکارید. بذرها را با یک تا دو سانتی ..

نمایش سریع

بذر درخت افرا پالماتوم دیسکویو (Japanese maple)

(0)
15,000تومان

افرا پالماتوم دیسکویو (بونسای) این افرا با نام علمی Acer Palmatum Diskoyio، از خانواده افرا، بومی چین و ژاپن می باشد. در اصل نام گیاه شناسی آن از برگهای آن گرفته شده است، که دارای 5 لوب یا بیشتر با برش های عمیق که شبیه دست انسان است. ..

نمایش سریع

بذر درخت افرا پالماتوم شیشیگاشیرا (Cutleaf Japanese maple)

(0)
16,000تومان

افرا پالماتوم شیشیگاشیرا (بونسای) درخت افرا در نواحی جنگلی و در خاکهای اسیدی می‌روید و به خصوص در جنگل‌های شمال ایران فراوان و گونه‌هایی از آن‌ها در باغ‌ها و پارک‌ها برای زینت کاشته می‌شوند (خاک جنگل اسیدی میباشد). این گیاه ارزش ز..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر درخت افرای سرخ

(0)
14,000تومان

افرای سرخ افرای سرخ بومی ژاپن، کره شمالی، کره جنوبی، چین، شرق مغولستان و جنوب روسیه است.بسیاری از ارقام مختلف این افرا به علت شکل برگ و رنگ برگ در سراسر جهان انتخاب شده اند و در حال رشد می با شند. افرای ژاپنی درختی است سایه پسند که در جنگل زیر سایه درختان بلند به عنوان..

نمایش سریع

بذر درخت افرای چناری

(3)
25,000تومان

  افرای چناری بومی اروپای شرقی و مرکزی و جنوب غربی آسیا است، از شرق فرانسه به روسیه، شمال به جنوب اسکاندیناوی و از جنوب شرقی ایران به شمال آن است. این گونه افرا درختی است پهن برگ و خزان کننده،متوسط تا سریع الرشد و طول عمر طولانی. ..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)