بذر گل آفتابگردان

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر آفتاب گردان

(0)
3,000تومان

 آفتابگردان  یا Helianthus annuu که بدلیل گل های جذاب " روغن و دانه های خوراکی آن کاشته می شود و در حال حاضر در تمام دنیا یافت می شوداین گونه آفتابگردان همچنین به عنوان غذای پرندگان وحشی ، به عنوان علوفه دامی (به عنوان یک وعده غذایی یا گیاه سیلو) ، و در برخی مواردکاربردهای صنعتی و به عنوان زینتی در باغ های خانگی استفاده می شود. این گ..

نمایش سریع

بذر آفتاب گردان آجیلی پربار

(0)
5,000تومان

این گونه از آفتاب گردان برای استفاده در آجیل بیشتر استفاده می گردد . گل های درشتی تولید می کند . برای کاشت باید در اوایل بهار اقدام به کاشت کرد..

نمایش سریع

بذر آفتاب گردان شمشیری سیاه

(1)
6,000تومان

بذر آفتاب گردان شمشیری سیاه بومی ترکیه و ارمنستان است . که در ایران نیز کاشته می شود . این رقم دارای گل های بسیار درشت و میوه های پرباری میباشد . دانه های این رقم سیاه رنگ و کشیده میباشد که در مقابل بقیه هم نوع خود بسیار بزرگتر است و مغز بزرگتری دارد . در همه نقاط ایران به صورت فصلی قابل کاشت است..

نمایش سریع

بذر آفتاب گردان چینی

(0)
5,000تومان

بذر آفتاب گردان چینی بومی چین ویتنام و جنوب شرق اسیا میباشد . دانه های این آفتاب گردان به رنگ نارنجی میباشد و دارای مغز درشتی است . این رقم گل های درشت و زود رسی دارد و به آفات نیز مقاوم تر است..

نمایش سریع

بذر آفتابگردان حنایی (Helianthus annuus)

(0)
3,000تومان

آفتابگردان حنایی Helianthus annuusاین گونه به اندازه 3 متر رشد می کند . این واریته از آفتابگردان زینتی میباشد و از ویژگی آن تخمل خشکی و قابل کاشت در هر خاکی را داردنیاز به نور: آفتابی ، نیمه آفتابیخاک مناسب: انواع خاکنیاز به آب: متوسطحداقل دمای مورد تحمل: 15- درجه سانتیگرادبذر ها را به صورت مستقیم در بهار در زمین کاشت کنیدگل دهی بعد از 2 ماه ط..

نمایش سریع

بذر آفتابگردان زینتی

(0)
3,000تومان

گیاهی است یکساله با گل های ریز به تعداد خیلی زیاد و در هر بوته به ارتفاع 50 تا 70 سانی متر با شاخه های متعدد که جهت تزئین حاشیه ها و تپه ها مناسب بوده و گل های زرد آن در ترکیب با گل های قرمز زیبایی خاصی به محیط میدهد طریقه کاشت : بذر آفتابگردان را در اوایل بهار به عمق نیم سانتی متر در خزانه رو به آفتاب می کارند . 1 تا 2 هفته بعد از جوانه می د..

نمایش سریع

بذر آفتابگردان زینتی پابلند قرمز

(0)
4,000تومان

آفتابگردان زینتی پابلند قرمز ((Helianthus annus گیاهی یکساله می باشد که تا ارتفاع 3 متر رشد می کند. این گل برای هر نوع باغچه ای زیبا و مناسب می باشد. از ویژگی های مثبت این گل رشد آسان ، تحمل خشکی و رشد در انواع خاک می باشد. نیاز به آفتاب کامل داشته و در سایه قادر به رشد نمی باشد. این گل برای باغچه و تزیین حاشیه ها  مناسب می باشد.  ..

