بذر نیلوفر

حالت نمایش:
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر نیلوفر اسپلندید باینوید

(0)
8,500تومان

نیلوفر اسپلندید باینوید گیاه بوته ای چند ساله باشکوه با پایه چوبی و بسیاری از شاخه های بدون برگ و چند ساله میباشد.برگها: مویی-خطی یا براقگل ها: قطر 2-3 سانتی متر ، صورتی روشن تا صورتی تیره ، بسیاری در شاخه های جانبی  برجسته میباشندگلدهی: آوریل تا آگوستزیستگاه: مناطق کوهستانی و خالی از سکنهبومی اردن ، قبرس ، یونان ، تونس و بخش عمده ای از مدیترا..

نمایش سریع

بذر نیلوفر الگانس ابلق

(0)
8,000تومان

 نیلوفر الگانس ابلق دارای گل های صورتی رنگ که با برگهای ابلق خود میدرخشد . این رقم دارای گل های صورتی زیایی میباشد که در کل تابستان با گل های خود خودنمایی میکند . این رقم از گل بعد از سرما بهاره کاشته میشود و به صورت فصلی در تمام مناطق ایران قابل کشت است . البته در مناطق گرمسیری این پیچ دائمی میباشد ...

نمایش سریع

بذر نیلوفر بنفش مخملی

(0)
9,000تومان

 نیلوفر بنفش مخملی بومی مکزیک و آمریکای مرکزی است. گیاه مانند تمام نیلوفر ها صبحگاهی خود پیچ میباشد  و به ارتفاع 2-3 متر (6 فوت 7 در 9 فوت و 10 اینچ) رشد می کند. برگها به شکل قلب و ساقه ها با موهای قهوه ای پوشیده شده است. گلها به شکل ترومپت ، عمدتاً آبی تا بنفش یا سفید ، و قطر 3-6 سانتی متر (1.2 تا 4/4 اینچ) هستنداین گل در مکان آفتابی بهت..

نمایش سریع

بذر نیلوفر صورتی

(0)
8,000تومان

گونه ای در جنس Ipomoea ، بومی مکزیک و آمریکای مرکزی است. گیاه مانند تمام ارقام نیلوفر  پیچ میباشد و به ارتفاع 2-3 متر (6 فوت 7 در 9 فوت و 10 اینچ) بلند میشود. برگها به شکل قلب و ساقه ها با موهای قهوه ای پوشیده شده است. گلها به شکل ترومپت ، عمدتاً آبی تا بنفش یا سفید و قطر 3-6 سانتی متر (1.2 تا 4/4 اینچ) هستند.این گل چندساله میباشد ولی در مناطق..

نمایش سریع

بذر نیلوفر صورتی مخملی

(0)
8,500تومان

Deep Pink Morning Gloryااااانیلوفر مخملی صورتی که با رنگ خیره کننده خود در وقت طلوع آفتاب یک منظره فوق العاده را برای شما نمایان میکند . این گل زیبا در تمام مناطق ایران به صورت فصلی قابل کاشت است و میتوانید رقم های دیگر این گل را در ردبازار سرچ کنید . برای یافتن روش کاشت به وبلاگ ردبازار مراجعه کنید ...

نمایش سریع

بذر نیلوفر پیچ (Morning glory)

(0)
4,000تومان

نیلوفر پیچ نیلوفر پیچ که با نام "مورنینگ گلوری" در دنیا شهرت دارد گونه ای گیاه چند ساله از جنس Ipomoea در خانواه Convolvulaceae بومی نواحی گرمسیری دنیای بویژه مکزیک، آمریکای مرکزی و جنوبی میباشد و به طور گسترده ای در سایر نقاط جهان کشت میشود. ..

نمایش سریع

بذر نیلوفر پیچ ژاپنی

(0)
5,000تومان

بذر نیلوفر پیچ ژاپنی..

نمایش سریع

بذر نیلوفر پیچک سه رنگ

(0)
8,000تومان

بذر پیچک سه رنگ Convolvulus tricolor ، گونه ای از شکوه صبحگاهی است که با نام های رایج کوتوله صبح - شکوه و حلقوی سه حلقه ای شناخته می شود...

