بذر نیلوفر

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر نیلوفر پیچ (Morning glory)

(0)
4,000تومان

نیلوفر پیچ نیلوفر پیچ که با نام "مورنینگ گلوری" در دنیا شهرت دارد گونه ای گیاه چند ساله از جنس Ipomoea در خانواه Convolvulaceae بومی نواحی گرمسیری دنیای بویژه مکزیک، آمریکای مرکزی و جنوبی میباشد و به طور گسترده ای در سایر نقاط جهان کشت میشود. ..

نمایش سریع

بذر نیلوفر پیچ ژاپنی

(0)
5,000تومان

بذر نیلوفر پیچ ژاپنی..

نمایش سریع

بذر نیلوفر ژاپنی الوان (kikyo zaki)

(0)
5,000تومان

نیلوفر ژاپنی الوان ( Morning Glory kikyo zaki)  این نوع نیلوفر که در ژاپن معروف می باشد دارای  گل های درشت ستاره مانند بسیار زیبایی می باشد. این گل به مراقبت بسیار کمی نیاز دارد. و در تمام طول تابستان گل می دهد. نیاز به نور: آفتاب کامل تا نیمه سایه خاک مناسب:   انواع خاک    نیاز به آب: متوسط &n..

نمایش سریع

بذر نیلوفر کاردینال (Morning Glory Cardinal)

(0)
6,500تومان

نیلوفر کاردینال ( Morning Glory Cardinal)  این نوع نیلوفر گل های  زیبای قرمزبا برگ های شبیه نخل دارد. دوره گل دهی آن طولانی می باشد. از تابستان شروع شده و تا پاییز ادامه دارد. نیاز به نور: آفتاب کامل تا نیمه سایه خاک مناسب:   انواع خاک  با زهکشی خوب نیاز به آب: متوسط..

نمایش سریع

بذر پیچک سه رنگ

(0)
5,000تومان

بذر پیچک سه رنگ Convolvulus tricolor ، گونه ای از شکوه صبحگاهی است که با نام های رایج کوتوله صبح - شکوه و حلقوی سه حلقه ای شناخته می شود...

نمایش سریع

بذر گل سرو تاک (Cypress vine)

(0)
6,000تومان

بذر گل سرو تاک  -  CYPRESS VINE گونه ای از تاک در جنس Ipomoea بومی مناطق گرمسیری جهان جدید است و در جاهای دیگر مناطق گرمسیری به صورت طبیعی رشد می کند . در مکان های معتدل به صورت یک ساله رشد می کنند و بسیار زیبا هستند..

نمایش سریع

بذر گل نولانا (Nolana Paradoxa)

(0)
4,000تومان

گل نولانا Nolana Paradoxa    این گل زیبا برای قسمت جلو باغچه، گلدان بالکنی و مخصوصا گلدان آویز مناسب می باشد. نسبت به کم آبی مقاوم است. کافی است آنرا در مکان آفتابی با خاک دارای زهکش خوب  بکارید تا در تمام طول تابستان گل بدهد. نیاز به نور: آفتاب کامل خاک مناسب:    با زهکش خوب نیاز به آب: متوسط..

نمایش سریع

بذر گل نیلوفر پاکوتاه سه رنگ

(0)
5,000تومان

گل نیلوفر پاکوتاه سه رنگ (Convolvulus  Tricolor minor(   یک نوع نیلوفر پا کوتاه می باشد  که تا ارتفاع 20 سانتیمتر و بصورت کپه ای رشد می کند.  پرگل بوده و با کوتاه تر شدن روز گل دهی آن افزایش می یابد. ازاوائل تابستان تا  پاییز گل می دهد. بعنوان گل پوششی، گلدان بالکنی و گلدان آویز مناسب می باشد. نیاز به نور: آفتاب ..

نمایش سریع

بذر گل نیلوفر پیچ چند رنگ

(0)
3,000تومان

نیلوفر پیچ (نام علمی: Ipomoea tricolor) یا گل نیلوفر یا پیچک نیلوفر (به انگلیسی: morning glory) در دنیا شناخته ‌می‌شود، گونه‌ای گیاه چند ساله از سرده یا جنس نیلوفر پیچ (سرده) (Ipomoea) از خانواده پیچکیان، بومی نواحی گرمسیری برّ جدید به‌ویژه مکزیک، آمریکای مرکزی و جنوبی می‌باشد و به طور گسترده‌ای در سایر نقاط جهان کشت می‌شود. این گیاه دارای‌‌ گونه‌ه..

نمایش سریع

بوته نیلوفر باران صورتی (Pink rain lily)

(0)
35,000تومان

نیلوفر باران صورتی Zephyranthes جنس نسبتا بزرگ از گیاهان پیازی است که اکثر آنها بومی آمریکا و مناطق استوایی آن میباشد. آنها دارای ساقه های باریک و بلند دارای برگ میباشند که در انتها به گل صورتی زیبا ختم میشود. ساقه های آن توخالی میباشد. این گیاه با نام های متعددی از جمله fairy lily, rainflower, zep..

نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)