بذر گل همیشه بهار

حالت نمایش:
نمایش سریع

بذر همیشه بهار الوان

(0)
2,000تومان

بذر همیشه بهار الوانCalendula officinalis ، گلدان گل مریم گلی ، گلدانهای کوچک ، گل دریایی معمولی یا Marigold Scotch ، گیاهی است در جنس Calendula خانواده Asteraceae. احتمالاً بومی جنوب اروپا است ، هرچند سابقه طولانی آن در زراعت ، منشأ دقیق آن را ناشناخته می سازد ، و احتمالاً منشأ آن از باغ است...

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بذر همیشه بهار سانی گرل

(0)
5,000تومان

همیشه بهار سانی گرل  SUNNY GIRL MARIGOLD    این واریته همیشه بهار، بسیار ویژه می باشد ترکیبی زیبا از رنگ زرد و قهوه ای دارد. و پشت و بالای گلبرگ ها  قرمز تیره است. برای باغچه و گلدان بسیار مناسب بوده و همچنین طعم بسیار خوبی برای استفاده در سالاد دارد. نیاز به نور: آفتاب کامل خاک مناسب: انواع خاک با زهکشی مناس..

نمایش سریع

بذر همیشه بهار صحرایی

(0)
4,000تومان

همیشه بهار صحرایی گونه ای از گیاهان گلدار در خانواده مروارید است که با نام رایج ماریگولد شناخته می شود. این گیاه بومی اروپای مرکزی و جنوبی است و در سراسر جهان به عنوان گونه معرفی شده شناخته می شود. Calendula arvensis گیاهی سالانه یا دوسالانه است که 10 تا 50 سانتی متر طول دارد..

نمایش سریع

بذر گل همیشه بهار

(0)
3,000تومان

بذر گل همیشه بهاراین شکل وحشی واقعی این گل دوست داشتنی و باستانی  است. یک سالانه یا دوسالانه با رشد سریع ، دارای برگهای معطر  گلهای مایل به نارنجی زنده و پرتقالی است که در تابستان و پاییز تا اولین یخبندانهای سخت به خوبی گل می دهد..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)