نمایش سریع

بذر نیلوفر ژاپنی الوان (kikyo zaki)

(0)
5,000تومان

نیلوفر ژاپنی الوان ( Morning Glory kikyo zaki)  این نوع نیلوفر که در ژاپن معروف می باشد دارای  گل های درشت ستاره مانند بسیار زیبایی می باشد. این گل به مراقبت بسیار کمی نیاز دارد. و در تمام طول تابستان گل می دهد. نیاز به نور: آفتاب کامل تا نیمه سایه خاک مناسب:   انواع خاک    نیاز به آب: متوسط &n..

نمایش سریع

بذر نیلوفر کاردینال (Morning Glory Cardinal)

(0)
10,000تومان

نیلوفر کاردینال ( Morning Glory Cardinal)  این نوع نیلوفر گل های  زیبای قرمزبا برگ های شبیه نخل دارد. دوره گل دهی آن طولانی می باشد. از تابستان شروع شده و تا پاییز ادامه دارد. نیاز به نور: آفتاب کامل تا نیمه سایه خاک مناسب:   انواع خاک  با زهکشی خوب نیاز به آب: متوسط..

نمایش سریع

بذر گل سرو تاک (Cypress vine)

(0)
14,000تومان

بذر گل سرو تاک  -  CYPRESS VINE گونه ای از تاک در جنس Ipomoea بومی مناطق گرمسیری جهان جدید است و در جاهای دیگر مناطق گرمسیری به صورت طبیعی رشد می کند . در مکان های معتدل به صورت یک ساله رشد می کنند و بسیار زیبا هستند..

نمایش سریع

بذر گل نولانا (Nolana Paradoxa)

(0)
4,000تومان

گل نولانا Nolana Paradoxa    این گل زیبا برای قسمت جلو باغچه، گلدان بالکنی و مخصوصا گلدان آویز مناسب می باشد. نسبت به کم آبی مقاوم است. کافی است آنرا در مکان آفتابی با خاک دارای زهکش خوب  بکارید تا در تمام طول تابستان گل بدهد. نیاز به نور: آفتاب کامل خاک مناسب:    با زهکش خوب نیاز به آب: متوسط..

نمایش سریع

بذر گل نیلوفر پاکوتاه سه رنگ

(0)
8,000تومان

گل نیلوفر پاکوتاه سه رنگ (Convolvulus  Tricolor minor(   یک نوع نیلوفر پا کوتاه می باشد  که تا ارتفاع 20 سانتیمتر و بصورت کپه ای رشد می کند.  پرگل بوده و با کوتاه تر شدن روز گل دهی آن افزایش می یابد. ازاوائل تابستان تا  پاییز گل می دهد. بعنوان گل پوششی، گلدان بالکنی و گلدان آویز مناسب می باشد. نیاز به نور: آفتاب ..

نمایش سریع

بذر گل نیلوفر پیچ چند رنگ

(0)
3,000تومان

نیلوفر پیچ (نام علمی: Ipomoea tricolor) یا گل نیلوفر یا پیچک نیلوفر (به انگلیسی: morning glory) در دنیا شناخته ‌می‌شود، گونه‌ای گیاه چند ساله از سرده یا جنس نیلوفر پیچ (سرده) (Ipomoea) از خانواده پیچکیان، بومی نواحی گرمسیری برّ جدید به‌ویژه مکزیک، آمریکای مرکزی و جنوبی می‌باشد و به طور گسترده‌ای در سایر نقاط جهان کشت می‌شود. این گیاه دارای‌‌ گونه‌ه..

نمایش سریع

بوته نیلوفر باران صورتی (Pink rain lily)

(0)
65,000تومان

نیلوفر باران صورتی Zephyranthes جنس نسبتا بزرگ از گیاهان پیازی است که اکثر آنها بومی آمریکا و مناطق استوایی آن میباشد. آنها دارای ساقه های باریک و بلند دارای برگ میباشند که در انتها به گل صورتی زیبا ختم میشود. ساقه های آن توخالی میباشد. این گیاه با نام های متعددی از جمله fairy lily, rainflower, zep..

نمایش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)