نمایش سریع

بذر آفتابگردان لیمویی

(0)
3,000تومان

آفتابگردان زینتی زرد لیمویی Lemon Queen Sunflower گیاهی یکساله می باشد که تا ارتفاع 1.5متر رشد می کند. این گل برای هر نوع باغچه ای زیبا و مناسب می باشد. از ویژگی های مثبت این گل رشد آسان ، تحمل خشکی و رشد در انواع خاک می باشد. نیاز به آفتاب کامل داشته و در سایه قادر به رشد نمی باشد. این گل برای باغچه و تزیین حاشیه ها  مناسب می باشد. ..

نمایش سریع

بذر سانویتالیا هندی (آهار خزنده)

(0)
3,000تومان

 بذر سانویتالیا هندی یا آهار خزنده زونیای خزنده گیاهانی هستند که به خانواده آفتابگردان تعلق دارند. آنها بومی عمدتا در مکزیک ، با چند گونه در آمریکای مرکزی ، آمریکای جنوبی و جنوب غربی ایالات متحده وجود دارند...

نمایش سریع

بذر سرخار گل (Purple coneflower)

(0)
4,500تومان

سرخار گل گونه ای از گیاهان گلدار آمریکای شمالی در خانواده آفتابگردان است. این گیاه بومی شرق آمریکای شمالی است و در بیشتر مناطق شرقی ، جنوب شرقی و میانه غربی ایالات متحده و همچنین در استان کانادا انتاریو تا حدودی در طبیعت وجود دارد...

نمایش سریع

بذر سولانوم باربنکی sunberry

(0)
3,000تومان

سولانوم باربنکی - توت آفتابی گیاه سولانوم باربنکی ، گیاهی است از خانواده  Solanaceae  (سیب زمینی سانان) که بومی جنوب آفریقا میباشد. این گیاه از جنس  solanum است. ( البته sunberry از پیوند 2 گیاه تشکیل شده است )   ..

نمایش سریع

بذر کلاه مکزیکی

(0)
5,000تومان

بذر کلاه مکزیکی که معمولاً به عنوان گل به صورت قائم یا کلاه مکزیکی معروف است ، گونه ای چند ساله از گیاهان گلدار در خانواده مروارید ، Asteraceae است که بومی بسیاری از آمریکای شمالی است.این گل فصلی میباشد و در فصل بهار باید کاشته شود..

نمایش سریع

بذر گازانیا پاکوتاه الوان

(0)
5,000تومان

گازانیا Gazania pinata گیاهی است یک ساله  که تا ارتفاع 15 سانتیمتررشد می کند. از اوائل تابستان تا پایان پاییز گل می دهد. چیدن گل های پژمرده و تامین رطوبت کافی در تابستان گل دهی آن را افزایش می دهد.  مناسب برای باغچه و حاشیه های آفتابی می باشد.    نیاز به نور: آفتاب کامل   خاک مناسب:  انواع خاک با ..

نمایش سریع

بذر گل آفتابگردان خرس عروسکی

(0)
4,500تومان

Best Double Bloomer: Giant Sungoldاین گونه بسیار در امریکا به خرس تدی نیز شناخته می شود و تا 6 فوت رشد می کند تحمل سرما را بخوبی دارد به نظر بهترین و زیباترین واریته می باشد ، ظاهری آشفته و بدون دردسر را نشان می دهدبذر های رو می توانید مثل واریته های دیگر به صورت مستقیم در بهار کشت کنید منطقه با نور بسیار زیاد را انتخاب کنیداین گل بس..

نمایش سریع

بذر گل داوودی

(0)
2,000تومان

گل داودی ها ، که گاهی اوقات به عنوان مامی یا گل داودی نیز خوانده می شوند ، گیاهان گلدار جنس Chrysanthemum در خانواده Asteraceae هستند. آنها بومی آسیا و شمال شرقی اروپا هستند. بیشتر گونه ها از شرق آسیا سرچشمه گرفته و مرکز تنوع در چین است. گونه ها و ارقام بی شماری از باغات وجود دارد...

نمایش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)