بذر گل بنفشه

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر بنفشه - Violet

(0)
5,000تومان

بذر بنفشه - Violetویولا جنس گیاهان گلدار در خانواده بنفشه ویولاسه است. این بزرگترین جنس در خانواده است ، که حاوی 525 تا 600 گونه است. بیشتر گونه ها در نیمکره معتدل شمالی یافت می شوند. با این حال ، برخی نیز در مناطق بسیار واگرا مانند هاوایی ، استرالیا و آند یافت می شود..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر بنفشه ایرانی (Persian violet)

(0)
5,500تومان

بذر بنفشه ایرانی  -  PERSIAN VIOLETگیاه اگزاسوم (Exacum) که از نظر تجاری به عنوان بنفشه فارسی شناخته می شود ، گونه ای از گیاه در خانواده Gentianaceae است. بخشی از یمن بومی است ، گرچه محبوبیت و پرورش آن در سراسر جهان ، آن را به یک علف هرز گاه گلخانه تبدیل کرده است. زیستگاه طبیعی آن مناطق صخره ای است...

نمایش سریع

بذر بنفشه رنگارنگ سالادی خوراکی

(0)
4,000تومان

بنفشه رنگارگ سالادی F1(خوراکی) Tasty Viola Mixture F1 این نوع بنفشه مخصوص مصارف خوراکی انتخاب شده است.هر رنگ آن طعم مخصوص به خود را دارد.ضمن اینکه در طول فصل رشد تداوم تولید گل آن بسیار خوب می باشد . این گل برای کاشت در باغچه و گلدان بالکنی توصیه می شود و همچنین برای تزیین سالاد و دسر عالی می باشد. نیاز به نور: آفتاب کامل تا نیمه سایه..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر بنفشه معطر (Sweet violet)

(0)
5,000تومان

بذر بنفشه معطر  -  SWEET VIOLETبنفشه معمولاً به عنوان بنفشه چوب ، بنفش شیرین ، بنفشه انگلیسی ، بنفش معمولی ، بنفش گل فروشی یا بنفش باغ شناخته می شود. V. odorata بومی اروپا و آسیا است اما در آمریکای شمالی و استرالیا نیز معرفی شده است. این گیاه چند ساله گیاه گلدار و سخت گیاهی است..

نمایش سریع

بذر گل بنفشه (pansy)

(0)
4,000تومان

بذر گل بنفشه (pansy)گلدان باغی نوعی گیاه هیبریدی پر گل است که به عنوان گل باغی کشت می شود. این ماده با استفاده از هیبریداسیون از چندین گونه در بخش ملانیم جنس ویولا ، به ویژه ویولا تریکلور ، یک گل آفتابگردان اروپا و غرب آسیا که به عنوان دلسوز شناخته می شود ، حاصل می شود...

نمایش سریع

بذر گل بنفشه آبی خالدار خوراکی

(0)
3,000تومان

بذر گل بنفشه آبی خالدار خوراکیبنفشه آبی خالدار یکی از محبوب ترین گلهای خوراکی است ، هم به دلیل اینکه می توانید غذاهای خود را رنگی کنید و نیز میتواند به صورت سالاد استفاده کنید. ..

نمایش سریع

بذر گل بنفشه زرد خالدار خوراکی

(0)
3,000تومان

بذر گل بنفشه زرد خالدار خوراکی دارای گلبرگ های خوراکی میباشد . این گل های به صورت یکساله کاشته می شوند و بهترین رشد را در مناطق معتدل و سردسیر دارند..

نمایش سریع

بذر گل بنفشه زرد خوراکی

(0)
3,000تومان

بذر گل بنفشه زرد خوراکی Pansy Flowers مشتق از کلمه فرانسوی pensée یا 'فکر' است که یک سرآشپز گفتن "من به شما فکر می کنم." با طعمی شبیه به گل مینا ، کمی شیرین است ، این گلهای Pansy Yellow به عنوان یک گل  خوراکی با طعم و مزه خوب بسیار در بریتانیا استفاده می شود ...

نمایش سریع

بذر گل بنفشه سفید خالدار خوراکی

(0)
3,000تومان

بذر گل بنفشه سفید خالدار خوراکی این گل خوراکی میباشد و در شیرینی و کیک ها حتی در سالاد ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد . این گل ها یک ساله و معتدل میباشند ...

نمایش سریع

بذر گل بنفشه سفید خوراکی

(0)
3,000تومان

بذر گل بنفشه سفید خوراکیبسیاری از پرورش دهندگان از کشت پانیس به عنوان یک محصول زودرس برای پیشبرد تولید گیاهان بستر استفاده می کنند. ویولا نام اصلی خانواده گیاهان است که حدود 500 گونه را شامل می شود..

نمایش سریع

بذر گل بنفشه قرمز خالدار خوراکی

(0)
3,000تومان

بذر گل بنفشه قرمز خالدار خوراکی این رقم گل های زود رسی تولید می کند . در مکان سایه بهترین رشد را دارند  و کاملا خوراکی هستند..

نمایش سریع

بذر گل بنفشه مشکی خوراکی

(0)
3,000تومان

بذر گل بنفشه مشکی خوراکیپنس پادشاه سیاه یک گل واقعا سلطنتی ، این گلدان بزرگ و غنی ، گلبرگهای زرق و برق دار ، یک جلیقه سیاه و سفید عمیق مانند ، مخملی خرد شده و با یک چشم زرد کوچک دارد. بسیار منحصر به فرد ..

نمایش سریع

بذر گل بنفشه نارنجی خوراکی

(0)
3,000تومان

بذر گل بنفشه نارنجی خوراکی  شکوفه های زیبای نارنگی-نارنجی را در گیاهان سبز و خیره کننده از 6- تا 8 اینچ بلند و شفاف به وجود می آورد. ... آنها سایه جزئی را ترجیح می دهند ، اما اگر تابستان ها خنک هستند آفتاب کامل را تحمل می کنند...

نمایش سریع

بذر گل بنفشه چند رنگ مخلوط

(0)
2,000تومان

گل بنفشه این گونه از بنفشه که کاشت آن در ایران رایج میباشد گیاهی چندساله است از جنس Viola در خانواده Violaceae (بنفشگان) بومی اروپا و شمال غرب آسیا میباشد و نام رایج آن در اکثر نقاط جهان Pansy و همچنین بنفشه سه رنگ یا بنفشه هیبرید میباشد. ..

نمایش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)