بذر درختان زینتی

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر تاجریزی سیاه (Black nightshade)

(0)
5,000تومان

تاجریزی سیاهSolanum nigrum گونه ای است در جنس Solanum ، بومی اوراسیا است و در آمریکا ، استرالیا و آفریقای جنوبی معرفی می شود. بخش هایی از این گیاه می توانند برای دام و انسان سمی باشند...

نمایش سریع

بذر تنباکو امریکایی

(0)
4,000تومان

گونه ای از توتونهای وحشی است که با نام مشترک تنباکو درختی شناخته می شود. برگهای آن توسط گلبرگ به ساقه متصل می شوند و برگها و ساقه های آن نه مانند نیکوتینا تاباکوم چسبناک هستند و نه چسبنده. شباهت زیادی به Cestrum parqui دارد اما به شکل برگ و ترکیب ذرات خارجی گلها تفاوت دارد..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر درخت افرا قندی

(0)
18,000تومان

چگونگی کاشت بذر درخت افرا قندی 1 – قبل از کاشت، بذرها را به مدت 48 ساعت در آب قرار دهید و آن ها را در دمای اتاق نگهدارید. این کار باعث می‌شود پوشش بذر نرم شود و آب را راحت تر جذب کند، در نتیجه جوانه زنی سریع تر صورت می‌گیرد. 2 – از یک خاک استارتر برای کاشت بذر افرای قندی استفاده کنید. هر بذر را در یک گلدان کوچک بکارید. بذرها را با یک تا دو سانتی ..

نمایش سریع

بذر درخت افرا پالماتوم دیسکویو (Japanese maple)

(0)
15,000تومان

افرا پالماتوم دیسکویو (بونسای) این افرا با نام علمی Acer Palmatum Diskoyio، از خانواده افرا، بومی چین و ژاپن می باشد. در اصل نام گیاه شناسی آن از برگهای آن گرفته شده است، که دارای 5 لوب یا بیشتر با برش های عمیق که شبیه دست انسان است. ..

نمایش سریع

بذر درخت افرا پالماتوم شیشیگاشیرا (Cutleaf Japanese maple)

(0)
16,000تومان

افرا پالماتوم شیشیگاشیرا (بونسای) درخت افرا در نواحی جنگلی و در خاکهای اسیدی می‌روید و به خصوص در جنگل‌های شمال ایران فراوان و گونه‌هایی از آن‌ها در باغ‌ها و پارک‌ها برای زینت کاشته می‌شوند (خاک جنگل اسیدی میباشد). این گیاه ارزش ز..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر درخت افرای سرخ

(0)
14,000تومان

افرای سرخ افرای سرخ بومی ژاپن، کره شمالی، کره جنوبی، چین، شرق مغولستان و جنوب روسیه است.بسیاری از ارقام مختلف این افرا به علت شکل برگ و رنگ برگ در سراسر جهان انتخاب شده اند و در حال رشد می با شند. افرای ژاپنی درختی است سایه پسند که در جنگل زیر سایه درختان بلند به عنوان..

نمایش سریع

بذر درخت افرای چناری

(3)
25,000تومان

  افرای چناری بومی اروپای شرقی و مرکزی و جنوب غربی آسیا است، از شرق فرانسه به روسیه، شمال به جنوب اسکاندیناوی و از جنوب شرقی ایران به شمال آن است. این گونه افرا درختی است پهن برگ و خزان کننده،متوسط تا سریع الرشد و طول عمر طولانی. ..

