بذر شاهپسند

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر شاهپسند ارغوانی

(0)
4,000تومان

شاهپسند ارغوانی یکی از اعضای خانواده شاهپسند است که به عنوان گیاهان چند ساله و گیاهان علفی سالانه پرورش می یابد. در باغبانی ایالات متحده آمریکا نیز با نامهای مبهم "purpletop" (که از آن برای گیاه چمن Tridens flavus نیز استفاده می شود) و "vervain آمریکای جنوبی" (که می تواند به معنی هر یک از گونه های بیشمار در جنس Verbena باشد که در آن قاره ..

نمایش سریع

بذر شاهپسند الوان

(1)
5,000تومان

این گیاه حاوی حدود 250 گونه گیاهان گلدار سالانه و چند ساله گیاهان گلدار و نیمه چوبی است. اکثر گونه ها بومی قاره آمریکا و آسیا هستند. Verbena officinalis ، vervain یا verbena معمولی ، گونه ای از نوع و بومی اروپا است.آنها مقاوم به خشکی هستند ، کاملاً در برابر آفتاب جزئی تحمل می کنند و از خاک های خشک و متوسط آب خوبی برخوردار هستند. گیاهان معمولاً از ب..

نمایش سریع

بذر شاهپسند دارویی (european verbena)

(0)
6,000تومان

 بذر شاهپسند دارویی گیاهی چند ساله بومی اروپا است. این گیاه تا 70 سانتی متر ارتفاع ، با یک سکوی عمودی رشد می کند. برگهای لوب دندانه دار می شوند و سنبله های ظریف خوشه هایی از گلهای ماوی دو لنگ را نگه می دارند...

نمایش سریع

بذر شاهپسند قرمز (Verbena hybrid)

(0)
3,000تومان

شاهپسند قرمز Verbena hybrid     گیاهی یک ساله و گرمسیری است  که تا ارتفاع 20-40سانتیمتر رشد می کند. بسیار پرگل و خوشبو می باشد. ازاوائل تابستان تا اواخر پاییز گل می دهد. شاهپسند زمینهای با زهکش مناسب را می پسندد،این گیاه رطوبت بیش از حد را تحمل نمی کند به دلیل حساسیت به بیماری سفیک سطحی،نبایدروی گیاه آبپاشی کرد. این گل ..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)