بذر گل لاله

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر لاله عباسی رنگی میکس

(0)
6,000تومان

بذر لاله عباسی رنگی میکس شگفتی پرو  یا گل چهار ساعته ، رایج ترین گونه زینتی گیاه Mirabilis است و در رنگهای مختلفی موجود است. Mirabilis در لاتین به معنی شگفت انگیز است و Jalapa (یا Xalapa) مرکز ایالت Veracruz در مکزیکو است. Mirabilis jalapa توسط آزتک ها برای اهداف دارویی و زینتی کشت می شد.گلها معمولاً از اواخر بعد از ظهر یا غروب (یعنی بین ..

نمایش سریع

بذر لاله مردابی

(0)
4,000تومان

بذر لاله مردابی به نام نیلوفر هندی ، نیلوفر آبی مقدس ، لوبیای هند ، لوبیای مصر یا به راحتی لوتوس شناخته می شود ، یکی از دو گونه موجود گیاه آبزی در خانواده Nelumbonaceae است. این اغلب به صورت محاوره ای به نام نیلوفر آبی شناخته می شود. در شرایط مطلوب ، بذر این گیاه چند ساله آبزی ممکن است برای سالها زنده بماند ، با قدیمی ترین جوانه زنی جوانه زده ثبت ش..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر لاله واژگون زرد

(0)
9,000تومان

لالهٔ واژگون زرد مصرف آب: متوسطمورد نیاز نور: قسمت سایهرطوبت خاک: خشکتحمل CaCO3: متوسطتوضیحات خاک: خاکهای خشک و سنگی...

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر لاله واژگون قرمز

(0)
9,000تومان

لالهٔ واژگون فریتاریا جنس گیاهانی است که بهار و گیاهان گیاهان دارویی و گلدار گیاهان چند ساله در خانواده نیلوفر آبی دارند. گونه ، Fritillaria meleagris ، اولین بار در اروپا در سال 1571 توصیف شد ، در حالی که گونه های دیگر از خاورمیانه و آسیا نیز در آن زمان به اروپا معرفی شدند..

نمایش سریع

بذر گل لاله عباسی

(0)
5,000تومان

بذر گل لاله عباسی با نام لاتین علمی Mirabilis به معنای "تحسین برانگیز" با الهام گرفتن به رنگ های قابل توجه گلهای آن و نام خاص jalapa که به منشأ آن در Jalapa در گواتمالا اشاره شده است شکل گرفته است. اما نشانه جلاپا همچنین می تواند به شهر Xalapa (Jalapa) در مکزیک اشاره داشته باشد که از آنجا یک داروی پاک کننده سابق به نام جلاپ به دست آمد. جلاپ ، ..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بوته آلاله پرپر الوان (Persian Buttercup)

(0)
10,000تومان

آلاله پرپر (Persian Buttercup )                            این گل که به نام آلاله ایرانی هم معروف است. گیاهی است یک ساله با گل های زیبا و پرپر که تا ارتفاع 30 الی 40 سانتیمتر رشد می کند. در تمام طول تابستان &n..

نمایش سریع

نهال لاله مردابی (لوتوس هندی)

(0)
250,000تومان

نهال لاله مردابی (لوتوس هندی) امروزه این گونه در جنوب هند ، سری لانکا ، تقریباً در تمام آسیای جنوب شرقی ، گینه نو و شمال و شرق استرالیا نیز رخ می دهد ، اما این احتمالاً نتیجه انتقال انسان است. این گیاه دارای سابقه بسیار طولانی (3000 سال) از گیاهان دانه های خوراکی آن است که کشت می شود ،  و معمولاً در باغ های آبی کشت می شود.  این گل ملی هند..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)