نمایش سریع

بذر درخت اقاقیا

(0)
5,000تومان

بذر درخت اقاقیا  جنس گیاهان گلدار در خانواده Fabaceae ، قبیله Robinieae ، بومی آمریکای شمالی است.  آنها درختان برگریز و درختچه هایی هستند که از 4 تا 25 متر ارتفاع دارند. برگها   بیضی شکل. گلها به رنگ سفید یا صورتی و معمولاً در نژادهای ریز آویز قرار دارند..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر درخت زینتی جاکاراندا بنفش

(1)
1,500تومان

بذر درخت زینتی جاکاراندا بنفش گونه ها درختچه هایی به درختان بزرگی هستند که به ابعاد 20 تا 30 متر (66 تا 98 فوت) قد دارند. برگها در اکثر گونه ها دارای دو قلو هستند ، در چند گونه بصورت پینه ای یا ساده. گلها در گلدان های بزرگ و آشکار تولید می شوند ، هر گل با یک تاج آبی پنج لبه ای تا آبی بنفش و آبی تولید می شود. چند گونه گل سفید دارند.بومی مناطق معتدله..

نمایش سریع

بذر درخت زینتی جاکاراندا قرمز

(0)
30,000تومان

درخت دارای گلهای برجسته ای هستند که هنگام شکوفه درخت را می پوشانند. ژاکاردانا دارای گلهای 1 اینچ ، ترومپت شکل که در خوشه های متراکم 6 تا 10 اینچ رشد می کند. ... این گل ها دارای خوشه های زیادی میباشند و گلهای درخشان نارنجی قرمز در اوایل تابستان و تابستان دیده می شود . بومی مناطق گرمسیری و معتدل میباشد . ..

نمایش سریع

بذر درخت نورا

(0)
20,000تومان

بذر درخت نورا  یا جاکاراندا از جنس 49 گونه گیاهان گلدار در خانواده Bignoniaceae است که بومی مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری آمریکای لاتین و کارائیب است. این گیاه به طور گسترده در آسیا به ویژه در نپال کاشته شده است..

نمایش سریع

بذر درخت پالونیا (Empress tree)

(0)
5,500تومان

Paulownia tomentosa (نام های رایج درخت شاهزاده خانم ، درخت سکه ها ، یا درخت روباه ، یک درخت برگریز در خانواده Paulowniaceae ، بومی مرکزی و غربی چین است. این درخت بسیار سریع رشد می کند و تهاجمی " مقاوم عجیب و غریب در آمریکای شمالی استنام عمومی پائولونیا افتخار آنا پاولووا از روسیه است . درختی مقاوم به گرما و سرما با گلهای بسیار زیبای آن که بسیار در ..

نمایش سریع

بذر درخت پالونیا الوگاتا

(0)
7,000تومان

Paulownia elongata گونه ای از درخت در خانواده Paulowniaceae ، بومی آسیا است.برگهای این گیاه بسیار بزرگ و پرکار هستند ('فازی — مویی). این گونه می تواند طیف بسیار گسترده ای از شرایط محیطی را تحمل کند. با این حال در ارتفاعات بالاتر رشد نمی کند.Paulownia elongata به عنوان یک درخت زینتی برای استفاده در باغ ها و پارک ها کشت می شود. این گل برای گلهای بنفش..

نمایش سریع

بذر درخت پالونیا کاتالاپیفولیا

(0)
6,000تومان

Paulownia kawakamii ، که معمولاً با عنوان درخت اژدها یاقوت کبود شناخته می شود ،یک گونه درخت در خانواده Paulowniaceae استاین درخت بومی تایوان ، شرق چین و ژاپن است. گل ها قبل از ظاهر شدن برگ بوجود میاندPaulownia kawakamii یک لیست قرمز IUCN است که از لحاظ حیاتی در معرض خطر انقراض قرار دارد ، که با از بین رفتن زیستگاه در اثر تخریب زیستگاه در دامنه بومی..

نمایش سریع

بذر درخت پینکیانا سلطنتی

(0)
15,000تومان

بذر درخت پینکیانا سلطنتیدرختی استوایی استوایی بومی جنوب غربی آمریکای جنوبی است که به دلیل داشتن گلهای نیلی جذاب و ماندگار آن بسیار طولانی در جاهای دیگر کاشته شده است. همچنین به عنوان جاکاراندا قرمز،  به عنوان درخت سرخس معروف است..

نمایش 1 تا 15 از 43 (3 صفحه)